[131] poprawiona seria po mojemu. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiedziałem, że taki sprzęt istnieje w Polsce, robi wrażenie mimo ż filmikach tego tak dobrze nie widać.
  
 
z innej beki, jak mas zumocowany poliweglan na tylnych drzwiach? wklejony?
pozdr
  
 
wklejony i zanitowany ... z perspektywy czasu patrzac wystarczylby chyba tylko zanitowany ... bralem pod uwage ze moze stac pod chmurą dltego byl tez uszczelniony ale nie wiem czy to ma jakies duze znaczenie w szczelnosci przed deszczem w tym wypadku.
  
 
Pomysł fajny tylko wykonanie zbyt hardkorowe jak dla mnie - zastanawia mnie czemu nie przespawałeś kolektora ssącego skoro spawasz Tigiem - przepustnicę do przodu , czemu nie ma intercoolera oraz po jasną cholerę cały ten galimatias z wężami. Może wszystko fajnie ale estetyka zalatuje lekkim drutem. Wsadzaliśmy taki silnik do poloneza ale u nas aż tak to nie wyglądało
  
 
A wiec : kiedy montowalem tez silnik nie spawalem tigiem jeszcze, w dodatku mialem do dyspozycji tylko spawanie gazowe, Intercooler jest ale wodny nie powietrze-powietrze.
Rownie dobrze moglem kombinowac z glowica od 132 na ten blok ale nie chcialem, wole zostawic na glowie lanci z wiekszymi zaworami ssacymi seryjnie,jest to wszystko rozwiazane tak jak mi sie podoba i jak mi jest wygodnie - jednym slowem robie to auto pod siebie i dla siebie zeby bylo mi wygodnie je serwisowac w razie potrzeby.
To co komu zalatuje drutem to juz nie mi oceniac.
Nie mam garazu pod domem ani warunkow do dalszej pracy nad autem w tej chwili. Gdybym mial takie cos juz dawno ten samochod bylby skonczony.
Zreszta gdybys widzial co tam jest wogole porobione to byloby by to bardziej "harcorowe" niz myslisz.
Baaardzo duzo rzeczy chce tam zmienic i poprawic ale na to przyjdzie czas.
Nie koncze prac w tym roku ...


  
 
Ostatnie jazdy w roku 2011 ... Nic specjalnego jak narazie ...


http://www.youtube.com/watch?v=let__MG4KkA&feature=youtu.be


[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2012-02-23 20:04:18 ]
  
 
tak jak ktoś w tym filmie skomentował "Wściekły jest ten samochód"
  
 
majowy weekend sprzyja ogarnianiu nieogarnietego tematu ... sloneczna pogoda, trawa i zabawki










sie robi powoli ..
  
 
przedni pas masz odkręcany?
  
 
Wrzuta markerem na pasie przednim wymiata
  
 
Cytat:
Wrzuta markerem na pasie przednim wymiata



nie widziales jeszcze maski

menzuramenzura : no wlasnie nie. Jest narazie seria z fabryki... Jakos nie mialem potrzeby narazie dotykac tego. Moze z czasem odetne ale nie pali mi sie z tym


[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2012-05-06 06:41:27 ]
  
 


do tego etapu moge rozebrac przod do serwisowania i jest to dla mnie wystarczajace
poza tym w kazdej chwili moge wykrecic to co zolte pod maską zeby np dokopac sie do rozrusznika itp. jakos nie mam serca narazie wycinac i pasa

[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2012-05-06 07:09:26 ]
  
 
Spoko. Zobaczyłem dokręcane rurska na przedzie, stąd pytanie.
pozdrawiam.
  
 
dzisiejsze przeglady sprawnosci ... z komentarzem

plomienne zorze
  
 
Komentarz słuszny a czemu tak wali co się dzieje?? Zapłon czy podlany za bardzo?
  
 
dzisiaj sprawdze ale pewnie zaplon przestawiony.
  
 
Zapłonu jeszcze nie sprawdziłem ale odswieże temat jako że w tym miesiącu poszło dużo w przód z bardzo złym złem.

Poniosło mnie tutaj z maską - lejce puściły :





Jako że takie rozwiązanie jest bardzo kontrowersyjne i po dłuższym zastanowieniu gdy już emocje puściły i po wylaniu bardzo dużego kubła bardzo zimnej wody na głowę doszło do tego że teraz docelowo wygląda o tak :














Gotowy na sezon w 95%.


[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2012-05-27 11:42:17 ]
  
 
macha faktycznie przekombinowana z deka... ale za to koła i logo na dachu robią robotę - mega się fura prezentuje. Jak już tak ostro kombinujesz to machę bym opierdzielił w stickerbombie...

Ale i tak kozak
  
 
maska jest czarna teraz. Zamalowałem to. Bawie sie troche aerografem i zapewne pozniej wymodze sobie cos konkretnego na zapasowej masce.
  
 
Cytat:
2012-05-27 11:55:46, Furiosus pisze:
machę bym opierdzielił w stickerbombie...


Opanuj się