125p 73" - pierwszy samochód dziadka - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Więcej zaczynam na dniach w osobnym temacie pod tajnym kryptonimem PIERWSZY FIAT 125p GTJ




[ wiadomość edytowana przez: Lukasz_Wais dnia 2015-01-14 14:36:21 ]
  
 
  
 
Łukasz, zrób pas przedni jak trzeba i mam nadzieje że z "tłustości" poszerzek trochę zejdzie
  
 
... Kratki do środkowych wlotów już są , ale dalsze spawanie wraca bliżej wiosny ( jakoś podkład lepiej podsycha )

To zdjęcie pokazuje jeszcze początki modelowania, bez ingerencji papieru ściernego i szablonów do łuków i promieni, tylko szpachelka


  
 
Pan Paczuszka jest w drodze ale mam spy foto



Gaźniki też już doszły - będą tak jak u Fura Zx6R

Poza tym kupiłem sobie drugiego fiata do towarzystwa
  
 
Oooo będzie gwizdać skrzynia. Byłeś może sam? Byłeś u Jano?
  
 
Nie nie byłem. Pan Paczuszka wyszedł taniej .
Ale jak tak patrzę to może Ładzinka wyszła by prościej i szybciej od dumania Fiata
  
 
Dla Jano Fiat to zero dumania - łada wchodzi - Zbity wsadził ale jakoś kolorowo to nie jest - trochę rzeźby jest
  
 
Paczuszka przyszła 5b z normalnym układem. Tylko ktoś się pomylił i dał proste zęby... będzie głośno


  
 
Cytat:
2015-03-05 14:39:57, Piatka pisze:
Paczuszka przyszła 5b z normalnym układem. Tylko ktoś się pomylił i dał proste zęby... będzie głośno



Ja mogę się zamienić mam z "normalnymi" zębami - będzie cicho
  
 
Skrzynia z rzeszowa??
  
 
Nastąpiło trochę zmian w koncepcie - nie da się mieć dwóch samochodów w jednym
Żółty będzie "prawie" seryjnym dupowozem, z Akro przekształcimy go w Finn Specjala . OHV czeka na drugie życie i mam nadzieję że niedługo wleci do fiata (obrobione, z jakimś wałkiem).

Jak coponiektórzy wiedzą zakupiłem drugą zabawkę - białego MRa kryzysa. Fanty szykowane do żółtego odnajdą się w białoczerwonym.

Silnik buduje (zbudował ) MARAKANT - Deohace (poważone, obrobione, garbate, jakieś ciekawe wałki itp ), skrzynia kłówka węgierska, szpera płytka, bile itp.

Na chwilę obecną biały przeszedł poprawki blachy i stoi u Łukasza Siekierki czekając na klatkę. Obok stoi 128 po forumowiczu z Jarosławia? i też czeka w kolejce .
Plan jest gruby (szeroki ) ale co pokaże życie zobaczymy


Narazie zapisałem się na TD Kielce i mam nadzieję, że pogoda będzie jak w październiku


PS Zdjęcia wieczorkiem

[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2015-04-15 10:44:01 ]
  
 
jak tam kolektory ??
  
 
foty dzie som???
  
 
Tak brzydki, że aż piękny







[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2015-04-20 11:31:40 ]
  
 
Widać konkretną walkę z wagą
  
 
drzwi z miśka podejdą do kanta ?
  
 
Się buduje:



  
 
No i pięknie.

najpierw Lekko, lekko, lekko.
Potem mocno, mocno
wtedy będzie szybko szybko

- i lux
  
 
Przebitka z Kielc:



(podoba mnie się k...a ten fiat )

[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2015-05-08 11:51:32 ]