Przerywana praca wycieraczki - gdzie jest ten przekaźnik???? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprobuje dobrać dzisiaj jeszcze jakąś optymalną wartość R i napisze. Ale to i tak sprawa indywidualna bo kondensatory elektrolityczne mają duże rozrzuty (stałą RC)
No ale to nie forum elektroniczne
  
 
No więc tak:
Z moich dzisiejszych obserwacji wynika (w końcu popadało)
1. Poważna wada: wycieraczki nie włączają się od razu tylko trzeba chwilę poczekać - brak pierwszego wahnięcia- ale z tym sobie poradzimy.
2. Z tego co widze to ŁAdna wprowadza straszne zakłócenia na zasilaniu i wycieraczki pracują troszkę nierównomiernie. Szczególnie wkurzające jest to przy dużych częstotliwościach wahnięć. Na to też spróbuję coś zaradzić, ale to już może nie być takie proste jak w punkcie 1.
3. Jak już przetestuje i będzie wsszystko działać jak należy to dam znać +nowy schemat.

4. Najważniejsze: jeśli jednak nie chcecie żebym zanudzał Was tym urządzeniem to napiszcie a dam Wam spokój (ale wydaje mi się że zainteresowanie użądzeniami tego typu jest spore )
  
 
A moze założysz maufakturke produktu finalnego, ktory bedzie najdoskonalszy. Bo mysle, ze nie wszyscy znaja sie tak jak ty na ukladach scalochy i na elektronice - czy. JA

Mi sie marzy cos tkaiego - zamawiamjedno tkaie urzadzonko u Kamila_H i wlpacam kase. On je wykonuje i mi wysyla z calym schemtaem podlaczenia do oryginalnej kostki.

Co ty na to Kamilu_H?
  
 
Hmmm.. No nie głupi pomysł! Ja sobie zdaję sprawę, że zanudzanie tutaj na tym forum o elektronice nie ma najmniejszego sensu, tylko chciałem się zorientować czy jest zainteresowanie czymś takim czy nie. Jeśli zainteresowanie byłoby duże to np. na przyszły zlot mógłbym takich modułów trochę przywieźć i byłoby po sprawie.
  
 
Myśle że chętnych będzie sporo! Ja sam jeden bym chcial