[131] poprawiona seria po mojemu. - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zabraklo czasu. Teraz Kielce ogladanie i moze za tydzien dopiero sie uda.
  
 
Przymierzyłem , zobaczyłem i znowu na komnaty. błotnik pod te felgi chyba zrobię od nowa albo rozsunę ten co jest.











Progresu nie ma wiele i muszę zdiagnozować dlaczego jest efekt nieodpowietrzenia bloku - oliwa wali tam gdzie ma lżej przy piłowaniu - głownie do wydechu.
Dopiero po tym testy będą.
A czasu braknie na ten temat ...
  
 
jebany konan barbarzyńca :] powiem bardzo nie ładnie bolid jest p....ny jak lato z radiem . I tak to sie powinno robić w polsce . profi fest wielki szacun
  
 
Teściwo.
http://www.youtube.com/watch?v=bXtSv7eloKc&feature=youtu.be
  
 
Teraz to lata!
  
 
Tor nie dla niego ale gdzieś trzeba było potestować uniballe.
Za dużo nierówności i tor raczej jak dla rajdówek ale mimo wszystko da się coś pojeździć.
Grunt że obeszło się bez jakichkolwiek awarii zawieszenia i teraz mogę działać dalej żeby zamknąć tematy z listy rzeczy do zrobienia.
  
 
geo poprawiles? jak poustawiana?
  
 
Nic nie ruszałem. Lekko rozbieżnie i negat 6 stopni.
Muszę więcej pojeździć żeby myśleć o zmianach geometrii.
Prowadzi się dobrze - muszę zmienic nastawienia twardości w przednich amortyzatorach bo jest za miękko i mocno usztywnić tył.

  
 
http://www.youtube.com/watch?v=LxpYfWRcW9Y

Trochę cieplej to odkurzyć można trochę.
Stał ponad 4 miesiące nie ruszany.
  
 
Korzystając z chwili wolnego i ładnej pogody trochę postępów, przeglądu i korekcji porobione.



Rozwiązanie zawieszenia w teście w 2013 przeżyło i wygląda jak nowe więc pozostanie nie zmienione. Zestopniowane są już amortyzatory przednie. Testy i zabawa zweryfikują czy będzie potrzebna korekta.





Ponad rok się zbierałem żeby założyć ten wlot i wreszcie się udało.

  
 
wygląda groźnie ciekawe jak jeździ
  
 
wygląda super mi to foto z wlotem skojarzyło się z wozami budowanymi przez serialową "drużyne A"
  
 
Z zewnątrz prawie gotowy na sezon.
W weekend pewnie wjedzie jeszcze jeden detal który prawdopodobnie zamknie jego wygląd zewnętrzny.















Cytat:
wygląda groźnie ciekawe jak jeździ


Krótki filmik jest 4 posty niżej. Więcej będzie w mam nadzieję niedługim czasie.


[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2014-03-19 21:41:20 ]
  
 
Detal dotarł.
Myślę że wpasował się nie najgorzej. Dodatkowy plus że można to zdjąć i założyć w ciągu minuty.
Tak więc etap wizualny zamknięty.

Znajdę sobie coś innego teraz do zrobienia/przeprawienia








  
 
Żaluzja pasuje mu idealnie
  
 
ebany mad max

auto mega kozackie
  
 
czyste zło. ideał!
  
 
zniszczyłeś klasyka!
  
 
Jest MEGA dobrze! Kolejne auto,które wiąże się z pozytywnymi wrażeniami

Surowy jak trzeba
  
 
bardzo fajne auto,podoba mi się ta wersja wyposażenia