Pytania dot. działania forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jesli macie jakieś pytania lub watpliwości dotyczące dziłania forum od strony technicznej to piszcie w tym wątku.

Obrazek pod swoim nickiem mozna dodać wchodząc w swój profil, a nastepnie w kategorię "Zmień", trzeba troche przewinąć na dół.
  
 
Hmm moze nie na temat działania.
jak dostac sie w szeregi klubu.
Zwykle mam fuxa i jak jest wiekszy zlot na sląsku to ja tam jestem.
jest honorowe członkostwo
  
 
Ze względu na odległość dzielącą nasze miasta to jest to raczej nie realne. Jak bedziesz się udzielał to możesz otrzymać status "sympatyk TGR"
To Cię powinno zainteresować:
http://www.sw.rally.prv.pl

  
 
przeszliśmy etap z forum testowego na normalne
  
 
Tak, testy zostały zakonczone pomyślnie
  
 
Layer bez urazy ale ten link co dałes to ten tego nie ten tego.
Sw rally to członkowie automobilklubu.
A ci nas nie lubia bo im zabralismy zyski z sekcji tuningowej automobilklubu .........

A pytam z ciekawosci .....
  
 
Cytat:
Layer bez urazy ale ten link co dałes to ten tego nie ten tego.
Sw rally to członkowie automobilklubu.
A ci nas nie lubia bo im zabralismy zyski z sekcji tuningowej automobilklubu .........



Nie wiedziałem jakie są relacje miedzy wami, po prostu skojażyłem miasta i dałem linka.
  
 
dlaczego nie mozna i jak mozna zamieszczac fotki?
  
 
Da się, tylko trzeba sobie załóżyć konto na jakimś darmowym serwerze i tylko podawać linka do wcześniej wysłanego obrazka poprzez opcje "obrazek"
  
 
Ja mam problema z foRoom. Po napisaniu wiadomości nie moge sobie podróżować dalej po forum, bo wyskakuje mi błąd i tak musze w opcjach internetowych wywalać całą histrorię i cookies . Jeśli komuś by sie juz znudziło granie w colina, to prosze o HELPa
  
 
Spytaj się kolesia pod tym nr. GG: 642165
On zakłada wszystkie fora, jest administratorem, itd.