A może by tak zlot LKP ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panie i panowie,

tak sobię myślę że dawno już żeśmy się nie spotkali itd.... i może w końcu na to czas by przeszedł aby w 2011 gdzieś w środku polski, tak żeby każdemu nie było za daleko i nikt za dużo nie nażekał, byśmy się spotkali, pogaworzyli i ............. ................ ................. ............... ................ co tu dużo gadac, wypili troszke za zdrowie nasze i naszych "pociech"

co wy na to ?
  
 
Wchodzę w to!

Ja proponowałbym tor "Poznań" , wiem do kogo uderzyć w sprawie organizacji zlotu w tej miejscówce.

Plusy:
- miejsce na zaparkowanie aut (przy torze) + miejsce na namiot (nei jestem pewien) ale na 90 % jest + ognisko
- wjazd na tor (wytyczona próba sprawnościowa) jeśli byliby zainteresowani (to raczej nie ulega wątpliwości )

Minusy:
nie stwierdzono

[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2010-12-25 23:47:54 ]
  
 
Minusy - Kto sie tym zajmie? Ile to kosztuje?

ALe ja jestesm jak najbardziej na tak jednak proponuje zaprosci jeszcze kogos poza lkp np FSO inaczej nie widzę szans.

DEx
  
 
Ktoś się tym zajmie ,wiadomo że ktoś musi ale jeśli wszystko spadnie na jedną osobę to słabo to widzę. Jeśli wspólnie coś wymyślimy zadecydujemy, wybierzemy to bankowo coś wypali
A co do zaproszenia FSO...
  
 
Haaa to fajnie....zaprosze kilka rajdowych 125 i przyjade polonezem

To co dowiadujesz sie ile kasy za cos takiego chca??

DEx
  
 
Zbierze się więcej chętnych to się dowiem. Póki co temat jest założony od godziny i jest 3 chętnych, jak "pojawi" się chociaż z 20 aut z LKP to można wtedy pisać i zawrócić gitarrę Poczekajmy jeszcze trochę.
  
 
20 z LKP ??????????????????????????????


ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHA

Rozumiem że mam zamykać ten wątek??

Jak sie znajdzie 10 to bedzie mega sukces...

DEx
  
 
no bez lipy ? 10 ?
  
 
Nom....policz sam...ile ammy lad w klubie a do tego ile z nich przyjedzie...sorki czasy swietnosci mineły dawno....

DEx
  
 
Widzę że jesteś nieco lepiej zorientowany, jeśli jest faktycznie jak piszesz (a zapewne tak jest) to proponuje obniżyć ten próg do 10 sztuk + FSO i Fiaty Myślę że mimo wszystko będzie sympatycznie
  
 
Ojej bo ja bylem na zlocie gdzie były 2 Lady i 8 czy 9 osob....


DEx
  
 
Na tor Pozna(ć)ń przyjadę nawet ładą. Jestem na tak.
  
 
Ja też się piszę. Wkońcu chciałbym Was poznać. Po rozmowie z Michałem (Emde), doszliśmy do wniosku że Łomża byłaby na tyle mocna, żeby zebrać parę aut. :: ::

[ wiadomość edytowana przez: driver158 dnia 2010-12-26 12:02:02 ]

[ wiadomość edytowana przez: driver158 dnia 2010-12-26 12:02:23 ]
  
 
No Ładę jeszcze mam, Imprezowac jeszcze potrafie. Kopiejką bym sie pokazał.

Pozdrawiam
igiers
  
 
wstępna lista chetnych:

1-Igiers
2-Góral
3-driver158
4-DEx
5-Tomek2107
6-Morphio

Kto chętny niech sie dopisuje.

DEx
  
 
1-Igiers
2-Góral
3-driver158
4-DEx
5-Tomek2107
6-Morphio
7-emde

Odpadły mi teraz studia więc praktycznie każdy weekend mam wolny.
  
 
A to w wakacje jakoś? To może i ja bym wpadł
  
 
No to Tomek dowiaduj się kiedy sa terminy wolne i za ile...wtedy bedzie mozna myslac dokladnie co i jak....

DEx
  
 
Ja też zainteresowany jestem
  
 
Uzupełniona wstępna lista.

1-Igiers
2-Góral
3-driver158
4-DEx
5-Tomek2107
6-Morphio
7-emde
8-janisz
9-A13
10- KolbaZGIERZ