[131] poprawiona seria po mojemu. - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=168333&orderby=asc&start=0 to jest ta sama buda?
  
 
Gruuuu...psss..bo

Widać, że dobrze się napędza. Wpakuj coś z zew. jak będziesz miał materiał.
  
 
Nie to juz zupelnie inne nadwozie. W tamto nie pchalbym tego silnika. A filmy z zewnatrz wrzuce jak odbiore od kolegi KNa. Ale to chwile potrwa zapewne w weekend dopiero.
Puki co to kolejny onboard tylko ze ktos do mnie zadzwonil akurat i sie nie nagrała całość. Deszcz i walka o to by jakos wogole jechac przed zmiana opon.



onboard deszcz 1

[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2012-09-24 06:13:58 ]
  
 
na mokrym widać ze turbo przeszkadza bo od razu gubi trakcje
  
 
Na CA Cup byly dwa auta w kategorii monster Fiat 131 i 126p Garbus z tym ze ten pierwszy wygladal i jezdzil jak monster
  
 
no właśnie na mokrym jest średnio puki co. Zaczynam dopiero poznawac auto i czuje się nie pewnie. Na suchym jak się oswoję z wozem będzie bajka . Mocy narazie wystarczy.

A tu ostatni przejazd na którym stanęła na amen pompa paliwa. Gdyby nie to to byłby mój najszybszy przejazd i czułem się juz bardziej pewnie.

onboard 3

Jak patrzyłem na wyniki to moje czasy były zblizone do EVO5 na suchym a nie jechałem na czas
  
 
No dobra. Skoro odebrałem materiały video photo ok kolegi który ogarniał ten temat zamieszcze coś więcej ...




jedyna opcja wymiany opon na deszcz. 15" ale dawało rade.




Jeszcze będą filmy
  
 
Cytat:
onboard 3



Ale idzie piecem...
Pojawisz się jeszcze w Kielcach na jakimś super oesie?
  
 
W przyszlym roku bede chcial na CAC polatac. Jak będą Kielce to chce jechać bo podoba mi się tor.
Tu film na deszczu na chinskich oponach. 3 obery na 1 próbie

OS 1
  
 
Jest super OES w Kielcach w Sobotę a później 20 października. Wpadaj
  
 
Po wymianie opon zdecydowana poprawa przyczepnosci.

OS 2

Milten ja chetnie bym pojechal to czy tamto ale dla mnie to spora fatyga organizacyjna i finansowa zeby się wszedzie wybierac ... Moim celem jest Classic Auto w przyszłym roku.
Na tą chwilę wiem że auto się ogarnia i jestem z niego zadowolony. To ja jego nie ogarniam a potencjał widzę w nim spory.
Tak więc w zimę kończe to co miałem zaplanowane żeby zrobić i w przyszłym roku powinien już być gotowy
  
 
No to od razu na sucho.

OS 5 ??
  
 
rallyvideo
  
 
Cytat:
2012-10-01 19:00:42, fiatabarth pisze:
rallyvideo




Nie jechałeś tak szybko żeby odrazu trąbić na wszystkich
  
 
Pewnie zamierza dorobić wożąc tym klasykiem do ślubu i już testował podjazd pod dom weselny/namiot/remizę.
  
 
ewentualnie transport alkoholu do remizy. Ale butle mogą być niepełne na mecie...
  
 




Taka ładna pogoda była że aż miło ręce się brudzi. Świeża suszarka wejszła bo poprzednia sie zepsuła. O tak :





Jako ciekawostkę dodam że spawy na muszli nie puściły więc chyba mogę powiedzieć że da się to spawać z powodzeniem.
Tak więc temat T jest zamknięty na zimę.



Przed zima chce wyhamować jeszcze żeby wiedzieć co to jest.
  
 
DobryBlackBox Mówiłem nie piłuj na zimnym, ale nie... wie lepiej
  
 
Na zimnym lepiej chodzi Zawsze po odpaleniu gazuje do 5 tysięcy żeby mieć pewność że chodzi heheh
  
 
ee Panie ale co to juz nie bedzie dymic??