Fiat 500 1970r rally project - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-10-20 12:25:19, bing17 pisze:
Jak te 13 w 500 są murzyńskie to jak nazwać 15 cali w 125p ?



Ja się za 15 wychłostałem - czego jeszcze oczekujecie????hę????

Choć nie wyglądają aż tak tragicznie jak tu trzynastki.

Widziałem w Fiacie większe kółka o co więcej słyszałem osobników utrzymujących, że to jest OK, tak należy i w ogóle jest cacy - BAMBUSY JEDNE:

Co do tematu:

1. Chce koleś mordować na wyrypie 500 - droga wolna, ja popieram. Ludziom kopary do samych jajec poopadają jak zobaczą toto zapierdalające po OSie.
2. Buda krzywa, kupa szpachli, tona spawów, podłoga z 300 kawałków - popieram jak pierdolnie w dżewo nie będzie szkoda lalryaśa - poklepie, polepi i dalej na wyrypy

Ale na litośc bosko... Trzynastki w maluchu jeszcze jako tako wyglądają - Tu wyglądają z dupy i koniec - auto jakby na drabinie stało - prześwit jak w terenówce... tu trza 12 cali pakować nie ma zmiłuj.
Poza tym gołym okiem widać, że te trzynachy ledwo w nadkola walizą, a tu trza w winklach kierownicą obracać. I co wtedy??? JEB JEB
- dzieńdobry jestem opona.
- dzieńdobry jestem rant
- witam jestem plener...


[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2012-10-20 20:50:24 ]
  
 
Cytat:
2012-10-20 12:25:19, bing17 pisze:
Jak te 13 w 500 są murzyńskie to jak nazwać 15 cali w 125p ?

idealnie dopasowane.


[ wiadomość edytowana przez: fiat_maniac dnia 2012-10-21 02:17:32 ]
  
 
moim zdaniem śmiesznie i bez sensu wyglądają 13stki w 125p z oponą 175/50.. deskorolka.

ale może skończmy już ten temat bo równie dobrze może się ciągnąć ileś tam stron a właściciel auta i tak założy co będzie chciał i co jemu będzie się podobało.

jakieś postępy przy 500tce??
  
 
Koła zawsze można zmienić. Chociaż mnie się podobają.
Kibicuję w pracach coby 500tę zobaczyć w akcji.

A co do Qubka - pokaż jakies swoje fiatowe projekty a nie wytykasz innym co robią źle. Przynajmniej robią, a nie przyp się do każdej wypowiedzi - uważając się za wyrocznię.
Chyba musisz trochę odpocząć stary.
  
 
Terytoooorium. Poziom czytajacych spada.
Jeszcze jedna bzdura z takich forow sie pojawila - jak ktos nie ma duzo kasy to moze robic zle. Nie rozumialem tego nigdy - do myslenia potrzebna jest kasa?
  
 
Cytat:
2012-10-21 13:08:01, jaqo pisze:
Terytoooorium. Poziom czytajacych spada.



Uzasadnij.

Tobie te felgi się nie podobają - ok, super poziom forum jest na wyżynach.

Mi np. te felgi w 500 się podobają - i teraz poziom na forum spada?

Pomyślałeś o tym, że jednak innym te felgi najzwyczajniej w świecie mogą leżeć w 500tce bez włażenia w dupę właścicielowi, że wszystko zawsze jest pięknie?
Większość osób wyraża wyłącznie swoje zdanie bez poklepywania po plecach. Jednym się podoba, innym nie. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

Paranoja to jest startować np. na tersusach 135/80/12 przy obecnych cenach i dostępności 13stek dla samej idei posiadania felg 12stek
  
 
Cytat:
2012-10-21 13:08:01, jaqo pisze:
Terytoooorium. Poziom czytajacych spada. Jeszcze jedna bzdura z takich forow sie pojawila - jak ktos nie ma duzo kasy to moze robic zle. Nie rozumialem tego nigdy - do myslenia potrzebna jest kasa?


Szczerze to ja wolę oglądać zdrutowaną rajdówkę na oesie niż oglądać sam oes bez rajdówki.

Dyskusja wzięła się od felg - i powtórze się - ma chłop takie felgi, to takie założy. Ma sobie wymyślić inne?
Swego czasu Mar startował na stalówkach w kolorze kupy zmieszanej z gównem bo chciał się pozbyć resztek lakieru z garażu i co? Auto jechało? Jechało. A że nie wyglądało? Kogo to obchodzi.

Nikt nie powiedział że można robić źle, ale np jak kogoś nie stać na szperę quaife'a to zaspawuje dyfer, a jak kogoś stać to ją kupuję.
  
