[K] Klamke lewy tył

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jak w temacie musi być dobra
  
 
1

2

3 !!


poświęciłem na to ...15 sekund ! ... i "zacytowałem" tylko pierwsze 3 pozycje z długiej listy !
  
 
tyle, że ja chce lewy tył
  
 
Cytat:
2011-08-14 10:53:55, VEndriuV pisze:
tyle, że ja chce lewy tył


upss...Przepraszam!

w takiej razie...muszę poświęcić kolejnych... 15 sekund :


1 !

2 !

3 !

4

i wiele innych ..


P.S. o licznych sklepach w promieniu 5-15km to już nawet nie wspomnę , bo mam ciągle wrażenie , że pierwszy raz w życiu widzisz Daewoo , a Espero jeździsz dosłownie od wczoraj

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2011-08-14 11:29:25 ]
  
 
Cytat:
2011-08-14 10:53:55, VEndriuV pisze:
tyle, że ja chce lewy tył


To idź do sklepu z częściami do samochodów i powiedz: "Poproszę klamkę zewnętrzną lewy tył do Daewoo Espero".

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
ludzie, chyba jak tutaj pisze to bardziej mi chodzi o to czy ktoś z okolicy nie posiada takiej na zbyciu. Wtedy taniej wyjdzie itd.

a do sklepu to wiem, że se moge iśc, ale wtedy bym tutaj chyba nie pisał.
  
 
Cytat:
2011-08-15 11:50:31, VEndriuV pisze:
ludzie, chyba jak tutaj pisze to bardziej mi chodzi o to czy ktoś z okolicy nie posiada takiej na zbyciu. Wtedy taniej wyjdzie itd. a do sklepu to wiem, że se moge iśc, ale wtedy bym tutaj chyba nie pisał.


O ile się założymy , że dużoooo...SZYBCIEJ..i niewiele (albo wcale -jeśli w zamienniku) drożej ..wyjdzie jeśli jednak posłuchasz naszych rad ?

Może jednak POMYŚL czasem
  
 
Cytat:
2011-08-14 19:22:21, Adam4302 pisze:
To idź do sklepu z częściami do samochodów i powiedz: "Poproszę klamkę zewnętrzną lewy tył do Daewoo Espero".

Przeca jak sama nazwa wskazywa to jest dział sprzedam, kupię, zamienię więc po co lecieć do sklepu jak można wspomóc (np. zupką chmielową) kogoś kto ewentualnie miałby takową na zbyciu. Wtedy jeden będzie miał klamkę, a drugi browara i wszyscy będą szczęśliwi
  
 
rację masz robercie_or3 ...nawet całkowitą ..

pod jednym wszakże warunkiem ! , że ktokolwiek, konkretnie się w tej sprawie odezwie ! ...daję vendriu (optymistyczny) 1 promil szansy


P.S.
Coraz częściej mam wrażenie , że 93% "uczestników" naszego forum właśnie wylądowało po 7-letniej podróży z Marsa
  
 
ponawiam zapytanie. Sorki, ale nie mam zamiaru płacić w sklepie 50 zł za głupią klamkę.
  
 
Kolego, dobra klamka to jest nowa klamka.... Jeżeli ktoś ma na zbyciu z używanego espero to znaczy, że klamka ma ok 12 lat (chyba, że była już zakładana). Wniosek taki, że prawdopodobieństwo upierdolenia jej przy montazu, lub większym mrozie w zimie jest wielkie. Plastik stosowany na te klamki, jak i całe spero to nie jest hi-tech...

Ceny onwych części do epsero są naprawdę na niskim poziomie w porónaniu do konkurencji.

Koledzy, nie dziwicie się, że jedna czy druga część kosztuje kilkadziesiąt, kilkaset PLN bo tyle musi kosztować.... Ja wiem, że boli wsadzanie takich elementów do auta za 2 tyś. ale wg Was ile taka klamka powinna kosztować??
  
 
Ja to myślę, że jak się niektórzy przesiądą do innego nowszego samochodu to przy pierwszej naprawie zejdą na zawał jak zobaczą ceny części.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2011-09-04 19:54:37, Adam4302 pisze:
Ja to myślę, że jak się niektórzy przesiądą do innego nowszego samochodu to przy pierwszej naprawie zejdą na zawał jak zobaczą ceny części.


i tym prostym sposobem pozbędziemy się tych , co zachowują się jak kosmici , którzy właśnie wylądowali na ziemi ..pierwszy raz od 40-tu lat

Naprawdę pojąć nie mogę jak Ci ludzie (?) przeżywają każdy kolejny dzień z takim podejściem do rzeczywistości roku 2011
  
 
po prostu sprzedaje to auto i nie opłaca mi się juz tyle w nie wkładać. Już i tak dużo dałem...

A dziwne, że kupowałem rózne częsci od jednego espero i były dużo lepszej jakości juz w moim... rocznik ten sam więc nie wiem czy to kwestia garażowania czy co...
Mój stał cały czas pod chmurką... od nowości.

A ta klamka tylna to jest używana może 10 razy na miesiąc. Gdyby nie rdzaw w ogóle bym nie oszczędzał na częsciach, ale co mi z auta którym osprzęt jest dobry jak buda się sypie. Nie ma tragedia aż takiej, ale na pewno nie opłaca się ładować w niego takiej kasy, tyle.