Sprzedam FIAT 127p rok 1973

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam forumowiczów
Mam do sprzedania Fiata 127p 1973r w dobrym stanie ale bez dokumentów bo auto kupiłem razem z domem.
Samochód stał w suchym garażu przez 16 lat !!!
Lakier w dobrym stanie, szyby całe, z zewnątrz nie widać rdzy.
Jeszcze nie odpalałem bo muszę najpierw znaleźć kluczyki od niego ale ponoć jeździł do końca bez problemu.
Wszystkich chętnych proszę o kontakt 604 403 562
Proszę o zdecydowane i przemyślane oferty.
  
 
podeślij jakieś zdjęcia i wstępną cene ile chcesz za auto, chyba że nie chcesz by zostało u pasjonata to wstaw na allegro i po sprawie ale jak zajrzałeś na forum to znaczy że nie chcesz by się auto zmarnowało.
  
 
Jestem powaznie zainteresowany. O ile cena nie zdjeta z kosmosu.
Pokaz zdjecia, napisz cene.
  
 
Kluczyki się znalazły.
A tu są zdjęcia Fiat 127p

[ wiadomość edytowana przez: dan76 dnia 2012-06-07 13:16:56 ]


Proszę o pomoc w ustaleniu wartości tego pojazdu ponieważ rozbieżności w propozycjach są dość duże.
Ze względu na spore zainteresowanie rozwarze najwyższą ofertę.

[ wiadomość edytowana przez: dan76 dnia 2012-06-07 13:27:50 ]
  
 
plusem napewno jest blacharka bo nie wyglada źle pytanie co się stanie jak się rozbierze auto i wtedy się zacznie. A co do mechanicznych spraw to jest kupa roboty i kasy by doprowadzić to do stanu używalnościu, choć i pewnie tak warto.
Co do ceny to ciężko powiedzieć ale myślę że lepiej sprzedać za mniej pasjonatowi z forum niż komuś co odpicuje i wystawi na aukcje by zarobić.
  
 
auto bylo malowane, blotnikow przednich na srubki tez nie montowali, podobnie jak pas przedni nie byl wzmacniany plaskownikiem. Niby tragedii z blacharka nie ma, ale rarytas to tez nie jest.
Mechanika tak jak wspomnial przedmowca.
Plus za kompletnosc! Swietne wnetrze! Minus za brak papieru.

W takiej sytuacji - raczej jako dawca czesci...
  
 
Samochód odpalił bez większych problemów, wszystko działa oprócz klimy
Jak odjedzie przyczepa z gruzem z przed garażu to można auto brać.
  
 
Rozwazylbym zakup, jesli cena zejdzie na ziemie.
  
 
Auto już dawno sprzedane więc można zamknąć temat.

p.s Cena nie musi schodzić na ziemie tylko trzeba poczekać na klienta który ma pieniądze.