Euro 2012 w stolicy - będzie wstyd... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przynajmniej on trzymał poziom
  
 
No cóż, jaka drużyna takie czirliderki i muzyka
  
 
A po euro Smude spytają "i co dalej', a on poleci do biedronki.
  
 
21 czerwcza pojade metrem, później tramwajem wejdę na Narodowy, tylko komu kibicować??
  
 
Cytat:
2012-05-12 23:13:39, Kula69 pisze:
21 czerwcza pojade metrem, później tramwajem wejdę na Narodowy, tylko komu kibicować??



Adaś!
Jakim tramwajem?
W dni meczowe nie będzie komunikacji na moście Poniatowskiego i na Zielenieckiej. Kibice będą z buta się przemieszczać na stadion.I w ogóle ma to być zamknięta zona.

Ale ja mam identyfikator i mogę sobie wjechać na SK
  
 
Ja stolicę odwiedzam 2 razy w roku.

Jako typowo przyjezdnemu nie podobają mi się tylko 2 rzeczy (aż kłuje w oczy): dworzec Wa-wa Zachodnia - dramat, wstyd, żenada, 2-ga sprawa to brak obwodnicy.
Fajnie, że jest odnowiony Centralny - nie mamy się czego wstydzić, fajnie, że uruchamia się Modlin - bo to zawsze poprawi komunikację lotniczą chociażby wewnątrz kraju.
  
 
Cytat:
2012-05-13 10:42:27, JaRabbit pisze:
Adaś! Jakim tramwajem? W dni meczowe nie będzie komunikacji na moście Poniatowskiego i na Zielenieckiej. Kibice będą z buta się przemieszczać na stadion.I w ogóle ma to być zamknięta zona. Ale ja mam identyfikator i mogę sobie wjechać na SK


Jacuś to ogarnij mi jakiś kwit to może zdołam przyparkować koło Ciebie
muszą puscić jakąś komunikacje nie będę od centrum zap.....ł z buta, dość w robocie się na chodze
  
 
Cytat:
2012-05-13 20:16:09, Kula69 pisze:
Jacuś to ogarnij mi jakiś kwit to może zdołam przyparkować koło Ciebie muszą puscić jakąś komunikacje nie będę od centrum zap.....ł z buta, dość w robocie się na chodze




Tu masz ze strony ZTM:

"W DNI MECZOWE:

na ok. 4 godziny przed meczem:
północna jezdnia ciągu Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego (od ronda Dmowskiego do ronda Waszyngtona) zostanie przeznaczona dla ruchu pieszego, autobusy jadące w kierunku centrum zostaną wycofane z odcinka rondo Waszyngtona – rondo Dmowskiego i skierowane na trasy zastępcze;
zamknięta zostanie dla ruchu tramwajów al. Zieleniecka;
dowóz na mecz z centrum i Strefy Kibica do Stadionu zapewnią pociągi odjeżdżające ze stacji Warszawa Śródmieście oraz tramwaje i autobusy kursujące na ciągu Alej Jerozolimskich i przez most Poniatowskiego. Ponadto z centrum do Stadionu będzie można przemieszczać się pieszo po północnej jezdni ciągu Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego (od ronda Dmowskiego do ronda Waszyngtona)
przed meczem obsługę komunikacyjną parkingów P+R zapewnią linie stałe kursujące ze zwiększoną częstotliwością oraz linie dodatkowe kursujące do Stadionu lub do ważnych węzłów przesiadkowych;

po meczu:
połączenie Stadionu z centrum miasta, Strefą Kibica oraz Lotniskiem Chopina zapewnią specjalne pociągi odjeżdżające z przystanku kolejowego Warszawa Stadion ; odjazdy pociągów odbywać się będą po zapełnieniu składów; pasażerowie będą wpuszczani na przystanek partiami, do zapełnienia peronu – po odjeździe pociągu peron będzie ponownie otwierany. Ponadto ze Stadionu do centrum i Strefy Kibica będzie można przejść pieszo ciągiem al. Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Al. Jerozolimskie (na odcinku od ronda Waszyngtona do ronda Dmowskiego), który zostanie przeznaczony na ciąg pieszy;
specjalne autobusy odwożące kibiców do parkingów P+R będą odjeżdżać ze skrzyżowania al. Waszyngtona z ul. Międzynarodową (ok. 1 km od wyjścia ze Stadionu) oraz z Alej Jerozolimskich (w rejonie Strefy Kibica);
wstrzymany zostanie całkowicie ruch kołowy na moście Poniatowskiego i w Alejach Jerozolimskich na odcinku od ronda Waszyngtona do ronda De Gaulle'a , w związku z czym tramwaje i autobusy zostaną skierowane na trasy zastępcze;
normalny ruch kołowy, w tym pojazdów komunikacji miejskiej przywracany będzie stopniowo, w miarę zanikania ruchu pieszego ze Stadionu;"
  
 
Cytat:
2012-05-09 19:48:34, -JACO- pisze:
Pyrek... na Boga... z tego co (...)




Aś się zaperzył...
Ty o zupie, ja o d..pie.

Nie twierdzę, że nic się nie robi/robiło od 20 lat, co wiecej - jak sam pisałeś, postęp jest i to spory (trzepiących lewą kapuchę przy okazji tych wszystkich inwestycji pominę, bo to temat na inny wątek ), tylko powiedz mi Kolego - po ki wuj na ten przykład rozkopywać miesiąc przed "ełro" Centrum Warszawy?

Metro i tak będzie grubo po (zakładanym początkowo) terminie, więc ten miesiąc czy dwa chyba by nikogo nie zbawił?

  
 
Cytat:
2012-05-14 09:42:05, pyrekcb pisze:
Aś się zaperzył...



Zaperzyłem się, bo nie ma co popadać w defetyzm - to taka sama, polska wada narodowa, jak wszystkie inne, które wymieniliśmy nie raz, w tym i innych wątkach...

a po co teraz rozkopują centrum Warszawy ??? Nie mam pojęcia
Chyba chcą to robić w okresie letnim - relatywnie mniejszy ruch i dobra pogoda, co by wiercić w ziemi
  
 
Cytat:
2012-05-16 13:37:31, -JACO- pisze:
Zaperzyłem się, bo nie ma co popadać w defetyzm - to taka sama, polska wada narodowa, jak wszystkie inne, które wymieniliśmy nie raz, w tym i innych wątkach...



Ja wiem, czy wada narodowa?
Wiesz, u sąsiada trawa zawsze bardziej zielona.

Cytat:
a po co teraz rozkopują centrum Warszawy ??? Nie mam pojęcia Chyba chcą to robić w okresie letnim - relatywnie mniejszy ruch i dobra pogoda, co by wiercić w ziemi



No, przy "ełro" będzie minimalny ruch w Centrum.