Www.tuningsport.ru wszystko dla VAZ - zakupy w Rosji - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ups..moja niewiedza..rozumiem że pod wspomaganie dodawane jest dodatkowe koło..czy tak...???
w taki razie moje pytanie dotyczy dokładanego koła..tak abym pod wał korbowy podpiął sprężarkę klimy na zwykły pasek...????
  
 
Bartek, masz tulejki żółte zawieszenia przedniego do klasyka ?
jeszcze zestwa uszczelek itd... do gażnika 2107 by się przydał
napisz co masz na teraz w ogóle

[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2014-10-16 15:35:48 ]
  
 
no ja tez bym potrzebowal komplet przod + tyl do klasyki ,poliuretanów.
  
 
coś mam w kraju.. zestaw na auto napewno sie uzbieram.
ustalę co mam i w poniedziałek napisz mi na email.
.
nic wiecej nikomu z www.tuningsport.ru nie trzeba ?
  
 
około 18-19 ostatnia paczka w tym roku do kraju.
co komu na świeta bożego narodzenia pod choinkę (naturlanie prawosławne święta, z tytuły pochodzneia BA3a)??
  
 
Ja ciągle czekam na nadkola. Ile to już? Rok, półtora?
  
 


To sobie czekaj dalej. ja nie sklep.
Pocztę trzeba sprawdzać i odpisywać, Szoko co robić z zamówieniem. Sam zignorowałeś temat.
Wpłaciłeś mi coś na ich zakup, że piszesz publicznie o czekaniu ROK / PÓŁTORA ???

Cytat:
2014-12-08 20:55:50, SzokoLada pisze:
Ja ciągle czekam na nadkola. Ile to już? Rok, półtora?

  
 
Bartek, sam wiesz ze pieniądze to nie problem u mnie. A druga sprawa, czy kiedy kolwiek chciałeś żeby ci wpłacić kasę? Nie. Napisałem ci też, że już wszystko kupiłem, zostały nadkola i blacha osłonowa na wąż paliwa. Nie ponaglam cie, bo myślałem, że monitorujesz zamówienie, bo jak sam pisałeś do mnie, będziesz jechać na rynek, bo masz większe zamówienie. Może coś ci umkneło?
  
 
Cytat:
2014-12-08 20:42:30, bartixr pisze:
około 18-19 ostatnia paczka w tym roku do kraju. co komu na świeta bożego narodzenia pod choinkę (naturlanie prawosławne święta, z tytuły pochodzneia BA3a)??



Jak święta to Звёздочка! Taką nastawną Mikołaj przyniesie?
  
 
Cytat:
Może coś ci umkneło?



Tobie umknęło.
Publicznie mi piszesz, że rok czy półtorej czekasz na coś.. czego nie ma w sprzedaży. Takie rzeczy możesz delikatnie na gg czy email na pisać a nie forum pisać, na przyszłość.
A to forumowicze gotowi o mnie źle pomyśleć, a i nic to nie wnosi do wątku nowego i publicznie nie ma potrzeby o tym pisać.
.
Pisałem na gg i email, że jest jedno nadkole w remkuzov, brać czy nie .. zero reakcji.
Wiesz, że 2102 to już deficytowy temat.
Na rynku w jużnym portu nie ma, a jak znajdą to na zamienie i koszmarne pieniądze chcą i przedpłatę, której ja nie mam zamiaru obcym mi ludziom zostawiać.
  
 
Cytat:
2014-12-09 08:31:25, Rzoooq pisze:
Jak święta to Звёздочка! Taką nastawną Mikołaj przyniesie?



tak, będzie, tylko nie wiem czy gałązki na choince sie nie połamią od jej wagi
  
 
Bartek, pisząc rok półtora, nie miałem na myśli twojej pracy, tylko ogólnie. Wiem, że w remkuzov jest tylko jedna szt za 50 zł, ale dostawa tej szt, to koszt 70 zł, rozumiesz,? Ekonomia. My nie drukujemy kasy. Nie ma co się obrażać, bo oboje mamy korzyść z zakupów. Ja ciągle chce te nadkola i nigdy z nich nie zrezygnowałem. Inna sprawa jest taka, że te nadkola są te same co w 2104, więc jaki może być problem, skoro do niedawna ją produkowano?
  
 

daj numery części od 2104 -
z numerami 2102- nie maja tego co chcesz.
  
 
http://www.remkuzov.ru/catalog/info/Detali_kuzova_VAZ/arka_naruzhnaya_levaya_VAZ_2104/
  
 

Wciaz numer jest od 2-ki : 2102-5401175
Tylko prawą mają.

Daj artykuły z 4-ki a nie 2-ki

Cytat:
2014-12-09 11:06:21, SzokoLada pisze:
http://www.remkuzov.ru/catalog/info/Detali_kuzova_VAZ/arka_naruzhnaya_levaya_VAZ_2104/

  
 
  
 
że się wpierdzielę w temat nadkola, a czym te nadkola różnią się od 5ki czy 7ki ? nie można zaadaptować i o ile jst jakaś różnica to przerobić ? ja bym chyba w tym kierunku poszedł
  
 
u mnie potrzebne :
1.kolejny zestaw poliuretanow komplet znaczy sie na przod i tyl . i

2. jakie pieniadze i z dostepnoscia przelozenia najwyzszego (na przyspieszenie) do mostu. lub calego mostu z torsenem badz plytkami z tym przelozeniem.

( auto na wysoikosciach jezdzi , pagorkach, blotach itp, wiec wiadomo o co chodzi i do czego ma sluzyc)
  
 
Cytat:
2014-12-11 19:57:57, andrys20 pisze:
u mnie potrzebne : 1.kolejny zestaw poliuretanow komplet znaczy sie na przod i tyl . i 2. jakie pieniadze i z dostepnoscia przelozenia najwyzszego (na przyspieszenie) do mostu. lub calego mostu z torsenem badz plytkami z tym przelozeniem. ( auto na wysoikosciach jezdzi , pagorkach, blotach itp, wiec wiadomo o co chodzi i do czego ma sluzyc)



co ty z poliuretanem robisz ? zjadasz je czy co ?


Przełożenie najkrótsze (dynamika), to 41/8 (5,13).
Mam w Chełmie bloakdę oddzielnie.
Cała główke masz tylko 4,78 (43/9): przełożenie sport 4,78 z blokadą torsen.
  
 
mam troche tych lad powoli rozbie wszystkie , a i jeszcze kolege od 124 spitera i kumpla od 2107 wiec potrzeba , powiedz mi koszta calej glowki z torsenem tym 4,78 i dynamike osobno 5,13