XXIV LOB PARTY - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Aloha

My też się meldujemy z pewnym opóźnieniem , wielkie dzięki za organizacje zlotu, ośrodek super, lotnisko , wyjazd do muzeum co prawda muzeum dosyć specyficzne jakieś takie ....niemieckie, Dzisiaj come back do brutalnej rzeczywistości fajnie było się wyrwać i zobaczyć z Wami Do następnego
  
 
Zdjęcia jeszcze się wgrywają (2GB), ale wkrótce podam link do ściągnięcia. Póki co małe preludium dla smaczku

[edit]
Udostępnijcie filmy od Artiego, mam niestety tylko z jednej kamerki Nie mam z tej, gdzie jedziemy w czwórkę Ilkową Bestią, a filmik jest wypasiony



























Cała paczka


Nie ma Omegi, ale też jest zajebiste



[ wiadomość edytowana przez: fatboy82 dnia 2012-05-28 12:04:27 ]
  
 
Ach i ja się melduję - dopiero teraz, ale nie miałem czasu wczoraj. Pakowanie i na szybcika do autokaru by w lasy polskie jechać i koczować W sumie tu mam to samo co na zlocie tylko mniej piwa inna paczka ludzi i inne pojazdy

Było zajefajnie, zastanawiam się czy w ten weekend nie wybrać się do Świniakowa i poszukać tej "gwiazdy" z promenady

Do następnego ludziska, o ile moje plany szkoleniowe nie będą kolidowały z terminami zlotów
  
 
Cześć,

My również dotarliśmy, niestety pomimo dość szybkiego środka transportu przez delikatny poślizg dotarliśmy dopiero ok północy.

Natomiast nie ma to jakiegokolwiek znaczenia w porównaniu z możliwością spędzenia wspólnie z Wami tych kilku nadmorskich chwil .

Pozdrawiam i do zobaczenia ponownie
  
 
Zupper wracał - Międzywodzie-Gorzów-Stryków-Kielce-Warszawa i też dojechał. Dzieki za towarzystwo, szczególne podziękowania za pomoc przy żarówkach, klimatroniku i za koreczek oleju. Pozdrawiam
  
 
Jak obiecałem oto foty do ściągnięcia Życzę miłego oglądania
  
 
Hej,

wróciliśmy dopiero teraz, mieliśmy w niedzielę zaplanowane międzylądowanie w Rio u Dżizusa, a przy okazji odwiedziliśmy rodzinę

Ogromne ukłony dla organizatorów za ogarnięcie zlotu i atrakcji, a przede wszystkim podziękowania za to, że jeszcze im się chciało

BTW, pomimo że ściana śmierci była na niby, to pełne gacie po hamowaniu jak najbardziej prawdziwe

Kto nie był bo nie mógł, niech żałuje a kto nie był, bo mu się nie chciało - ten trąba i fujara

Do zobaczenia następnym razem, nieważne gdzie
 
 
WYNIKI KONKURENCJI "ŚCIANA"

zawodnik / odległość

Immo ____________ 15cm
7gsi ______________ 50cm (nieklasyfikowany-jep)
Marecki ___________ 55cm
Michcio ____________ 56cm (nieklasyfikowany-fiord)
Fatboy ____________ 74cm
Marekcaramba _____ 93cm (nieklasyfikowany-audi)
Wiktorzi __________ 153cm (nieklasyfikowany-podróba opla)
Arti ______________ 166cm
Ilku ______________ -35cm (dyskwalifikacja)


jak widać, warto inwestować w heble wielkości pizzy
  
 
WYNIKI KJS

podaję zawodników i - po myślniku - czasy kolejnych przejazdów (również te dla sportu, niewliczone - o ile zapisałem, w kolejności).
przypomnę, do wyniku liczyły się czasy 2 przejazdów łącznie. Na koniec w nawiasie miejsce.


Fatboy_______43,7-41,9-39,3-40,7 (A 3,0 man)
Immo________44,4-42,1-41,9 (B 3,2 aut)
Arti_________44,9-42,0 (Sen 3,0 aut)
Ilku_________44,2-43,0 (B 2,3T man)
Marecki_______46,1-45,9 (B 3,0 man)
Michcio_______49,5-45,2 (Mondeo 2,0tdci man)
Wiktorzi______49,4-47,4 (Leganza 2,0 man)
7gsi_________46,6 (Jeep Grand Cherokee 4,0 aut koła 32" +5,5" liftu)
Erwin________47,0 (B 3,0 aut)
Grain________49,7 (S8 4,2 aut)


  
 