 
Ogólnie wszyscy polemizują o tych felgach a sam właściciel się nie wypowiedział czy zamierza na nich jeździć może felga została przyłożona tylko po to żeby pokazać, że da się ją tam zmieścić a właściciel wcale nie ma zamiaru na nich startować. Ja ogólnie wolałbym jeździć w tej 500tce na zwykłych 12 ewentualnie na 13 od cc lub sc czym szersza opona tym autko będzie wolniej się napędzać a w kjs ach lepiej jak się szybciej "zbiera" ze startu


[ wiadomość edytowana przez: jarecki126p dnia 2012-10-21 17:09:38 ]
  
 
Cytat:
2012-10-21 13:45:11, Dar00 pisze:
Uzasadnij. Tobie te felgi się nie podobają - ok, super poziom forum jest na wyżynach. Mi np. te felgi w 500 się podobają - i teraz poziom na forum spada?


Źle mnie zrozumiałeś - bardziej mi chodziło o brak czytania ze zrozumieniem i problemy z jakąkolwiek krytyką (np druga wypowiedź piątki)

130tc, drugi post z rzędu odnosisz się do kasy o której nikt inny nie mówi, nie wiem czemu Cie tak to męczy. Właśnie drugim zjawiskiem na tjuninkowych forach itp jest "co krytykujesz, nie ma kasy to tak robi". Kiedy ludzie zrozumieją, że brak kasy nie usprawiedliwia braku kultury technicznej.
  
 
Ja wiem ze "nie ma kasy" to taki idealny tekst forumowy (bo kto bedzie z nim polemizowal, nie wypada przeciez), ale nie rozumiem ciagu logicznego:

- Czemu zalozyl bajeranckie i nie pasujace do samochodu (technicznie, nie estetycznie) fele od 5tki turbo?
- powiem Ci teraz dlaczego
Bo chłopaczyna nie miał co do garnka włożyć, czaisz czaisz czaisz
*

*Jakby co - cycat z Serbinowskiego Brzmienia, klasyki polskiego hiphopu



[ wiadomość edytowana przez: qubek dnia 2012-10-22 12:44:04 ]
  
 
Prosty przykład na brak kasy- nie stać cie na bile, lejesz hipol- dostajesz zjeby że robisz źle, że się tym zabijesz, że coś tam... (mimo że o tym wiesz, że to półśrodek) tłumaczysz się, że nie masz kasy na lepsze- dostajesz odpowiedź (jakże często spotykaną na forach)- "to nie jest tanie hobby, więc jak masz lepić druta to zajmij się czymś innym" koło się zamyka... I często właśnie jest odwrotnie- jak ktoś nie ma tyle chajsu żeby złożyć auto na topowych gratach to jest w oczach innych potencjalnym "druciarzem" który lepi coś tam w garażu z byle czego...
Według mnie to 130TC bardzo trafnie ujął ten cały offtop.
  
 
nie, drut a niski budżet to dwie różne rzeczy. Ale chyba robimy duzy offtopic.
  
 
Jeszcze raz: Nie masz kasy - jezdzisz na 12tkach, albo na 13tkach od cieniasa, a nie wpasowujesz cooltowe alusy. Nie dyskutujmy o braku kasy, bo to w tym wypadku nie jest zadnym uzasadnieniem.
  
 
NIGGA GETTO STYLE 13 cali:











Normalnie gdzies z tylu stoi XZBIT i wali niemca po helmie
  
 
ło qrwa kropka w kropke (pomijając fakt, że ta też jest dość brzydka)

  
 
Cytat:
2012-10-22 12:57:47, bolec666 pisze:
NIGGA GETTO STYLE 13 cali:
Normalnie gdzies z tylu stoi XZBIT i wali niemca po helmie




I tyle na ten temat

P.S. 130tc dobrze prawi


[ wiadomość edytowana przez: Milten dnia 2012-10-22 17:40:31 ]
  
 
Normalnie "Cyrk Zalewski" się tu zrobił.
Może ktoś mu jeszcze normalnie zabroni założyć te koła?
Po prostu zakaże bo podobno nie pasuje ... bo nie można.
hahahhahaha
Może już starczy tego teatru i niech chłopak pokazuje jak praca idzie do przodu ....
  
 
dlatego część osób zraża się do tego forum
  
 
Większość wypowiedzi, ludzi, którzy mają po 30 lat, a tata z mamą na tenisówki daje
  
 
Dobrze że kary na oglądanie telewizji nie dostał za te koła i jakiegoś szlabanu na wyjścia do garażu

Rozumiem że można wyrazić swoje zdanie o projekcie ale bez przesady, zrobi co mu się będzie chciało i na co będzie go stać.