Fiat 500 1970r rally project

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jakiś czas temu stałem się posiadaczem Fiata 500 110 F z 1970 roku. Auto zakupiłem za granicą za dość dobre pieniądze .
Moje plany związane z tym samochodem są dość ambitne zobaczymy co z tego wyjdzie generalnie auto ma służyć do zabawy w rajdowanie
Chciałbym się z wami tu dzielić postępami w pracach i zachęcam do komentarzy, uwag, rad itd.
Poniżej kilka podglądowych fotek samochodu tuz po zakupie :


  
 
silnik z yamahy R1 !
  
 
Cytat:
2012-09-06 20:35:39, Karcio86 pisze:
silnik z yamahy R1 !


Z hayabusy
  
 
szczerze, to mnie by było szkoda na rajdówkę go robić. Fajnie wygląda w oryginale. No ale to Twoje auto, więc porobisz z nim co chcesz =D
  
 
Hayabusy turbo nitro
  
 
zostaw w oryginale
  
 
a dlaczego ma być kolejny klasyk..fajnie by było zobaczyć szybką 500 zachowaną w fajnym stanie
  
 
popieram pomysł rajdówki , mocny motor , krótka skrzynia , jakieś kozak malowanie z epoki i będzie czadowa
  
 
Na 100% będzie rajdówka ale z normalnym silnikiem i skrzynią z malucha taki jest plan wiem bo to auto kolegi kilka odrestaurowanych klasyków już jest a 500ek zrobionych do rajdów u nas mało, jak w ogóle są


[ wiadomość edytowana przez: jarecki126p dnia 2012-09-07 14:44:50 ]
  
 
Ale rajdówka, do rajdów? Takich po wyrypie? Czy znowu wam sie pojęcia mylą a chcecie zbudowac auto na asfalt?
  
 
Może dla uściślenia :

Wyścigówka :



Rajdówka :

  
 
Tak projekt jest na rajdówke do rajdów u nas na dolnym śląsku torów mało ale za to oesów sporo także inna opcja nie wchodzi w grę
  
 
Witam ponownie. Panowie to już postanowione, na pewno będzie rajdówka
Poniżej kilka kolejnych fotek z prac, które powoli idą do przodu na razie auto rozebrałem a następnie zawiozłem karoserię do wypiaskowania.






  
 
generalnie to trzyma się nieźle kupy

Możesz napisać ile dałeś?
  
 
podoba mi sie
  
 
dopinguje ! i gratuluje wytrwalosci !
  
 
idiotyczny pomysł z tą rajdówką według mnie - i to z paru powodów
  
 
Cytat:
2012-09-09 23:29:17, jaqo pisze:
idiotyczny pomysł z tą rajdówką według mnie - i to z paru powodów


Eeee tam. Może i trudniej, ciaśniej, ale za to oryginalnie! A ludzie nie z branży zobaczą, że każdy stary fiat nadaje się do szybkiej jazdy
  
 
Fajne nadwozie do zabawy. Poza tym części oryginalne pewnie trafia na rynek wtórny dla tych co oryginały pieszczą/głaszczą .
Każdy robi jak chce
Też bym modyfikował takie nadwozie tym bardziej że baza jest na pierwszy rzut oka całkiem niezła.
  
 
Ja tam w zyciu bym go nie zostawił w serii ale rajdówka to zły pomysł. Wyścigówka a i owszem, ale rajdówka?
Upalanie takiego samochodu okaże się drogie przy pierwszym failu który nastąpi jeśli ktoś faktycznie będzie go upalał po "oes'ach"
500tki po prostu szkoda na wyryp.
Nie będzie konkurencyjna, maluch jest stabilniejszy