Zlot Włoskich Samochodów Sportowych i Abartha 20-22.07.2012

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam posiadaczy prawidłowo zmodyfikowanych Fiatów na zlot klasycznych samochodów sportowych, którego głównym tematem w tym roku będzie Abarth. Na zlocie min. specjaliści Abartha: Guy Moerenhout, Anthony Berni

Podczas zlotu odbędzie sie rajd turystyczny prowadzący przez 3 kraje (ok 250 km). Lokalizacja: Karkonosze, okolice Szklarskiej Poręby.

Więcej informacji: http://www.irrcm.com

[ wiadomość edytowana przez: P4W3L dnia 2012-03-14 10:34:01 ]
  
 
zapowiada się bardzo ciekawie

poprawiony link KLIK
  
 
I już żałuję że nie mam czym jechać na taką imprezę...
  
 
W opisie jest wyrażnie zaznaczone że samochody moga byc na licencji Fiat Czyli 125p Monte Carlo czy klasyczne modyfikacje 126 - jak najbardziej. Samochod ma być wyścigowy i powinien być wyprodukowany przed 89 (czego tez nikt nie bedzie dokladnie sprawdzal, jak sie model zgadza).

Zdecydowanie to jest impreza w kierunku zeby sie "pobawic w rajd" i pogadac - propagujac samochody klasyczne, niz rajd zgodnie z FIA
Takze pelen luz. Sa osoby co przyjada bez samochodów - tylko zeby pogadac i poogladac
  
 
raz jeszcze zapraszam
  
 
Ja koniec końców jadę, nie mogę takiej okazji przepuścić, zanabyłem słuchawki ochronne, jakoś te kilometry wytrzymam
  
 
Kilometrów jest mniej,bo jest więcej takich osób jak Mad_Dogg Mamy około 170km z przystankami (4 etapy). Przystanki w punktach widokowych

Na stronie http://www.irrcm.com, sa formularze rejestracyjne i najnowsze informacje o zlocie.

Serdecznie zapraszamy

BTW. bedzie min. 124 Jaroszewicza, po raz pierwszy i moze ostatni w Polsce



[ wiadomość edytowana przez: P4W3L dnia 2012-04-17 16:24:12 ]
  
 
"Więcej informacji o cenach zakwaterowania znajdziesz tutaj. Zlot oraz rajd są bezpłatne."

Czy to oznacza, że można sobie podjechać na jeden dzień i wystartować ?
  
 
Jak najbardziej - tylko wczesniej zgloszenie i przeglad
  
 
To jeszcze jedno, czy mam jeszcze raz wypisywać formularz rejestracyjny, czy wystarczy tylko że wpłacę "wpisowe"?
  
 
Co do "nowych" kart zgłoszeniowych:
- dostalismy zapisy w tak różnych formach i czasami tak ogólnikowe, że trzeba było to zunifikować - stąd karty rejestracyjne.

Wszystkie zespoły muszą je wypełnić, bo są tam nowe dane nie wymagane w formularzu na stronie www.

Pozdrawiam
Pawel
  
 
Uwaga - konkurs

Na stronie zlotu jest konkurs z wiedzy o samochodach Abartha. Można wygrać pakiet nagród lub czapeczkę Abartha.

Zapraszam do udziału i sprawdzenia swojej wiedzy.
  
 
Paweł , będziesz odbierał tel w weekend?

Będę w okolicy (Lubań) od piątku wieczorem do poniedziałku , niestety auta ze sobą nie mogę wziąść a i czasu się spotkać będę miał niewiele, ale może uda mi się choć na chwile wyrwać .
  
 
szpiegowskie foto


  
 
Szybkie wrażenia po powrocie:
Miejsce i widoki: SUPER
Pogoda: SUPER
Towarzystwo: SUPER
Organizacja i oprawa: SUPER

Najlepszy rajd na jakim do tej pory byłem.

Pawłowi należą się ogromne podziękowania. W przyszłym roku nie wyobrażam sobie kalendarza bez tej pozycji i obiecuję że klasykiem
  
 
Po krótce, pojechaliśmy dupowozem który jako tako wpisywał się w klimat imprezy Zrobilismy ponad 1000km, zwiedziliśmy najpiękniejsze rejony Karkonoszy i przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. Zupełnie co innego niż maraton trackdayowy
  
 
Może jakaś relacja zdjęciowa na zachętę na przyszły rok ?


Ok już namierzyłem - rajdgigantow.pl/forum/index.php

[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2012-07-29 07:34:54 ]
  
 
Ma nadziej ze w przyszłym roku bedzie tylko lepiej. O ile się uda to zrobimy to wspólnie z FF
  
 
Jak ktoś ma ochotę ruszyć silnik do Belgii na największy europejski zlot Abartha, to zapraszam do wspólnego wyjazdu jako Klub Abarth Polska (w organizacji)

http://rajdgigantow.pl/forum/index.php?topic=3783.0

[ wiadomość edytowana przez: P4W3L dnia 2012-12-16 12:26:18 ]
  
 
Rajd w Lubaniu będzie też w 2013?