Czy to może być linka od predkosci ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam i o zdrowie pytam !

od jakiegos czasu chałasuje za deską rozdzielcza ,dzisiaj gdy jechałem 60 zaczęło bardzo głosno chuczeć i pokazało 180 na zegarze . jest tak skopane prawie cały czas. nie idzie wytrzymać

co to może być ? i czy to można samemu naprawić?

gdyby to linka to od 1,5 do 1,8 bedzie pasować.

pyzdra
  
 
O linkach do licznika -wyszukiwarka -nie pasują.Wymień "zegar"
  
 
Cytat:
2007-10-15 17:17:24, mareczek4 pisze:
witam i o zdrowie pytam ! od jakiegos czasu chałasuje za deską rozdzielcza ,dzisiaj gdy jechałem 60 zaczęło bardzo głosno chuczeć i pokazało 180 na zegarze . jest tak skopane prawie cały czas. nie idzie wytrzymać co to może być ? i czy to można samemu naprawić? gdyby to linka to od 1,5 do 1,8 bedzie pasować. pyzdra



lothaar !!...gdzie jesteś ...egzekutorze ??
  
 
Cytat:
2007-10-15 17:17:24, mareczek4 pisze:
witam i o zdrowie pytam !

nasze czy swojego Esperaka
  
 
Cytat:
2007-10-15 17:17:24, mareczek4 pisze:
witam i o zdrowie pytam ! od jakiegos czasu chałasuje za deską rozdzielcza ,dzisiaj gdy jechałem 60 zaczęło bardzo głosno chuczeć i pokazało 180 na zegarze . jest tak skopane prawie cały czas. nie idzie wytrzymać co to może być ? i czy to można samemu naprawić? gdyby to linka to od 1,5 do 1,8 bedzie pasować. pyzdra



co to infolinia .
Niestety nie możemy udzielić ci odpowiedzi,bo nikomu nie chałasowało . W ASO udzielą ci pełnej i wiarygodnej odpowiedzi,bo my to możemy się nie znać .
A jak tam przeguby?

  
 
Cytat:
2007-10-15 17:17:24, mareczek4 pisze:
witam i o zdrowie pytam ! od jakiegos czasu chałasuje za deską rozdzielcza ,dzisiaj gdy jechałem 60 zaczęło bardzo głosno chuczeć i pokazało 180 na zegarze . jest tak skopane prawie cały czas. nie idzie wytrzymać co to może być ? i czy to można samemu naprawić? gdyby to linka to od 1,5 do 1,8 bedzie pasować. pyzdra


mnie hałasowało i przyspieszało - to był zegar
  
 
Cytat:
2007-10-15 23:10:34, kabe00 pisze:
mnie hałasowało i przyspieszało - to był zegar


Widzisz co piszesz ?...Królik miał rację... ... u Kolegi to inny objaw ...jemu przecie nie hałasuje...
  
 
Cytat:
2007-10-15 23:26:30, bogdan1 pisze:
Widzisz co piszesz ?...Królik miał rację... ... u Kolegi to inny objaw ...jemu przecie nie hałasuje...


huczy
  
 
Cytat:
2007-10-16 18:23:38, kabe00 pisze:
huczy


też NIE





  
 
Cytat:
2007-10-16 21:58:55, bogdan1 pisze:
też NIE


musi huczeć
  
 
Cytat:
2007-10-17 22:11:26, kabe00 pisze:
musi huczeć


myśl ..kabe...myśl ...
  
 
Dora, chłopaki, zepsuję już zabawę

Winowajcą jest pęknięta nasadka na linkę prędkościomierza.
Kup bracie nową linkę i wszystko będzie OKi.
Linki do 1,5 1,8 2,0 są identyczne.
  
 
Cytat:
2007-10-18 07:34:35, kisztan pisze:
Dora, chłopaki, zepsuję już zabawę Winowajcą jest pęknięta nasadka na linkę prędkościomierza. Kup bracie nową linkę i wszystko będzie OKi. Linki do 1,5 1,8 2,0 są identyczne.


...A potraktowanie w/w nasadki poxipolem jest najprostszym ( i zadziwiająco skutecznym) rozwiązaniem



P.S. bleee...Paweł...jak mogłeś
  
 
Cytat:
2007-10-18 07:34:35, kisztan pisze:
Dora, chłopaki, zepsuję już zabawę



A zapowiadało się tak dobrze
Taki fajowy się zrobił

A wszystko przez ten chałas
  
 
  
 
Znowu wykopałem temat z pod ziemi ale mam pytanie czy jak sam zacznę wymieniać linkę od prędkościomieża to mogę liczyć na jakieś konsekwencje swego czynu (czy coś się przestawi jak ją odłączę)
  
 
Cytat:
2012-04-06 20:59:02, Mr-Boss pisze:
Znowu wykopałem temat z pod ziemi ale mam pytanie czy jak sam zacznę wymieniać linkę od prędkościomieża to mogę liczyć na jakieś konsekwencje swego czynu (czy coś się przestawi jak ją odłączę)


śWymiana linki jest prosta jak budowa cepa. Ważne żebyś nową linke założył tak by pancerz sie nie zaginał zbyt mocno, bo wtedy linka sie nie przetrze w pancerzu. Poza tym nic raczej nie popsujesz - chyba że masz talent
  
 
Cytat:
2012-04-06 21:13:30, maltoron pisze:
śWymiana linki jest prosta jak budowa cepa. Ważne żebyś nową linke założył tak by pancerz sie nie zaginał zbyt mocno, bo wtedy linka sie nie przetrze w pancerzu. Poza tym nic raczej nie popsujesz - chyba że masz talent


talent to ja mam jeżeli wliczając pogięcie błotnika drzwiami od kierowcy otwierając je tylko dlatego wolałem się upewnić a jescze jedno kierownica trzyma się tlko na tej jednej śróbie pod klaksonem??? bo jak ją odkreciłem nie mogłem zdjąć kiery
  
 
A po co zdejmujesz kierownice do wymiany linki ?

Liczniki da sie wyjąć bez demontażu kiery.

A właściwie linke to da sie odłączyć od licznika bez zdejmowania czego kolwiek. Wystarczy dobrze ręke wzadzic od spodu i odczepić zaczep.
  
 
to nie była ani linka ani prędkościomierz to coś w skrzyni biegów dla zainteresowanych

ps. brzęczenia w liczniku z rana gdy samochód jest zimn nie udało mi się zlikwidować do Końca być może jest to wina licznika ale nie jestem pewien