Volvo - serwis w Warszawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam dobrego serwisu najlepiej volvo w Warszawie. Może ktoś coś polecić?
Szykuje mi się przegląd.
  
 
Cytat:
2012-02-25 14:43:37, krokodyli pisze:
Szukam dobrego serwisu najlepiej volvo w Warszawie. Może ktoś coś polecić? Szykuje mi się przegląd.



się pytasz. A ASO wchodzi w grę? Koło mnie na Płowieckiej jest Volvo Euroservice. Zajrzyj tam.
  
 
aaaa jeszcze na Łopuszańskiej mają ale to nie moje rejony. Więc w zależności gdzie mieszkasz.
  
 
WOW Nieźle wygląda. Może ktoś był to by obnażył wady zalety tych punktów? Na zdjęciach wygląda na profeskę.
  
 
Tego serwisu nie znam, więc się nie wypowiem, ale z tego co się orientuję, to w Warszawie naprawami Volvo zajmuje się też zakład na Liwskiej 2. Mój kumpel to ich stały klient i nie narzeka.
  
 
Cytat:
2012-02-25 14:43:37, krokodyli pisze:
Szukam dobrego serwisu najlepiej volvo w Warszawie. Może ktoś coś polecić? Szykuje mi się przegląd.



sprawdz chociażby te linki co dałem wyżej. To dobre serwisy. Regularne promocje, oferty itd.
  
 
Cytat:
2012-03-01 23:38:01, mikiLOL pisze:
Tego serwisu nie znam, więc się nie wypowiem, ale z tego co się orientuję, to w Warszawie naprawami Volvo zajmuje się też zakład na Liwskiej 2. Mój kumpel to ich stały klient i nie narzeka.


Zgadzam się zopinia odnośnie sztuki lakierowania, co prawda rozbiłem u nich auto nie w Warszawie, ale w Poznaniu (ze względu na miejsce zamieszkania) ale jakość rewelacja, a nie przypuszczam, aby w jednym robili dobrze a w innym odwalali fuszerkę, tym bardziej, że Warszawa to ich centrala
  
 
Cytat:
2012-02-25 14:43:37, krokodyli pisze:
Szukam dobrego serwisu najlepiej volvo w Warszawie. Może ktoś coś polecić? Szykuje mi się przegląd.



Proponuję Serwis-Lakierniczy na Bródnie (róg Wysockiego). Dla mnie jeden z lepszych zakładów z zakresu blacharki i lakiernictwa w Warszawie.
  
 
ja podobnie. Potrzebuje serwisu volvo w okolicy wawy na przegląd, żeby mi wszystko ładnie i dokładnie sprawdził przed wyjazdem na wakacje.
  
 
Cytat:
2012-08-06 12:08:31, mariopawel201 pisze:
ja podobnie. Potrzebuje serwisu volvo w okolicy wawy na przegląd, żeby mi wszystko ładnie i dokładnie sprawdził przed wyjazdem na wakacje.




Ja polecam VCENTRUM (kiedyś Volvo Centrum) na Woronicza.
Jeżdżę tam od lat i właściwie za każdym razem jestem zadowolony.
Często maja promocję, ale można się z nimi dogadać odnośnie ceny.
  
 
Opinii nie zmieniłem, dalej stawiam na warsztat z Targówka, chociaż ostatnio dość długo musiałem czekać na wolny termin...
  
 
Warto tak czy inaczej napisać potem jak kształtują się ceny w takim serwisie,abyśmy wiedzieli na forum,a nawet sporządzili spis który będzie świadczył także o jakości usług.