Jakie radio - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-10-18 18:33:30, rjsunset pisze:
Wyciagam starszy post, poniewaz kolega jak twierdz kupil jakies niemieckie radio nowe na gieldzie z cd i mp3 za 290 zl
Ja mam na kasety i zastanawiam sie nad wymiana... Tylko czytajac wasze posty zaczynam rozumiec, ze cena idzie w parze z jakoscia...A w ogole sa takie radia z mp3 za tylko niecale 300 zl?


Pionier, Sonix mozna dostac

Pewnie kupil kradzione...
  
 
Miałem kiedyś na próbę radio z MP3 przywiezione z Niemiec, facet chciał za nie 500 pln nazwy firmy nie pamiętam(jakaś podróba),i prawde mówiąc to ja bym 50 pln za nie nie dał.
po zamontowaniu do esperka nie było widać całego wyswietlacza, jakosć dzwięku kiepska a o wyglądzie to nawet nie mówie lepiej grał pionieer na kasety którego miałem..
A teraz mam PIONEERa z MP3 i jestem zadowolony
Lepej wydać troszke więcej i mieć konkretny sprzęt
  
 
moj kolega ma w lanosie Kenwooda na MP3 takiego bodajze najlepszy model 2001/2002 i gra pieknie, ma m in kalendarz!!

a dla mnie JVC rulez
  
 
RJsunset: za 300 to nie, ale za 400+ już znajdziesz na allegro nowe z gwarancją. Nie tak dawno jakiś grupowicz się chwalił, że kupił za 350 radio z MP3 Medion-Tevion i jest zadowolony jak cholera. Poszukałem po okolicy i okazało się, że koleżanka ma takie w Skodzie. Posłuchałem i zakupiłem takie same. Nie mam zastrzerzeń. Gra o wiele lepiej niż Panasonic, który mi skradziono. Wygląda nieco gorzej, ale to nawet dobrze. Firmowe radio o takich samych parametrach kosztuje od 900+.

Pozdrawiam
Wiesiek (Maestro)

  
 
Cytat:
DZIĘKI
Osobiście JVC nie popieram z tego co u nas widziałem to JVC były gorsze ale nie znaczy ze wszystkie są takie
A tak apropo to ojciec naprawia radia i często JVC u niego widze



Poniewaz Pionkow sie nie oplaca aprawiac... dlatego widac JVC
Ludzie sa z nich zadowoleni i jak maja wydac 150 PLN na naprawe raqdia to wola je naprawic niz kupic nowe... a w Pionkach jest na odwrot...

P.S Mam do sprzedania radio Nakamichi 6 plytowe z koncowka mocy zewnetrzna.. zmieniarka w radiu...
  
 
Cytat:
P.S Mam do sprzedania radio Nakamichi 6 plytowe z koncowka mocy zewnetrzna.. zmieniarka w radiu...



wiecej info pliz
  
 
mam do sprzedania glosniki JBL 13 cm z maskownicami i pierscieniami w stanie dobry-za male pieniadze i ledy na maske takie jak u Bartka

Ps:moze dalo by sie zrobic staly watek albo cus (moze Cwikus o tym pomysli) zeby kazdy mogl cus napisac co ma do sprzedania, czasem cus niepotrzebnego jednemu przyda sie drugiemu
  
 
Petersen juz jest . Jak sie wladzy nie spodoba to ja bekne
  
 
Hej
Ja wymnieiłem KENWOODA na MEDION z Mp3 jest dużo lepiej !!

Za mediona zapłaciłem 300zł. więc czego chciec więcej.

Uważajcie na firme Tevion - jest to prawie to samo co medion ale bardziej się psuje - znajomy elektronik jest scecjalistą w dzidzinie medionów i tevionów wiecie ze telewizor MEDION ok 30cali 100Hz ,multi pip kosztuje na giełdzie ok 1600-1800PLN a w środku jest to ONLY THOMSON (kineskop i elektronika) różnią się tylko obudową, natomiast TEVIONY już są bardziej cyganione.

Pozdrawiam
Raffsa
  
 
  
 
Cytat:
P.S Mam do sprzedania radio Nakamichi 6 plytowe z koncowka mocy zewnetrzna.. zmieniarka w radiu...



Ile chcesz za te cudo???????
  
 
hehe nie chcesz wiedzięc podpowiem że ma dużo zer
  
 
Już wiem jaka jest cena i wcale nie jest wysoka...
Nakamichi to Rolce Roys wśród samochodowego sprzętu audio.
  
 
Przeszedlem sie po sklepach i w Media Markt radia z mp3/cd/cdrw zaczynaja sie od 700 zl - Panasonic, potem jakies kolo 900, a srednio kolo 1400 zl - przedzial 1200 - 2600PLN