Kopia klucza do toyoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, jestem posiadaczem yariski 1.4 d4d 2004 kupiłem ją z jednym tylko kluczem, niestety nie master, czarny z dwoma przyciskami. potrzebuje kontakt do kogoś kto mogłby skopiowac kluczyk który posiadam, chciałbym miec drugi zapasowy.
Chodzi mi o sam wnętrze klucza tak aby dzialał centralny i odpalał z niego. jezeli znacie kogos najlepiej w okolicy łodzi to poprosze.
  
 
Cytat:
2012-06-16 17:21:43, starker pisze:
witam, jestem posiadaczem yariski 1.4 d4d 2004 kupiłem ją z jednym tylko kluczem, niestety nie master, czarny z dwoma przyciskami. potrzebuje kontakt do kogoś kto mogłby skopiowac kluczyk który posiadam, chciałbym miec drugi zapasowy. Chodzi mi o sam wnętrze klucza tak aby dzialał centralny i odpalał z niego. jezeli znacie kogos najlepiej w okolicy łodzi to poprosze.


Jak czarny i ma dwa przyciski to wlasnie Master.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2012-06-16 22:22:52, Bigelektron pisze:
Jak czarny i ma dwa przyciski to wlasnie Master.


Jeśli to master to jaka jest procedura dodania kolejnego kluczyka do auta. Mam elektronike od innego auta, wycięty grot i tylko dokodowac. Czy uda się dodac obcy klucz tak zeby odpalał i i otwierał moje auto?
  
 
Cytat:
2012-06-17 14:41:01, starker pisze:
Jeśli to master to jaka jest procedura dodania kolejnego kluczyka do auta. Mam elektronike od innego auta, wycięty grot i tylko dokodowac. Czy uda się dodac obcy klucz tak zeby odpalał i i otwierał moje auto?


Jezeli jest to glowka klucza z innego Yarisa to da sie.Jezeli nie z Yarisa to dokodujesz tylko radiowke.Poszukaj procedur w googlach to napewno znajdziesz...Ja niestety nie moge podac bo prawnicy tylko na to czekaja

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2012-06-17 22:31:24, Bigelektron pisze:
Jezeli jest to glowka klucza z innego Yarisa to da sie.Jezeli nie z Yarisa to dokodujesz tylko radiowke.Poszukaj procedur w googlach to napewno znajdziesz...Ja niestety nie moge podac bo prawnicy tylko na to czekaja



Rozumiem ze główka to układ elektroniczny w kluczu.
Tak, są(mam cały komplet kluczy) z rozbitej yariski nawet ten sam rok 2004, tylko moja to diesel a klucze do kopowania są z benzynowca. Czy to ma znaczenie?.
Na tych kluczach są takie same numery jak na moich za wyjątkiem 111.4 a na kopii 089.4
chyba chodzi o częstotliwość.
Szukałem juz procedur, tylko co troche znajduje rózniace sie od siebie. Rzekomo wszystkie do yaris lub do innego auta, ale kumus zadziałały w yarisce. Mam nadzieje ze znajde coś co zadziała.