Ogólne Rozmowy Białostoczan - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ogłaszam czerwiec miesiącem spotkań!
Koledzy, maci może ochotę na jakiś całodniowy spot lub wspólną przejażdżkę po Podlasiu??
Dawno się nie widzieliśmy.
Moglibyśmy przeznaczyć teraz chwilę na zaktywizowanie Łajdaków i Łajdaczek. Myślę, że 5/6 samochodów jest w zasięgu naszych (niemałych możliwości.

emde??
wejlantf??
driver158??
callisto136??
  
 
Dobrze, że napisałeś czerwiec o wcześniej (przynajmniej) ja nie dam rady. Mam komunię chrześniaczki i pewnie z 500 zł pęknie na prezent.

Przypominam, że w czerwcu jedziemy na ogólnopolski, nie widzę innej opcji jak ta, że jedziemy tam wszyscy wspólnie. Na to się czeka cały rok pany !

A potem tj. reszta czerwca, lipiec i sierpień jestem do dyspozycji. Już moja w tym głowa, żebyśmy trochę pojeździli w lecie.

  
 
Emde a napisz z 4 zadnia o ogólnopolskim. Jak, gdzie, kiedy, na ile i za ile. Umiesz mi jakoś odpowiedzieć na te niełatwe pytania??

[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2012-05-11 20:39:18 ]
  
 
Mirów/Bobolice

latarenka specjalnie dla Ciebie
  
 
https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=265164&c=13&f=22

Boże Ciało - dzień (u większości) wolny od pracy. Liczę, że z wejlantfem pojawicie się.
  
 
Trasa dłuuuga, ale kto wie..? Niestety moja dziewczyna nie może jechać ze mną, a to niewątpliwie utrudnia podjęcia decyzji.
Zaczynam robić chłodne kalkulacje i mam nadzieja, że wyjdą na plus
Dziękuję za linki.
  
 
Pisze się ktoś na spota w tą niedzielę ? Latarenka, Wejlantf ? Białystok lub gdzieś w okolicy ? Mógłbym (moglibyśmy) się w wasze strony wybrać. Czekam na propozycje panowie.
  
 
może jutro w samo południe
  
 
Dobra, jak mus to mus.
  
 
Mały Białostocki spocik dla fanów motoryzacji w niedziele po majówce 5.05.2013 godzina 18.00

Białystok, nowy parking przy wylocie na Wasilków.

Zapraszam wszystkich fanów rosyjskich klasyków i nietylko.

https://www.facebook.com/events/444734975612789/
  
 
Grupa łomżyńska wzbogaciła się niedawno o kolejną Ładę. Tym razem jest to fajna 2106-stka. Szczegóły wkrótce. Kolega musi przyjechać nią do Łomży. Muszę mu też powiedzieć, żeby zarejestrował się u nas na forum.