Zagadka-co zamiast żółtka ma 7gsi? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OT:
Kura Indian.
To wg legendy pozostałość po podróżach Emila Skody do Ameryki Płd., gdzie jego wiernym przewodnikiem był Indianin. I to niby jego profil ze strzałą ma być, jako logo od 1923. Ale niektórzy widzą w tym kurę indian
  
 
Cytat:
2012-08-30 23:30:01, 7gsi pisze:
dlatego NIE BĘDZIE tuningu Żadnego

To kiedy zapuszczasz wąsy i brzuch?

Cytat:
a propos królowej, wiecie, co ma KAŻDA książeczka obsługi, instrukcje (liczne), zeszyt serwisowy, dosłownie każdy papierek co wydają z salonu? ano, na KAŻDEJ 1 stronie, wywalone 3 wypaśne herby, pod każdym text: by appointment to her majesty Queen Elizabeth II by appointment to her majesty Queen Elizabeth the Queen Mother by appointment to his royal highness the Prince of Wales ...co za zryte berety

Pielęgnują te swoje maskotki i tradycje z nimi związane, w sumie chwała im za to
 
 
dla kur panowie szacun
  
 
Kiedyś jeździłem takim wynalazkiem https://imageshack.us/a/img41/1462/rover75sedan5612051head.jpg Podobny nie
  
 
Cytat:
2012-09-28 23:38:03, banan1973 pisze:
Podobny nie



tak, linia podobna.

ale wszelkie wrażenia, z jazdy, z oglądania, z dotykania - całkowicie inne


ps. kotek dzisiaj wieczorem pojechał w podróż 830km z nowym userem. Aż mi go trochę żal, totalnie niesamowite auto. Chyba się zakochałem w kotkach
  
 
Cytat:
2012-10-26 22:09:39, 7gsi pisze:
tak, linia podobna. ale wszelkie wrażenia, z jazdy, z oglądania, z dotykania - całkowicie inne ps. kotek dzisiaj wieczorem pojechał w podróż 830km z nowym userem. Aż mi go trochę żal, totalnie niesamowite auto. Chyba się zakochałem w kotkach


cos szybko odjechal kotek co teraz? wiekszy kotek??

EDIT: jesli chodzi o 75/zt i S type to nie ma czego tam porownywac to 2 zupelnie inne auta

[ wiadomość edytowana przez: serek_elite dnia 2012-10-27 09:26:32 ]
  
 
Cytat:
2012-10-27 09:24:46, serek_elite pisze:
cos szybko odjechal kotek co teraz? wiekszy kotek??



szybko odjechał, bo to był szybki kotek
prezencja nówka exlusiv, przebieg śladowy, nawet go nigdzie nie ogłosiłem - ot, ktoś się rozglądał to dałem lakoniczne info, że w sumie mógłbym oddać w ramach budżetu poszukiwań. Kot przeszedł wczoraj bez niespodzianek wszelkie testy przedsprzedazowe i potem machnął 1000km bez zająknięcia

co teraz? Teraz trzeba sprzedać cytryna.
  
 
I się kurna nie przejechałem dżaagiem
 
 
Cytat:
2012-10-26 22:09:39, 7gsi pisze:
... Aż mi go trochę żal...



Nowego nabywcy?
  
 
Cytat:
2012-10-27 10:48:46, Mariusz_P pisze:
Nowego nabywcy?



absolutnie nie - wygrał los na loterii, fura została przeze mnie "odrobaczona" stan tip top, 100% pewniak bez żadnych zonków


Immo - przykro mi
Ale daj mi chwilkę az się pozbieram finansowo, są jeszcze takie fajne kotki pisane przez R
  
 
Cytat:
2012-10-27 13:10:23, 7gsi pisze:
Immo - przykro mi Ale daj mi chwilkę az się pozbieram finansowo, są jeszcze takie fajne kotki pisane przez R

W takim razie wybaczam i nie mogę się doczekać nowego mRuczka

BTW, gratuluję dealu jeśli poszedł tak jak miał pójść
 
 
Cytat:
2012-10-27 13:14:41, Immo pisze:
BTW, gratuluję dealu jeśli poszedł tak jak miał pójść



  
 
no dobra, był Jag, to teraz pytanie do oplomaniaków o Vectrę GTS 2004 3,2 V6

...

co mnie tam może zaskoczyć, oprócz bezsensownego napędu na przód? Potrójny CAN? Katalizatory jak w omie? Cewki? Plastikowe pokrywy zaworów? (są i już sie pocą)

salon PL, bezwypadek, niezmęczone wnętrze, auto z pewnej ręki, manual.W ostatnie 1,5 roku zrobiło 80tys km przelotu w trasach. Na blacie 230kkm i tyle ma. Jest jakiś zapuszczony ellpigaz, cośtam działa, ale ostatnie 80tys zrobione na Pb. Buda zdrowiutka. Rozrząd trzeba by już zmienić.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z w/w furą?

  
 
Robertho ma Signum-a z tym motorem w zbliżonym roczniku,
a może i tym samym.

Uderz do niego pewnie już zdążył poznać pojazd.
  
 
Kurcze z taką mocą to aż żal,że przednio napędowiec. Więcej radości,przy jeżdzie na wstecznym U siebie,to nawet nie mogę ręcznego zaciągnąć na zakręcie...tylko nogą
  
 
Piotrek ,poczekaj chwile,niebawem chyba ja bede autko sprzedawał,może dasz sie skusic
  
 
Cytat:
2012-11-22 21:12:03, erwinomega pisze:
Piotrek ,poczekaj chwile,niebawem chyba ja bede autko sprzedawał,może dasz sie skusic



a co, już się 1,4tdi znudził
taak, wiem, zakochałeś się w 4/100 "i nic więcej do roboty oprócz tankowania raz na miesiąc"

...a tak serio, daj trochę info na pw, łącznie z kwestią finansową

...Aaa może C3 w rozliczeniu? Siadasz, latasz, nic nie robisz, gwarancja do 31 lipca

kto wie, może będzie okazja się spotkać


  
 
Ja moge zaproponować Modusa z lejącymi wtryskami...dobra baza do tuningu silnika już jest większa dawka paliwa,wystarczy podkręcić Turbo
  
 
Cytat:
2012-11-22 21:45:34, 7gsi pisze:
a co, już się 1,4tdi znudził taak, wiem, zakochałeś się w 4/100 "i nic więcej do roboty oprócz tankowania raz na miesiąc" ...a tak serio, daj trochę info na pw, łącznie z kwestią finansową ...Aaa może C3 w rozliczeniu? Siadasz, latasz, nic nie robisz, gwarancja do 31 lipca kto wie, może będzie okazja się spotkać



Mi sie nie znudził,bo ja tym 1.4 TDI to prawie nie latam,pozostało mi tylko tankowanie,bo żona auto przejeła.
Jak już bede na 100% pewny,że dojrzałem do tej decyzji to zapodam info,a w rozliczeniu najmilej widziane bedą jednak bilety NBP lub Łojro
  
 
Cytat:
2012-11-22 22:01:14, erwinomega pisze:
info,a w rozliczeniu najmilej widziane bedą jednak bilety NBP lub Łojro



łojro ni mam, jakieś takie inne się znajdą, rupie czy cuś

jak nic nie kupię do czasu otrzymania konkretów, to temat aktualny

...a VC 3,2 nawet, nawet... bez sensu tylko napęd jej spsuli, mieć gotowy i pancerny rwd i wstawić fwd... księgowi precz z koncernów