[S] 2 x Goodyear Ultragrip 7+ z felgami 5,5Jx14 ET49 4x100

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedaję dwa kompletne koła, które zostały mi po zmianie auta. Opony Goodyear Ultragrip 7+ 185/65R14 86T kupiłem pod koniec ubiegłego roku, wyprodukowane w Niemczech, data produkcji 45 tydzień 2010r. Przejechałem na nich 1700km w czasie zimy, aktualna wysokość bieżnika to 8mm na całym obwodzie, napompowane azotem, nie były łatane. Felgi stalowe 5,5Jx14 ET 49 4x100 są "proste". Koła miałem zamontowane na przedniej osi Daewoo Espero, żadne bicia nie były odczuwalne.

470zł

602102301
  
 
cześc
interesują mnie dwie opony letnie. Myślę, że sprawa aktualna to wyceń je. Mieszkam w Łodzi, to pół problemy z odbiorem. Kontakt 692629696, lub email Spec20021@wp.pl
  
 
Po pierwsze primo to są zimówki, a po drugie primo ultimo cena jest podana
  
 
Cytat:
2012-04-15 10:56:48, iskrownik pisze:
interesują mnie dwie opony letnie.



Widzę, że już dość długo poszukujesz opon do swojego espero. Nie to, że bym Ci narzucał ale opony to część raczej uniwersalna i możesz ją kupić nie tylko na forum espero, ale też powiedzmy na Allegro . Sam zresztą kupiłem trzy tygodnie temu dwie używane opony, ale w super stanie, 6 mm bieżnika i w przystępnej cenie. I naprawdę nie zajęło mi to zbyt dużo czasu.
  
 
iskrownik - podjedź do Ksawerowa do Zajkiewicza
  
 
Kolego jest : primo, sekundo, tercjo ect. Nie pisałeś wcześniej, że to zimowe i nie pisałesż że aluchach. Infofrmacja często u nas zawodzi. Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2012-04-17 13:00:01, iskrownik pisze:
Kolego jest : primo, sekundo, tercjo ect. Nie pisałeś wcześniej, że to zimowe i nie pisałesż że aluchach. Infofrmacja często u nas zawodzi. Pozdrawiam.



Chyba Tobie czytanie zawodzi Nigdzie nie jest napisane, że to alusy, tylko stalowe. I to było napisane od początku.

Pozdr.
  
 
Kolega iskrownik mieć duża problema z pisaniem i czytaniem po polski...Polski być bardzo trudna języka...do tego ciężko wpisać w goooogla ultragrip i sprawdzić co to za ustrojstwo...U nas komunikacja nie zawodzi tylko czasami ciężko zrozumieć co iskrownik pisze jak by to było jakimś translaktorem tłumaczone z chińskiego...
  
 
Cytat:
2012-04-17 13:00:01, iskrownik pisze:
Kolego jest : primo, sekundo, tercjo ect. Nie pisałeś wcześniej, że to zimowe i nie pisałesż że aluchach. Infofrmacja często u nas zawodzi. Pozdrawiam.

Po pierwsze primo... po drugie primo ultimo to cytat z filmu poranek kojota