125p 73" - pierwszy samochód dziadka - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zacnie kiedy planujesz 1800 pod maskę wkładać?
  
 
Niestety pewnie dopiero za rok - wszystkie wolne (zresztą wszelkie inne też ) środki pójdą w wykończenie domu.

Ale plan jest jasny - klatka, mocniejszy silnik i szpera+krótsze przełożenie + pewnie bil.

Narazie fiat jeździ (chociaż podobno "nie jedzie" - most 4,1) i chciałbym pojechać CA Kielce (a może uda się i Ułęż).
  
 
Jakieś zdjęcia z motodromu - Borys Boba





  
 
auto robi robotę , ładny egzemplarz
  
 
Ładny
  
 
Zakupiłem lampki Hellla 190 mm na zderzak ładne, nowe w kartoniku z lat 80
Będzie jak :


Mam też dodatkową lampę cofania jak we fiatach mejd baj Jaskłowski - montować toto na tylnim zderzaku?
  
 
W weekend pojechaliśmy sobie na zlot do Tihany.
1200 km w dwa dni, w jedną stronę 8h, spalanie 6,66l/100km, łeb boli mnie do dziś
Fiat jak fiat, spisał się dobrze - bo co to za impreza bez grzebania 6 km od Tihany wysiadły hamulce - padła pompa hamulcowa (założona nowa jakieś 3 tys km wcześniej). Zobaczyłem z drogi warsztat pod którym stały 3 Ładzianki VFTS, zajechaliśmy, na migi (angielski to przeżytek ) dogadaliśmy się i pan z zaplecza przyniósł nową pompkę hamulcową .
4 piwa i hamulce zrobione .

Zaczęła się świecić kontrolka ładowania przy wyciągniętym kluczyku - jakieś zwarcie, odłaczaliśmy aku.
W Budapeszcie zaświeciła się na dobre - co tu zrobić? Niedziela, jutro święto na Węgrzech, do domu 400 km...
Gdybyśmy jechali w dwa samochody to przynajmniej można by przekładać akumulatory... Postanowiliśmy jednak jechać (oględziny instalacji nie przyniosły efektu, a miernika zapomniałem zabrać...) - w sumie im bliżej domu tym łatwiej o hol lub coś podobnego.

Profilaktycznie Łukasz zakleił kontrolkę ładowania czarną taśmą aby nie wk.. świeceniem

I co? dojechaliśmy 400 km do domu kontrolka jak świeciła tak świeci - cuda na kiju.

Impreza super, za rok pewnie też się wybierzemy

Na zachętę parę zdjęć:





















































[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2012-08-20 10:34:26 ]
  
 
Kurdeeeee ja tez chce mega zazdroszczę wyprawy, no prosze nawet pompa potrafi sie popsuc, nie spodziewałbym sie

foty extra zwłaszcza kombiaki i czerwony PN a'la madmax

[ wiadomość edytowana przez: madmat dnia 2012-08-20 21:25:53 ]
  
 
Seledynowy 125 z seledynowym wnętrzem na rejestracji WK...
Masz kontakt z właścicielem...?
  
 
Gregor szukaj na FSO AK, ja nie kojarzę właściciela.

W sumie były dwa takie fiaty - jeden WK z nowym przodem i drugi ten którego jest zdjęcie samego wnętrza (z węgierską flagą na desce) - ten był z Węgier, kompletny, do odnowienia. Właściciel mówił że kupił go za 1500 euro (69 rok).
  
 
W sumie bez rewelacji ale
CA Cup Kielce2
  
 
Super zdjęcia, sceneria nawet do aut pasuje
  
 
Wczoraj nowy silnik fiatowy pokonał pierwszą trasę - w bagażniku oktavii

Wjechał dohc fiatowy i teraz czas zbierać fanty i kasę
Plan jest na wałki, porting, zawory, tłoki z garbem, dwa gaźniki itp itd.
Ma być Akropol pełną gembą
  
 
Cytat:
2012-12-14 18:42:41, Piatka pisze:
Wczoraj nowy silnik fiatowy pokonał pierwszą trasę - w bagażniku oktavii Wjechał dohc fiatowy i teraz czas zbierać fanty i kasę Plan jest na wałki, porting, zawory, tłoki z garbem, dwa gaźniki itp itd. Ma być Akropol pełną gembą



Gratuluję silnika
Mój też pierwszą trasę pokonał w bagażniku octavii
Opowiedz coś o nim, jaki stan, orientacyjny przebieg, czy nominał itp.
  
 
Cytat:
2012-12-15 22:15:08, Canonman pisze:
Gratuluję silnika Mój też pierwszą trasę pokonał w bagażniku octavii Opowiedz coś o nim, jaki stan, orientacyjny przebieg, czy nominał itp.


złom z pod stogu siana pewnie , schowany przez pierwszego właściciela 30 lat temu przed ciemiężycielami...
  
 
silnik wymieniony za 4 koła i zderzak od corsy cudów nie można sie spodziewać
  
 
Eee, przecież wszystkie DOHCe za 500 są po remoncie.
  
 
Tak myślałem, że włożę go prosto do fiata. Nawet w tej folii bez rozbierania A głowicę to na poxilinie przyczepię

A serio - w 2013 na 99,99% dalej będzie rover.
Dohca spokojnie poskładam jak będzie wolna waluta.
  
 
Zima drogie Panie i Panowie - ale widok z okna mam ciekawy


  
 
Tez tak chce !!!