Hej

czy w tych czasach są wliczone karne sekundy?Apropo miałem tylko 1 przejazd


Cytat:
2012-05-28 18:29:35, 7gsi pisze:
WYNIKI KJS podaję zawodników i - po myślniku - czasy kolejnych przejazdów (również te dla sportu, niewliczone - o ile zapisałem, w kolejności). przypomnę, do wyniku liczyły się czasy 2 przejazdów łącznie. Na koniec w nawiasie miejsce. Fatboy_______43,7-41,9-39,3-40,7 (A 3,0 man) Immo________44,4-42,1-41,9 (B 3,2 aut) Arti_________44,9-42,0 (Sen 3,0 aut) Ilku_________44,2-43,0 (B 2,3T man) Marecki_______46,1-45,9 (B 3,0 man) Michcio_______49,5-45,2 (Mondeo 2,0tdci man) Wiktorzi______49,4-47,4 (Leganza 2,0 man) 7gsi_________46,6 (Jeep Grand Cherokee 4,0 aut koła 32" +5,5" liftu) Erwin________47,0 (B 3,0 aut) Grain________49,7 (S8 4,2 aut)

  
 
Cytat:
2012-05-28 20:52:14, grain pisze:
Hej czy w tych czasach są wliczone karne sekundy?Apropo miałem tylko 1 przejazd



podane czasy są bez karnych sekund.
był 1 (efektowny) przejazd, i taki jest wpisany.

dodam, że najlepszy tu podany czas (Fatboy, kolejna próba) powinien być obciążony 2 strzałami w opony.
To tak coby się Fatboy za bardzo nie cieszył

dodam, że po kjs-ie i driftach jepem, coś mi zaczęło podejrzanie terkotać
  
 
Na filmie jak poczulem opone to slychac nawet moje "AJ JAJ"
Drugiego strzała nie poczułem Jak naucze sie porządnie nawracać, tutaj mistrzem jest Arti, na jednym filmie robi to wrecz ksiazkowo, to czasy znacznie sie poprawia

PS.
W nawiasie to raczej jest wersja Omci, pojemnosc, rodzaj skrzyni

Cytat:
2012-05-28 21:13:00, 7gsi pisze:
podane czasy są bez karnych sekund. był 1 (efektowny) przejazd, i taki jest wpisany. dodam, że najlepszy tu podany czas (Fatboy, kolejna próba) powinien być obciążony 2 strzałami w opony. To tak coby się Fatboy za bardzo nie cieszył dodam, że po kjs-ie i driftach jepem, coś mi zaczęło podejrzanie terkotać

  
 
Cytat:
2012-05-28 21:22:47, fatboy82 pisze:
PS. W nawiasie to raczej jest wersja Omci, pojemnosc, rodzaj skrzyni



fakt, miało być: Na koniec w nawiasie auto.
  
 
Cześć,

Meldujemy się na miejscu od wczoraj,
Podziękowania dla organizatorów za spięcie wszystkiego w ciekawą całość i dla wszystkich za przyjacielską atmosferę.
Trudno było wrócić w poniedziałkową rzeczywistość.

Do następnego razu
  
 
[usunięto]

[ wiadomość edytowana przez: michcio_007 dnia 2012-05-28 22:52:22 ]
  
 
wprowadzam korektę, moje Mondeo jest w automacie

Fatboy_______43,7-41,9-39,3-40,7 (A 3,0 man)
Immo________44,4-42,1-41,9 (B 3,2 aut)
Arti_________44,9-42,0 (Sen 3,0 aut)
Ilku_________44,2-43,0 (B 2,3T man)
Marecki_______46,1-45,9 (B 3,0 man)
Michcio_______49,5-45,2 (Mondeo 2,0tdci aut)
Wiktorzi______49,4-47,4 (Leganza 2,0 man)
7gsi_________46,6 (Jeep Grand Cherokee 4,0 aut koła 32" +5,5" liftu)
Erwin________47,0 (B 3,0 aut)
Grain________49,7 (S8 4,2 aut)

  
 
No i super

-----------------
Stahu
  
 
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Było bardzo miło i sympatycznie.
Spotykamy się nie dlatego że jeździmy omegami. Spotykamy się bo każdy kto szukał, kupił bądź jeździł omegą ma podobny tok myślenia itp. Przejechaliśmy chyba z 1500 km(trasa+lotnisko+wycieczka do NRD+trasa) w jeden weekend więc autko zasługuję na doinwestowanie Średnia prędkość z 1500km ok 90km/h i spalanie ok 12l lpg przy prędkościach powyżej autostadowych. Jest super.



W lipcu zapraszam wszystkich chętnych na mega ognisko, siatkówkę i co tam jeszcze dusza zapragnie... Termin drugi tydzień lipca. Wkrótce więcej szczegółów.
  
 
Foty z lotniska
  
 
mało miejsca na ftp-ie przydałoby się pousuwać stare fotki lub filmy.