Polecani (oraz nie) sprzedawcy części z Allegro/Internetu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Proszę o wpisywanie polecanych (oraz nie) sprzedawców części z Allegro/Internetu

Ze swojej strony polecam sprzedawców:

- wawaparts (nick z Allegro)
Kavis Bator Spółka Jawna
ul. Karmelicka 21
00-168 Warszawa

- WAWER-MOT (nick z Allegro)
http://www.wawermot.pl/

- AUTO-WIS (nick z Allegro)

Z powyższymi nigdy nie miałem problemów. Mają części w dobrych cenach.


Natomiast bardzo NIE POLECAM sprzedawcy:
- JADARSJ (nick z Allegro)
Dokładna nazwa to JADAR HURTOWNIA MOTORYZACYJNA
ul.Gałeczki 14 z Chorzowa.

Nie wiem skąd mają tyle pozytywnych komentarzy…? Zakupiłem u nich części oryginalne a dostałem podróbki.

Jeśli powyższy wątek (dobrze schowany) już gdzieś istnieje to proszę Marzenę o scalenie.

Pozdrawiam,








[ wiadomość edytowana przez: Ravpraca dnia 2012-03-26 23:14:47 ]
  
 
Wawer-Mot to faktycznie dobra firma
I w cale nie polecam jej dla tego, że pracowało tam 2 moich kolegów
  
 
dziwna sprawa bo w Jadarze (Chorzów)
kupuje osobiście, ale w sklepie to nie ma zadnego problemu.
Nie maja super tanio, ale jak za te ceny to jakość BDB.
Nie jakiś szajs za allegro.

Może wystarczyło zgłosić reklamacje ?

Ja znalazłem drugi sklep tylko do DU z Chorzowa, ale muszę poszukać adresu. Bo znalazłem go na allegro, ale jechałem kupić. W domku prywatnie, ale tanio i porządnie.
  
 
Cytat:
2012-03-26 23:02:54, Ravpraca pisze:
Natomiast bardzo NIE POLECAM sprzedawcy: - JADARSJ (nick z Allegro) Dokładna nazwa to JADAR HURTOWNIA MOTORYZACYJNA ul.Gałeczki 14 z Chorzowa. Nie wiem skąd mają tyle pozytywnych komentarzy…? Zakupiłem u nich części oryginalne a dostałem podróbki.


Jadary kiedyś handlowały naprawdę dobrymi,oryginalnymi częściami. Potem ekipa się zmieniła i postawili na tani chłam,a nie na jakość.
Wiem to od kogoś ze śląska z branży motoryzacyjnej
  
 
bardzo możliwe, ale nie ma co się dziwić 90% ludzi kupuje byle co, byle tanio...
  
 
Cytat:
2012-03-29 05:50:36, VEndriuV pisze:
bardzo możliwe, ale nie ma co się dziwić 90% ludzi kupuje byle co, byle tanio...



Jeśli Kolega to do mnie mówi to wyjaśniam, że do auta wybieram części tylko znanych producentów i wysokiej jakości.

Niestety w Jadarze sprzedali i wysłali mi nieoryginalną część a w aukcji było zdjęcie części oryginalnej (a taką chciałem kupić). I o takie " drobne oszustwa" mi chodzi.

Ja w każdym razie nic tam więcej nie kupię.
  
 
nie mówiłem do Ciebie.

To reklamacja
  
 
serwistaxi_pl Polecany.