[131] poprawiona seria po mojemu. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kurcze taka wydmuszka z auta a i tak powyżej tony. Obawiam się ile u mnie wyjdzie.

A ten poldek z vr6 jest zajebisty.
  
 
u mnie jest okolo 30kg czystych plynow chłodzących. TaK wyszlo.Powaze jeszcze okazyjnie. podam efekt
  
 
Onboard mix

Zmiksowałem to co mam jak na razie z wnętrza. Muszę w końcu ogarnąć opcję żeby ktoś nagrał film z zewnątrz. Nawet nie wiem jak to wygląda od strony widza
  
 
na Bemowie już Ciebie znają?

uśmiech mi się pojawił jak zaczęła "deska rozdzielcza" latać od podmuchu wiatru
  
 
Rzepa brakuje tu i tam jeszcze Może w niedzielę ogarniemy nagranie? Wszystko oczywiście uzależnione jest jak suto zastawią w Lbn stoliki
  
 
chyba znają już trochę ... Ale mam nadzieję że milicja jeszcze nie wie
  
 
w niedziele jakiś spot? dajcie znać jak jedziecie gdzieś na miasto bo bym podjechał.
  
 
w niedzielę chłopcy się obudzą w Lublinie z bólem głowy - to bardziej niż pewne
  
 
Ciężko bedzie... Obudzili się
Obwodnica garwolina... Zloty dwadzieścia... mijamy contbus... Przestało jechać... Koniec przekazu... Koniec OT.

  
 
Ale dotarli ... Już
  
 
fajnie deska podwiewa
  
 




Wsiada wspomaganie. Cały dzień w kanale a i tak będzie kilka kombinacji. Skręt w lawo i w prawo różnią się mocno ilością kręcenia kierownicą. Tak myślę czy nie porwałem się z motyką na słońce przed zawodami ale nie ma wyjścia już teraz. Uda się ogarnąć
Skończy się modyfikacją drążków kierowniczych by ustabilizować sytuację.
  
 
Cytat:
2012-09-01 22:21:58, fiatabarth pisze:. Tak myślę czy nie porwałem się z motyką na słońce przed zawodami ale nie ma wyjścia już teraz. Uda się ogarnąć



Pełen spontan jest najlepszy więc tym większą będziesz miał satysfakcję jak uda ogarnąć się to wspomaganie dajesz radę!Niech furiasowa moc będzie z Tobą
  
 




Tyle z zakładania wspomagania. Działa i nie wycieka.

Serwis wycieków oliwy i wydmuchanej uszczelki.



Modyfikacja rozpórki po wymianie belki ze wspomaganiem ... Nie wiem czemu ale poszedł wyżej ...






  
 







Pękło mi turbo ... Wrzucam to jako ciekawostkę czy można z powodzeniem takie coś zaspawać. Test wytrzymałości będzie testowany w Kielcach.


Pękło jeszcze dalej. Tu drugi spaw.


  
 
Ale czym stawiałeś babole, magiem i drutem do stali?
  
 
Tig. Migiem nie próbowałem bo nie mam dobrego sprzętu.
  
 
aa spoko spoko
  
 
Żeliwo jest dość upierdliwym materiałem do spawania. Trzeba je bardzo mocno wygrzać bo inaczej pęknie w miejscu spawania. Stąd taka ładna spoina heheh
  
 
Onboard 1

http://www.youtube.com/watch?v=Px7EUCeqlIo&feature=youtu.be



klakson to tylko jedna z tych waznych awarii

[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2012-09-23 19:43:18 ]




[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2012-09-24 00:50:17 ]