[MK VII] mocowanie żarówek w reflektorach typu angel eyes

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie w jaki sposób montowane są żarówki od świateł drogowych - długich, w reflektorach ,,angel eyes,, bo moje latają na wszystkie strony.
Brakuje jakiegoś zaczepu, zatrzasku?



[ wiadomość edytowana przez: fogiel dnia 2012-05-31 20:28:23 ]
  
 
Tam jest tylko taki wygięty drut który jest zaczepiony o zaczepy w lampie. U mnie też lata gdy nie ma żarówki i jest odgięty. Trzeba uważać by nie wyhaczył się bo potem cieżko włożyć.
  
 
Cytat:
2012-05-31 17:43:22, Golin pisze:
Tam jest tylko taki wygięty drut który jest zaczepiony o zaczepy w lampie. U mnie też lata gdy nie ma żarówki i jest odgięty. Trzeba uważać by nie wyhaczył się bo potem cieżko włożyć.



No to ja nie mam tego drucika.
  
 
Musiał wylecieć albo Ty masz jakoś inaczej mocowaną. Ringi masz na swiatłach drogowych iu mijania czy na mijania i kierunkach??
  
 
Jak coś to ja mam na sprzedaż angele z porysowanymi kloszami. Środek w porządku tylko klosze do d***
  
 
Cytat:
2012-05-31 20:44:52, Golin pisze:
Musiał wylecieć albo Ty masz jakoś inaczej mocowaną. Ringi masz na swiatłach drogowych iu mijania czy na mijania i kierunkach??



i jedne i drugie mają mocowanie tak samo


Cytat:
2012-05-31 21:29:29, pudzik90 pisze:
Jak coś to ja mam na sprzedaż angele z porysowanymi kloszami. Środek w porządku tylko klosze do d***



Ja też miałem, wystarczy papier ścierny, pasta polerska i jakaś maszyna do polerowania Może nie wyglądają jak nowe, ale i tak jest o niebo lepiej.
  
 
Dzięki za odp. jednym słowem muszę ogarnąć te mocowania ,druciki,.

pudzik90 wystaw na allegroszu sezon przed nami to i tunerzy działają.
  
 
Źle się wyraziłem, porysowane + popękane (pioruny wewnątrz struktury plastiku) Ale wystawi się pewnie niebawem