Toyota avensis (t22) wycieraczki nie lubiace porankow?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam problem z moja toyota avensis t22. Mianowicie drugi poranek z kolei wycieraczki na pozycji w manetce na "int" i "low" nie daja oznak zycia. Dopiero przelaczenie na pozycje "hi" zaczynaja dzialac szybko-czyli tak jak powinny. Po prostu niedostepne sa int i low. Czujniku deszczu nie mam wiec to nie to. A najdziwniejsze jest to ze po poludniu gdy wychodze z pracy juz chodza prawidlowo lecz nastepnego ranka znow to samo. Jest to conajmniej dla mnie dziwne ale czy ktos wie o co chodzi?
  
 
Moze wilgoc sie wykrapla w silniczku ,trzebaby rozebrac i sprawdzic.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Czy dobrze mysle? Gdyby silniczki zawilgotnialy to nie chodzily by wogole lub przerywaly na wszystkich trybach pracy wycieraczek ... A chodza one tylko na najszybszym. Moze to byc manetka?
  
 
Cytat:
2011-07-21 14:05:20, konrad_ziele pisze:
Czy dobrze mysle? Gdyby silniczki zawilgotnialy to nie chodzily by wogole lub przerywaly na wszystkich trybach pracy wycieraczek ... A chodza one tylko na najszybszym. Moze to byc manetka?


Moze byc minetka ,ale dlaczego z rana?...
W silniczku jest nie tylko silniczek ale i plytka jakis pozycjoner i szczotki itd
Najlepiej sprawdzic z rana kiedy nie dziala czy na silniczek dochodza wszystkie masy sterujace z dzwigienki.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer