Koszulki LKP edycja 2012 - TEMAT ZBIORCZY - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Żeby nie było, że temat z koszulkami stanął - zamówiliśmy koszulkę z aukcji powyżej. Przyjdzie - ocenimy i zobaczymy czy firma konkretna. Jak wszystko będzie ok (termin, jakość, nadruk) to można będzie od nich zamawiać.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
emde, ja rozmawiałem ze sprzedawcą i jest gotowy wykonać nadruk wg. naszego wzoru. W związku z czym Brabus55 szybciutko zrobił projekt 2101 (dokładnie wg. wzoru sprzedawcy z modelem 2103) i odesłalismy do decyzji "czy się nadaje do druku". Czekamy na odpowiedź.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Koszulka już przyszła do kumpla, jutro pewnie odbiorę i napiszę co i jak.

Ja bym jeszcze dorzucił "oczojebne" logo LKP z tyłu do tego co wysłał Brabus. No ale ok. zobaczymy co Wam odpisze. Dzięki za zainteresowanie tematem.

Pzdr.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
no i ?????

DEx
  
 
Alex - odpisał Wam sprzedawca ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2012-03-02 19:29:31, emde pisze:
Alex - odpisał Wam sprzedawca ?



Sprzedawca oglądał projekt i powiedział, że w przypadku wykonywania czarnego nadruku na białych koszulkach wyjdzie to dobrze (jak na projekcie). Natomiast w przypadku białego nadruku na ciemnych koszulkach trochę detali zniknie (nie wyjdzie), w związku z czym musałby wtedy edytować projekt i pogrubiać detale.
  
 
Witajcie!
www.ladaklub.pl nie działa - coś z tym robimy czy jak? Dalej nie kopałem... Aż mi kolega napisał, że forum działa.

Więc jest dokładnie jak napisał Brab.

Emde, jak z jakością koszulki? Bo ja już szykuję zamówienie.

Pozdrawam,
@lex
  
 
alex76 - koszulka zaje...ta ! Niestety znowu nie dysponuję aparatem. Jakość też bez zarzutu. Koszulka jest znanego producenta więc o jakość bym się nie martwił:



Ok, to co robimy ? Moje zdanie jest takie: zacząć od pierwszego modelu, tj. 2101. Koszulkę zrobić w ładowskim krwistym czerwonym (tak jak tło znaczka w 2101) i zamawiamy - każdy przez aukcje. Będzie szybciej z dostawą. Co Wy na to ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dla mnie jest OK, choć już gotowy byłem zamówić białą koszulkę (ponieważ, jak powiedział wykonawca i podsumował Brabus55, czrany nadruk wyjdzie lepiej).

2 pytania z mojej strony:
1. Czy są chętni (na taki wzór)?
2. Czy dodajemy logo ladaklub.pl na plecy?

Pozdrawiam,
@lex
  
 
Panowie chaos totalny panuje w tych koszulkach. Nie ma sensu każdemu dogadzać bo tych koszulek nigdy nie będzie i tyle. Od dziś zero modyfikacji. Jeden wzór ma być jak komuś się nie podoba to niech robi swoją albo czeka na nową akcje. W ten sposób nic z tego nie wyjdzie.

DEx

P.S

Zakładajcie nowy wątek z ceną, zdjęciem danymi do przelewu i produkcja niech rusza inaczej będzie lipa.
  
 
Ja zamówiłem sobie takie:

  
 
Cytat:
2012-03-07 15:30:44, mwarchalowski pisze:
Panowie chaos totalny panuje w tych koszulkach. Nie ma sensu każdemu dogadzać bo tych koszulek nigdy nie będzie i tyle. Od dziś zero modyfikacji. Jeden wzór ma być jak komuś się nie podoba to niech robi swoją albo czeka na nową akcje. W ten sposób nic z tego nie wyjdzie. DEx P.S Zakładajcie nowy wątek z ceną, zdjęciem danymi do przelewu i produkcja niech rusza inaczej będzie lipa.



Widzisz Dex, jak sam pamiętasz kiedyś na LKP były nieciekawe sytuacje, padały ze strony kilku użytkowników zarzuty o totalitaryzmie Rady itp. Chciałem przy projektach tego uniknąć. Żeby nikt nie zarzucił mi, że wybrałem sobie sam projekt i narzucam go całej Polsce.

Ale chyba faktycznie trzeba ustalić odgórnie, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Mamy już praktycznie połowę marca.

Więc:


Zostaje projekt brabusa czyli: biała koszulka, czarny nadruk, z przodu 2101 (zaczynamy od samego początku produkcji), z tyłu duże logo LKP. Tylko osoba, która dysponuje takowym w dobrej rozdzielczości musi przesłać to logo do gościa. Logo musi być bo to w końcu koszulka KLUBOWA. I wtedy możemy zamawiać, chociażby przez Allegro bo tak będzie wszystkim wygodniej.

Także jeśli ktoś ma logo niech podrzuci do gościa i lecimy. Cena może nieznacznie wzrosnąć ale wiadomo - nadruk swoje kosztuje.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dzisiaj przyszły koszulki które zamówiłem. Koszulki są firmy Upperdeck model Upperdeck Apache kolor biały, choć cały czas myślałem że Fruit of the Loom, bo już kiedyś u tego samego sprzedawcy zamawiałem inne koszulki, ale widać zmienił dostawcę. Jakościowo moim zdaniem lepsze od Fruit of the Loom, są z miększego materiału.
Nadruk wyszedł super, szczerze myślałem że będzie gorzej, jest wyraźny i dokładny, szczególnie fajnie wyszła koszulka z silnikiem z przodu, naprawdę fajnie się prezentuje.

Aby każdy mógł sam ocenić wrzucam kilka fotek:







Pozdrawiam.
  
 
Jak tam u Was wygląda sprawa z koszulkami, zamawiał ktoś coś, bo temat jak to często bywa jakoś umarł

Pozdrawiam.

  
 
Niestety nie posiadam loga, kiedyś był bezpośrednio na forum jednak zniknął. A bez loga ani rusz.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Mam obydwie koszulki, tzn. 2101 jak zamówił Brabus oraz 2103 jak emde. Nadruk 2103 jest dużo lepszy - wszystkie linie obrazka są idealne. Co sugeruje, że sprzedawca ma dobrą bitmapę 2103. Jednak jakościowo koszulka 2101 wydaje się być trochę lepsza - jakby odrobinę grubsza. Jest też bielsza. Jak to w życiu - nie ma ideałów...
Pozdrawiam,
@lex
  
 
No to nie za dużo osób, jak zwykle z dużej chmury mały deszcz
  
 
Może coś przeoczyłem skoro brabus55 mówisz jest mało chętnych, ja jednak jak już zapadną decyzje co do wzoru wezmę cokolwiek.
  
 
Cytat:
2012-04-06 14:47:55, andrzej6666 pisze:
Może coś przeoczyłem skoro brabus55 mówisz jest mało chętnych, ja jednak jak już zapadną decyzje co do wzoru wezmę cokolwiek.



Dokładnie, jestem chętny, jednak nadal nie wiem jaki wzór wybrać.
  
 
...no właśnie sporo osób czeka na jakiekolwiek nowiny w tej sprawie.
Wiem że nie byłem zbyt aktywny w trakcie całej dyskusji, ale teraz chętnie zdopinguje tylko kogo..?