[126p] do niczego - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zarejestrowana. DMC 1280 (ze względu na holownik) masa wlasna 330. Wyciągarka jest fajna bo to pas a nie linka - nie brudzi, nie rysuje.




[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2011-09-09 16:26:16 ]
  
 
Byliśmy z kolegą w Anglii po to, żeby m.in. odwiedzić Wujka Quaife'a


No i kupiliśmy do malucha coś takiego:


  
 
Ty masz jakiegoś sponsora projektu czy tak dobrze zarabiasz ?
  
 
Po prostu chłopak oszczędza na jedzeniu i fryzjerze (nie obraź się Jan za to proszę). Inna sprawa to prośba o odpowiedź na pytanie z priva. Buduj dalej , bo miło patrzeć.
  
 
Tommy bede dzis troche w garazu to sprawdze - mam inne obowiazki (niestety)
Dar00 jestem studentem Jeśli to takie ważne to czesc maluchowa projektu, garaż i robota to moja działka, czesci silnikowe to działka mojego dobrego kolegi Chrisa, anglika który rasowaniem garbusów zarabiał na życie jak mieszkał w Anglii.
  
 
Ok nie ma sprawy, poczekam z tematem nie ma wielkiego ciśnienia.
  
 
Wczorajsze testy - male bo male ale zawsze to wheelie
youtube

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2011-10-02 20:12:36 ]
  
 
Ale malcem to chyba będzie wyżej
  
 
Mozliwe, tym z reszta tez, to dopiero 3ci przejazd - czyli trzecie kiedykolwiek ruszenie.
  
 
Podworko mi maluchowieje coraz bardziej


Wzmacnianie dźwigienek naciskajacych łożysko oporowe sprzęgła:




Kiepskie foto ale widać ze przysprejowałem podszybia żeby nie straszył na razie. Malowanie z zewnatrz będzie jak będe pewny ze wszystko jeździ i się mieści. Elektryka już siedzi i działa, kupa innych dupereli też już jest.

  
 
Przyszły wieśki:



  
 
Wczoraj ustawilem przerwy na pierscieniach, deck height, wsadziliśmy tloki, cylindry i głowice.




  
 
Cytat:
2011-10-31 10:56:13, jaqo pisze:
deck height


A po polsku ?
  
 
Cytat:
2011-10-31 13:06:08, bing17 pisze:
A po polsku ?


  
 
odleglosc od gornej powierzchni tloka do krawedzi cylindra czy cos w tym stylu - deck height
  
 
HA! Silnik odpalil! Oblachowanie dopasowane - co nie bylo proste, bo te glowice maja kompletnie inne wymiary no i silnik jest szerszy niz seria. Zalezy mi na chlodzeniu wiec wszystkie szpary sa usuniete, wszystkie otwory zaspawane etc., kupa rzeczy poza tym zrobiona.

Stojak musze usztywnic
www.youtube.com/watch?v=QyXTjEZkotk
  
 
spać po nocach nie możesz
fajnie brzmi, ciekaw jestem jak to będzie wyglądało w budzie i jak będzie odpychało...
  
 
nie ma spania - trzeba robić
  
 
Wczoraj pierwsza proba przejechania sie maluchem nie powiodła się - sprzegło, nie chciało działać, okazało się, że docisk padł - dziwne, nie znam jeszcze przyczyny. Dobrze, że wyjęcie silnika w 2 osoby zajmuje mniej niż 5min - dosłownie! Wystarczy odkrecic 4 śruby od skrzyni a dostęp jest dobry, linka gazu, kabelki, przewód paliwowy i wio do tyłu.




Zmieniłem docisk, silnik z powrotem w aucie - nie mam juz siły odpalać dziś. Oblachowanie w trakcie pasowania - bedzie czarne, kable się ułoży etc.



  
 
http://youtu.be/YjSepLC24qI
http://youtu.be/eLPXGl1zzak