Www.tuningsport.ru wszystko dla VAZ - zakupy w Rosji - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-04-21 16:00:27, rafal125p pisze:
ruskie wyglądają na bardzo ładne,



"rosyjskie" są pierwszego gatunku.
Wszystko idealnie przylega. Zwróćcie uwagę na konstrukcję spojlera - dodatkowa płaszczyzna przylegania, i tak we wszystkich elementach.

Plus niepodważalny - można każdy element ospojlerowania kupić oddzielnie.

PS.
zamawiam trochę części w motoryzacyjnych i conieco w tuningsport -coś ktoś nadumał ?

Będe też zamawiał ORYGINALNE elementy nadwozia.
  
 
Bartixr nie wiem skąd ty masz ten "węgierski" zestaw ale wygląda on na kopię z kopi z kopi i jest hujowy jak barszcz, to co ja ściągałem od wolfa, pomijając problemy kontaktowe, czas i nerwy wiele rosyjskiej wersji nie ustępuje i po wstępnym przepolerowaniu a nałożeniu podkładu wyglądało tak samo. Oglądałem też zestaw, który zakupił 77rally, rzekomo kopia "węgierska" i muszę powiedzieć żę pomijając kwestię grubości, bo był grubszy od mojego prawie dwa razy to wyglądał bardzo solidnie i elegancko.
Naprawdę, nie wiem skąd ty masz tą hujnię bo z węgier na pewno nie ? Mi generalnie wstyd było by coś takiego komuś dać, nie mówiąc już o sprzedaży
  
 
Skąd Bartek ma te spojlery? A no z Polski. Te spojlery, to kopia że spojlerów z Węgier wykonana w Łodzi przez brata Andrysa20. Andrys20 pod tym się nie podpisuje i juz nie raz sam pisał o słabej jakości. Ja natomiast namalowałem w swojej głowie inny obraz tych spojlerów, ale jak widzę jestem daleki od prawdy. Szkoda, że kolega nie przyłożył się do wykonania porządnej kopii.
  
 
Cytat:
.. Naprawdę, nie wiem skąd ty masz tą hujnię bo z węgier na pewno nie ? Mi generalnie wstyd było by coś takiego komuś dać, nie mówiąc już o sprzedaży



otóż to.. wywalone pieniądze w błoto... i wstyd pokazywać to ludziom, to prawda.

jeszcze z miesiąc niech poleżą , jak nikt tego nie zechce choć za jakiekolwiek pieniądze to wywalam do śmietnika, bo miejsce zajmuje i nie mogę na to już patrzeć
kupiłem 2 zestawy ! naiwny . Jeszcze i za wysyłki dostawy, przesrana kasa
Kupiłem kota w worku, naiwnie wierząc w słowa "producenta"
  
 
Cytat:
2014-04-22 08:47:38, bartixr pisze:
jak nikt tego nie zechce choć za jakiekolwiek pieniądze to wywalam do śmietnika, bo miejsce zajmuje i nie mogę na to już patrzeć



Ja zawsze mówię CCC. CENA CZYNI CUDA. Sprzedaj to w jakiejś adekwatnej cenie do jakości. Lepiej stracić część, niż całość. A jak już masz to wyrzucić do śmietnika, to daj to komuś nawet w gratisie, zawsze można zrobić z tego jakiś pożytek. Szkoda ze producent nie dał towaru w komis.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2014-04-22 09:46:50 ]
  
 
Cytat:
Sprzedaj to w jakiejś adekwatnej cenie do jakości. Lepiej stracić część, niż całość.



Chłopaki przyjeżdżali.. za 2000 rub tego nie chcieli

Sam wiesz, ze Rosjanie nie żałują rubli na jakość.
Jak coś chcą mieć to poprostu to kupują, nie ważne ile kosztuje.

Wola zapłacić 15.000 czy więcej ale dostać porządny towar.

Mozę się trafi ktoś mniej zamożny, z północnego Kaukazu
Oni uwielbiaja Żiguli.
  
 
Ja to kupie tylko ile chcesz z wysyłką na południe Polski
  
 
Cytat:
2014-04-22 20:07:47, easyrajder pisze:
Ja to kupie tylko ile chcesz z wysyłką na południe Polski



Wysylka z Rosji wyjdzie jakies 200 zł.. a i cło Ci dowali polski urzędnik ...

Wyzej wymienione problemy po mojej stronie.
Za 400 zł zabierzesz (cena w krakowie) ?
  
 
Bartku kiedy mniej więcej będziesz zamawiał kolejne części ? I jak najlepiej się z tobą kontaktować, tutaj przez forum czy na gg ?
  
 


cze
ciągle coś kupuje, gromadzę .. i w pewnym momencie wysyłam

możesz pisać na e-mail najlepiej.
na priv forumowe niewygodnie, ciężko potem odnaleźć w historii rozmowy o co chodziło.
  
 
OK, w takim razie zrobię listę i niedługo dam znać.
  
 
Bartek, jest różnica w korkach chłodnicy mosiężnej i aluminiowej do klasyka ? bo za cholerę żaden nowy korek nie chce mi uszczelnić aluminiowej chłodnicy
  
 
Cytat:
2014-05-30 12:53:57, morphio pisze:
Bartek, jest różnica w korkach chłodnicy mosiężnej i aluminiowej do klasyka ? bo za cholerę żaden nowy korek nie chce mi uszczelnić aluminiowej chłodnicy



Wiem, że pytanie nie było do mnie, ale mam chłodnicę alu z plastikowymi bokami od MS i korek seryjny pasuje bez problemu.
  
 

jest jeden typ. może gumki nie trzymaja, albo uszy s pokrzywione i nie dociska.
To kilka złotych, kup nowy.
Jekiś używany lezy mi w garażu mogłbym ci go oddac ze free, ale nie wiem w jakim jest stanie.


  
 
Wysłałem PM z zamówieniem.
  
 
to że pasuje to ok, proble w tym że zaworek nie dochodzi do powierzchni dolnej i nie zamyka układu, całe ciśnienie wywala do zbiorniczka chłodnica jest "nowa" i korek też mam już nowy i h...j totalny klops
  
 
Bartek, uszczelkę pod głowicę masz do 1600 ?
  
 

nie nie, takie rzeczy tylko w AvotVazie..

zakladasz metalowa , czy zwykla.
  
 
Oryginał od 1,7 jest bardzo dobry i cienki.
  
 
zamówiłem z Jackars'u, jutro będzie, zobaczymy co to za cudo