Telefon Samsung Galaxy SIIi9100 czy HTC Sensation Z710e

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Który Waszym zdaniem lepszy?
  
 
Nokia 6610i lub nieco nowsza E51

Telefon ma być do dzwonienia a nie do zabawy...
  
 
Cytat:
Telefon ma być do dzwonienia a nie do zabawy...



Telefon tak. Ale ja pytam o smartfon
  
 
zalezy do czego używasz

Ja tam jestem za HTC porządne fony.
  
 
Bardzo porównywalne reszta to kwestia gustu.
Już prawie miałem w ręku S2 ale był 1 na sklepie i to zblokowany, w koncu po przeliczeniu kosztów nabyłem S plus.
Kumpel z roboty ma S2 i powiedział że miał brac Sensation ale cos nie wyszło a kupował w Saturnie.
Android fajny soft ale brakuje mi kilku rzeczy z nienawidzonego Symbiana
  
 
Obydwa są fajne, lecz SGS II może tu przeważyć wagą, czyli przyciąganie ziemskie robi swoje. Garnitur jest dobrym testem funkcjonalności telefonu.
  
 
Miałem podobne rozkminki tzn. Samsung czy HTC...

Ostatecznie wybór padł na Samsunga S+.
Jest jedna zasadnicza przewaga tego producenta nad HTC - amoLEDowe wyświetlacze, które biją na głowę SLCD HTC, Sonego itp.

Jedynie iPhone może się pochwalić porównywalnym wyświetlaczem.

Jeszcze jedno - do niedawna myślałem podobnie jak Kisztan - mając Nokię E52 uważałem, że telefon nie nadaję się do niczego poza dzwonieniem...

Teraz uważam, że dobry Smartphone może w 90% zastąpić komputer.
Do tego można korzystać z niego dosłownie wszędzie
  
 
Cytat:
2012-01-04 11:15:48, -JACO- pisze:
... Jeszcze jedno - do niedawna myślałem podobnie jak Kisztan - mając Nokię E52 uważałem, że telefon nie nadaję się do niczego poza dzwonieniem...

Jacku, mój punkt widzenia wynika raczej z racji na mój charakter częstego dłubania przy samochodach lub innego majsterkowania wokół domu. Bardzo chciałbym mieć takie mały komputerek w kieszeni, ale cóż, szkoda kasy - kompletnie nie szanuję telefonów.
Jakieś 4 lata temu nowiutką Nokie N73 załatwiłem w kwartał, obecna N51 działa od tamtej pory, co prawda już dwa razy wymieniałem głośnik, ale obudowa jest wytrzymała na moje potrzeby w zupełności wystarcza.
  
 
Cytat:
2012-01-04 11:15:48, -JACO- pisze:
Jeszcze jedno - do niedawna myślałem podobnie jak Kisztan - mając Nokię E52 uważałem, że telefon nie nadaję się do niczego poza dzwonieniem... Teraz uważam, że dobry Smartphone może w 90% zastąpić komputer. Do tego można korzystać z niego dosłownie wszędzie



Nie chodzi o uważanie, czy też nie - chodzi o to, co jest komu potrzebne.

Jak dla mnie wszelkiej maści "ajfony" czy inne "smarkfony" mają jedną wadę, której nie jestem w stanie zaakceptować - krótko trzyma bakteryjka.
A że do pracy nie jest mi potrzebny, więc nie mam dylematów, czy kupić.
  
 
Cytat:
2012-01-04 14:57:38, kisztan pisze:
Jacku, mój punkt widzenia wynika raczej z racji na mój charakter częstego dłubania przy samochodach lub innego majsterkowania wokół domu. Bardzo chciałbym mieć takie mały komputerek w kieszeni, ale cóż, szkoda kasy - kompletnie nie szanuję telefonów. Jakieś 4 lata temu nowiutką Nokie N73 załatwiłem w kwartał, obecna N51 działa od tamtej pory, co prawda już dwa razy wymieniałem głośnik, ale obudowa jest wytrzymała na moje potrzeby w zupełności wystarcza.



U mnie podobnie - moja nokia już tyle razy lądowała na betonie na budowie, że miałem nawet myśl kupić tego pancernego samsunga...
Ale dała radę...
  
 
pracuję w telefonii i sama mam S2 obecnie. Od lat była tylko Nokia, teraz wiem jaka zacofana byłam Jak dla mnie jedynym mankamentem jest to,że wielkość tel nie pozwala mi wkładać go do kieszeni spodni, tudzież spódnicy. Zastępuje mi komputer w wielu sprawach i ułatwił życie. No i android a symbian.... inne światy.
HTC też nie są złe i też miałam dylemat, przeważyła opinia przedstawiciela Nokii