KRADZIEŻ TABLIC - LU73150

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś w dzień ktoś ukradł moje tablice rejestracyjne. jeśli ktoś takowe zobaczy - proszę o kontakt na policję.
  
 
Zgłosiłeś juz? zeby ktoś paliwka nie nakradł...
  
 
Nie myśl, że ktoś je dostrzeże czy znajdzie. Nie łudź się nawet. Jak nie byłeś na policji to radzę zrobić to jak najszybciej i leć od razu do wydziału komunikacji po nowe blachy.
  
 
Na policji byłem wczoraj, zadzwoniłem od razu jak zobaczyłem, osobiście - papierkologia trochę później. Mam papierek do wydziału komunikacji.
  
 
Cytat:
2012-02-07 19:27:37, emtees pisze:
(...) i leć od razu do wydziału komunikacji po nowe blachy.



Ale do którego wydziału, jestem w Warszawie, a Ford z Lublina.
Może da się od razu przerejestrować.
  
 
Cytat:
2012-02-09 10:04:44, wer1207 pisze:
Ale do którego wydziału, jestem w Warszawie, a Ford z Lublina. Może da się od razu przerejestrować.




tam gdzie jestes zameldowany.
  
 
Nie ma sie czym przejmować, jesli zgłoszone na policje to juz nie Twoja sprawa czy ukradną paliwko, czy tez obrobia bank, masz kwit to luz, tyle ze po kieszeni szarpnie. Kumplowi pare miechow temu te z skubneli, obrobili wtedy sklep czy cos innego ale ze zgłoszone to było tego samego dnia wiec nie było zadnych problemow czy pytań. No chyba że ich cudem znajdą, to kase zaoszczedzisz.
  
 
Cytat:
2012-02-09 10:07:10, smallsize pisze:
tam gdzie jestes zameldowany.


zeby przerejestrowac trzeba zdac stare tablice a ty ich nie masz, ie wiem czy zaswiadczenie o kradziezy wystarczy,chyba jednak bedziesz musial udac sie do Lublina po nowe tablice a pozniej przerejestrowac?