Jak obecnie produkuja Wasze Łady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Fabryka AvtoVaz - Łady
  
 
ehhh... troszkę im zazdroszczę, że produkują rodzimy sprzęt z powodzeniem. Nie to, co u nas.
  
 
Cytat:
2011-09-27 16:09:55, Ladasznikow pisze:
ehhh... troszkę im zazdroszczę, że produkują rodzimy sprzęt z powodzeniem. Nie to, co u nas.



a ja nawet trochę bardziej niż troszkę.
Nasz rząd porozpierdzielał wszystkie fabryki, wszystko zardzewiało, poszło na złom lub za grosze wykupili prywaciarze od syndyków.

W Rosji rodzimą produkcję się wspiera gdy przechodzi kryzys i dzięki temu produkują i rozwijają się. Nowe technologie, bezpieczeństwo, standardy międzynarodowe.

Bardzo żal, ze w Polsce nie mamy już Poloneza chociażby. Dostawczaków Lublin.. zdechło wszystko.
Apropo, fabrykę Honkerów kupili w Lublinie prywatni przedsiębiorcy, chcą wznowić produkcje, inwestowac, dać setki meijsc pracy i ruszyć przemysł w Lublinie. Prosili rząd o gwarancje rządowe, aby poręczyli w banku, jak myślicie dali ?
  
 
A ja tylko przytoczę historię Syreny Sport. Jak się w Europie dowiedzieli, że takie coś możemy produkować, to ustawiały się długie kolejki, żeby kupić. I co? Decyzja: zezłomować, zniszczyć prototyp - nie opłaca się.
  
 
Kurcze, zal mi chlopakow na kokpicie i siedzeniach. Ciezko tak recznie to wrzucac na linii. Tak samo kola widze recznie zakladane.