XXV LOB Party - dyskusja - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiadomo zlot robimy dla siebie, tylko że to już nie jest zlot a spotkanie w górach.
Tak czy tak żeby robić takie rzeczy jak Ty poniżej na zdjęciu, to już trzeba kochać góry a nie jechać tylko na relaksacyjny wypoczyn.

Dla 3 osobowej rodziny jest to koszt dwutygodniowego wypoczynku, więc jest to raczej znacząca kwota w budżecie.
I nie piszę tu o sobie, bo w tym terminie to istnieje tylko i wyłącznie opcja JA SAM i to w wesołym autobusie z kolegami z okolicy.
I nie neguję tu akurat tego co za tą kwotą dostajemy bo takie są ceny w EU i do tego się można przyzwyczaić.

Jak kolega pewien powiedział "w końcu nie jesteśmy klubem LEXUSA tylko OPLA"




[ wiadomość edytowana przez: Wiktorzi dnia 2012-06-08 12:19:11 ]
  
 
Dlatego właśnie zaproponowałem Karkonosze Karpacz tez ma wyciąg by wjechać na górę, więc też pasuje. Koszt zdecydowanie będzie mniejszy niż wypad na Łomnicę, no i bliżej. Góry są dla każdego spokojnie do przejścia. Na górze jest schronisko Dom Śląski, prawie pod samą Śnieżką (15min). Oczywiście nie musimy spać w schronisku, tylko znaleźć miejscówkę w mieście, a jednego dnia sobie połazić Może jest nawet jakieś lotnisko w okolicy?
Oczywiście te propozycje są pod warunkiem, że organizujemy zlot w górach. Jeden był i bardzo miło go wspominam, zwłaszcza drogę po serpentynach w nocy i latającego psa z lewa na prawo z tyłu

Co do finansów, to faktycznie 3,5k PLN na 3 dni, to lekka przesada. Za tyle to spędziłem 16dni na nartach w Austrii (wliczając wszystko). Dla niejednej osoby jest to ponad miesięczna pensja...
  
 
Moim zdaniem zlot w górach jest to super pomysł.
Jednocześnie popieram chociażby Wiktora i Fatboy'a - koszty wypadu na Łomnicę przedstawione poniżej są bardzo znacząca pozycją w rodzinnym budżecie - niejednokrotnie na pewno barierą nie do przeskoczenia (pomimo tego co za tę kwote można otrzymać).
Może warto zastanowić się nad opcją "tańszą" w polskich górach?

"Towarzystwo" na pewno dopisze przecież potrafimy sie bawić wszędzie.
  
 
Dobra koniec gdybania, co by ktoś chciał albo i nie.
PiotrS przedstawił konkretną propozycję z cenami dopracowaną i przetestowaną.
Niech to będzie taki swoisty wzór dla dalszych wpisów, bo się śmietnik robi.

Czyli, gdzie, ile, za ile - to jest meritum sprawy.
Narzekać możemy później.

  
 
dygresyjka

Cytat:
2100 na każde 100 metrów up temp spada 0,5 stopnia o ile dobrze pamiętam, nich mnie kto poprawi.



o stopień lub 0,6 jak niektórzy podają

lecz nie zapominajmy o inwersji


[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2012-06-11 00:07:01 ]
  
 
No widzisz kuźwa się źle zapamiętało (wiem mogłem sprawdzić w google, ale to nie było by realne a ja wolę realny świat) ......
a ciepło w październiku i tak było!!!
  
 
troche sie juz pogubilem z organizacja zlotu, robimy ostatecznie w Sloku?
  
 
Sa juz jakies ustalenia w sprawie zlotu? Musze rozplanowac urlop a tutaj cisza...
  
 

am go zmontuj bedzie szybciej
  
 
Czy w ogóle odbędzie się w najbliższych miesiącach XXV?
  
 
spokojna glowa, najdalej w poniedzialek bedzie info


[ wiadomość edytowana przez: fatboy82 dnia 2012-09-01 23:56:38 ]
  
 
wychodzi nie złą aktywność w temacie średnio jeden post na miesiąc
  
 
wychodzi nie złą aktywność w temacie średnio jeden post na miesiąc
  
 
Cytat:
2012-09-02 14:39:07, grain pisze:
wychodzi nie złą aktywność w temacie średnio jeden post na miesiąc



coz na ogolnym moze i tak, ale w dziale Vetsow ostra dyskusja trwa