Umiera... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-12-19 07:54:55, JaRabbit pisze:
Do szkoły dzieciaku, a nie myśleć o


No no, Królik ja sobie wypraszam, ja już "Duże Dzieci" jestem.
Na studiach nauka schodzi na dalszy plan.
  
 
Cytat:
2011-12-19 07:52:52, JaRabbit pisze:
O tym jak DeeJay połamał ramkę od tablicy w nowiutkim Peugeocie.



I chwilę później podpuszczający Grzesiu, żebym przypalił gumę na piasku. I jak mi nie szło to drący ryja "Wyłącz kontrolę trakcji ciulu jebany"
  
 
pamiętam ze na borkach był zlot golfa czy innego vw niezbyt kojarzę, szedłem z Paintem w stronę naleśnikarni i zatrzymali się kolesie Passatem i pytają o drogę więc im tłumaczymy, czają ze my w koszulkach klubowych ale chyba nie dokładnie jakich i pytają z uśmiechem wy też ze zlotu VW a Paint do nich "czy my wyglądamy na frajerów którzy jezierzą vw" byłem pewny ze wysiądą i będzie klepanie a oni i pojechali
  
 
A najlepszy to był Cezar,który około północy miał reset i się zawieszał w różnych pozach, albo jak któregoś razu DeeJay łaził w nocy po ośrodku i pruł się :królik,gdzie kurwa jesteś??
A rano jak się pytałem o co mu chodziło,to stwierdził że se jaja robię.


A pamiętacie,jak któregoś razu wyciągaliśmy espero z rowu? Jechała nim jakaś babeczka i chyba przy cofaniu spadła z mostka nad rowem. To było,jak z ośrodka skręcało się w lewo do wsi.
  
 
Cytat:
A pamiętacie,jak któregoś razu wyciągaliśmy espero z rowu?


ja pamietam jak Maciek, Łukasz, Tomek i wielu, wielu innych mi pomogło w Warszawie - zaliczyłem stratę alternatora, felgi, kolumny McPhersona, błotnika i okolic.
  
 
a w Sielpi jak koleś wezwał policje ze 40 aut prowadzi 40 pijanych kierowców, podjechali a tu zonk chyba ze 4 osoby od nas miały odznaki
  
 
nie ma to jak picie "boryga" na Iłkach, na początku nikt nie chciał a chwile później nie było co pić, pękło w tedy chyba 10 albo 15l
  
 
Cytat:
2011-12-21 18:11:32, Kula69 pisze:
nie ma to jak picie "boryga" na Iłkach, na początku nikt nie chciał a chwile później nie było co pić, pękło w tedy chyba 10 albo 15l

ty to tylko o jednym
  
 
Cytat:
2011-12-21 18:19:21, markon pisze:
ty to tylko o jednym


e tam o jednym o dziesięciu a nawet piętnastu
  
 
Umiera... nawet i ten wątek...
Może czas wrócić do tematu dup...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2011-12-24 11:26:39, lucas48 pisze:
.. Może czas wrócić do tematu dup...


Wątek zrobił ...dup!
  
 
Cytat:
2011-12-24 14:44:48, bogdan1 pisze:
Wątek zrobił ...dup!




Taka "dupa" tez może być

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
A ilu aktywnych forumowiczów ciągle ma espero?

Pozdr.
  
 
Cytat:
2011-12-25 00:33:18, robertkaluza pisze:
A ilu aktywnych forumowiczów ciągle ma espero? Pozdr.


ja mam...ale wyłącznie w pamięci
  
 
a ja mam co prawda stoi w garażu pod kocykiem ale sprawne i brak przeglądu
  
 
Cały czas jeżdżę Esperakiem , pod względem mechanicznym OK ale " karoseria " a raczej to co z niej zostało jest w kiepskim stanie
  
 
Cytat:
2011-12-25 01:54:02, markon pisze:
stoi w garażu pod kocykiem


Zawsze mnie zastanawiało po co ludzie kładą na lakierze jakieś koce i inne prześcieradła

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2011-12-25 16:04:26, Adam4302 pisze:
Zawsze mnie zastanawiało po co ludzie kładą na lakierze jakieś koce i inne prześcieradła

umyty wywoskowany a ja w warsztacie cały czas spawam, szlifuje itd pełno kurzu i szkoda mi żeby się nie zasyfił
  
 
Cytat:
2011-12-25 16:25:31, markon pisze:
umyty wywoskowany a ja w warsztacie cały czas spawam, szlifuje itd pełno kurzu i szkoda mi żeby się nie zasyfił


A nie prościej wywlec na złom i zrobić sobie więcej miejsca do pracy...spawania?
  
 
Cytat:
2011-12-25 20:04:57, desperos pisze:
A nie prościej wywlec na złom i zrobić sobie więcej miejsca do pracy...spawania?

i tym się różnimy mi jeszcze ruda auta nie bierze i spokojnie poszło by na necie ale za taka kasę to niech sobie stoi a na złom poszły już 3 moje esperaki