Ogólne Rozmowy Białostoczan - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Następny spocik razem z fso ak,planujemy na przełomie kwietnia i maja.
oczywiscie kazdy zostanie powiadomiony
pzdr
  
 
No to jak tam panowie spocik w sobote znowu nie udany?
A my sobie z olo24 spotkaliśmy się w środe i se pogadaliśmy.Obejrzeliśmy swoje bolidy i dojehał do nas jeszcze niezeszony co prawda świezy właściciel 2105 z 89 r.mamy pewne plany na spocik w niedziele między 10 a 11 rano co wy na to.miejsce do uzgodnienia?
  
 
Delikatnie za wcześnie moim zdaniem. 11.30-12 byłaby lepszą porą na spocik.
jako miejsce proponuje parking za wydz budownictwa PB,bo na lotnisku to w czasie giełdy niebardzo
  
 
mysle ze moze byc i około 12 ale czy ktos jest chetny zeby sie spotkac
  
 
Jakby ktos sie zdecydował to zostawiajcie informacje na moje GG 3772131
  
 
Mi pasuje jutro ok 12
  
 
nio panowie ja się pisze na 100 % a nawet na 200 %, niedziela ok 12 jestem na parkingu za pb.
bedzie mnie slychac ze jade haaaa
pozdrawiam i do zobaczenia.
  
 
No witanko panowie wkońcu się patrze przebódziliśmy ze snu zimowego widze jakieś zainteresowanie na spocik.Czyli 12 za pb 28_03_2004.
  
 
Narazie jakoś nie widać manka pod blokiem, a i ja musze załatwić parę spraw, więc nie zrażajcie się tym, że do was dojadę kilka minut później ;].
  
 
Spot się odbył,kto nie był niech żałuje,
zdjęcia i relacja niedługo na klubowej.
pzdr
  
 
No no panowie święte słowa ,tylko Nerwus nam zaniemógł ma kłopoty z samohodem.Ale i tak było super w składzie 2 samarki i 3 07 i moja2104.robi się coraz cieplej to moze następnym razem zrobimy grila ? Będzie jeszcze weselej.
  
 
A mnie czas zmulil wioseny.W samochodzie brakuje mi jednej glupiej blaszki sprezynujacej w polaczeniu pomiedzy przewodem gumowoelastycznym a hamulcowym i nigdzie w bialym nie ma Moze ktos ma w zapasach.
  
 
Mhm zaczne tak.Doszły mnie słuchy że jakoby firma bialostocka Bialmot zaczyna sie interesowac na powrót sprzedażą i serwisem łady, jeżeli coś wiecie na ten temat,proszę o info.Czyzby w Białym wreszcie pojawiła sie nadzieja na serwis i może fachowe działania.Nie to że nie mam gdzie napraw powaznych przeprowadzać w ładzie.Choc te wszystkie opowieści krążące o fachowcach z serwisow aż mi sie włos na głowie jeży.POZDRAWIAM
  
 
Cytat:

doszły mnie słuchy że kolejna fotokamera stoi na Al. Piłsudkiego



Apropos radarów w Białymstoku to
Mickiewicza

Poleska

i jeszcze jeden jest na Branickiego zaraz za Piasta - ale nei moge sie doszukać fotki. Ogólnie swołocz w tym Białymstoku - juz spokojniej można po DC jezdzic niż po Bia
  
 
Na Branickiego jest ok 200 metrów przed skrzyzowaniem z ciołkowskiego,na pasie zieleni po lewej stronie.
jest jeszcze na szosie płn obwodowej
  
 
Ogólna wiadomość przydać się może.Mały szrocik wylot na Bobrowniki ul Baranowicka za torami po prawej stronie.Widac to z ulicy.Pare ład samar siodemki mi się rzuciły w oczy.A w Mirpolu jescze więcej siódemek tylko samar brak.
  
 
chlopaki pilne bardzo pilne.
zdemontowałem zegary, ale mam problem ze "strzałkami" jak je zdjąć by nie złamać ??

pomocy !!!!!!!!!!!
  
 
dwa płaskie srubokręty i podwarzasz z obu stron ciągnac delikatnie do góry , wsuń je tylko jak najgłebiej pod wskazówke i pamiętaj o delikatności .


wczesniej tylko przełuż wskazówke od licznika za ogranicznik i zobacz gdzie sie zatrzyma to będzie twój punkt zero zapamietaj go i potem tak samo załuż
  
 
Dobra koniec gadania czas na dzialanie potrzebny mi dobry gaznikowiec w białymstoku,Panowie tylko naprawde dobry zeby nie zlozyl gaznika na silikon.Jeden juz mi wystarczył.
  
 
PANIE i PANOWIE przepraszam, nawaliłem, Grzesiu wybacz.
Dość długo mnie nie było na forum, wynika to ze zmiany pracy, mam mniej czasu, dostałem firmówke 24/h więc przyznaje się że zaniedbałem swoją ładną.
Trochę ją muszę doprowadzić do porządku między innymi łożyska w przednich kołach są kompletnie do wymiany. Regulacja silnika - konieczna. Narazie moja Ładna stoi pod blokiem, ale co jakiś czas odpalam ją i pozwalam jej buczeć przez chwile Jak również czeka ją wymiana progów i leciutke poprawki lakiernicze ( i tu się zastanawiam nad dwoma kolorami ).
W planie jest podniesienie zawieszenia.
Ale pochwalić się musze nalepkami klubowymi jakie udało mi się dostać na zamówienie oczywiście, o wymiarach 20 cm x 48 cm w kolorze białym, które wylądują na tylnych drzwiach.
Wstępnie planuje pojawić się Ladą na drogach pod koniec września. wynika to z braku funduszu. stopniowo powoli ją regeneruje, w planie była sprzedaż ale doszedłem do wniosku że za dużo w nią wsadziłem uczuć swoich no i kasy więc chce ją zrobić i dalej bujać się ładną.
Pozdrawiam Klubowiczów.
P.S. Grzesiek sorki za ostatni spocik, zrechabilituje się na następne przyjadę, nie Ladą ale się pojawie, OBIECUJE !!

pozdrawiam.

sevi