Fiat 500 1970r rally project - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-10-23 09:32:31, pwr79 pisze:
Większość wypowiedzi, ludzi, którzy mają po 30 lat, a tata z mamą na tenisówki daje


-kogo?
-co to wnosi w temacie felg?
-co w tym złego?
  
 
ja już w ogóle nie ogarniam tego tematu
  
 
Cytat:
2012-10-23 11:24:27, jaqo pisze:
-kogo? -co to wnosi w temacie felg? -co w tym złego?



- uderz w stół a nożyce się odezwą - taki żart, poważnie
- postrzeganie świata - wystarczy pomyśleć...
- nic, sama słodycz

Dobra koniec OT.

Wersja 1.
Ma Fiata 500, jego brat ma felgi(ale nie pozwoli sprzedać), które wg niego pasują. Nie ma kasy na nowe bierze te co ma i jara się (gdzieś to słyszałem) jak Reksio szynką.

Wersja 2.
Ma Fiata 500, Jagiełło to ktoś kogo dobrze zna. Ma felgi, które wg niego pasują i niechce ich sprzedać - bo nie. Nie jara się nimi, może kupi sobie lepsze, może nie lubi szynki.


Kupcie sobie, znajdzcie gościa, zamontujcie kable gdzie trzeba - tylko mocny, to może zmieni zdanie i zdejmie koła.

http://www.sklepcentra.pl/sklep/akumulatory-samochodowe-c-21.html


PS. Ta 500 co pokazał bolec jest brzydka?


  
 
Kolejny brzydal na 13

  
 
Tak, wg. mnie jest, ale osiagi zapewne usprawiedlliwiaja wyglad, tutaj patrzac po aucie jest jakis central/silnik moto czy innny potworek potrzebujacy wiekszych kol, opon, u niego tego nie bedzie. Cala Twoja wypowiedz sprowadza sie do tego ze jak jemu sie podobaja to nam tez musza? Bez sensu.

Pomijam durny fragment o kasie rodzicah i innych rzeczach bo nie odpowiedziales na pytanie - jesli to jest poziom prezesa to ja dziekuje.
  
 
No kurwa straszne getto te 500tki na 13stkach
  
 
Zima idzie Panowie i Panie
  
 
Jasiek, gość ledwo rozebrał auto...

Moja wpowiedź sprowadza się do tego, że przesadzacie.

Czy jak nie podoba ci się auto na prkingu, to idziesz i krytykujesz właściciela? EEE stary ale chu..we koła. Ja mam tak, że jak widzę fajną furę, to podejdę a nie odwrotnie. Tak samo staram się tu, jeżeli coś mi się nie podoba, to olewam i nic nie piszę. Co innego jak ktoś zapyta np.: "Co sądzicie o tych felgach".

Denerwuje cię taśma? zapytaj po co ktoś ją tam wpakował. Nie bądź cholerykiem - za bardzo się spinasz. Może sobie pasował? Tak złapał bo miał taki pomysł i nie wzorował sie na innych. Może z krytyką poczekamy aż coś pokaże...

To jest poziom "wytrawnego" forumowicza?

I nie prezesuj mi tu
  
 
Cytat:
2012-10-23 12:07:40, pwr79 pisze:
- uderz w stół a nożyce się odezwą - taki żart, poważnie



Czegos nie rozumiem. Akurat ten opis do tych nożyc tak swietnie pasuje, ze hej.

Aha - ta ostatnia wklejana 500tka, pomijajac to, ze porownywanie tej, o ktorej jest ten watek do niej jest zabawne, to ma byc w koncu przyklad na modyfikacje ladna czy brzydka? Tak z ciekawosci pytam.
  
 
cos mi sie wydaje ze jak tak dalej pojdzie to juz wiecej fotek z remontu 500tki nie zobaczymy, moze by tak to ktos posprzatal?
  
 
Cytat:
2012-10-23 13:24:57, qubek pisze:
Czegos nie rozumiem. Akurat ten opis do tych nożyc tak swietnie pasuje, ze hej. Aha - ta ostatnia wklejana 500tka, pomijajac to, ze porownywanie tej, o ktorej jest ten watek do niej jest zabawne, to ma byc w koncu przyklad na modyfikacje ladna czy brzydka? Tak z ciekawosci pytam.



Napisałem taki żart, poważnie
- czego nie rozumiesz?

Wg mnie ta 500 jest na +







[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2012-10-23 13:42:51 ]
  
 
Cytat:
2012-10-23 13:21:18, pwr79 pisze:
Jasiek, gość ledwo rozebrał auto... Moja wpowiedź sprowadza się do tego, że przesadzacie. Czy jak nie podoba ci się auto na prkingu, to idziesz i krytykujesz właściciela? EEE stary ale chu..we koła. Ja mam tak, że jak widzę fajną furę, to podejdę a nie odwrotnie. Tak samo staram się tu, jeżeli coś mi się nie podoba, to olewam i nic nie piszę.


Auto na parkingu to nie auto ktore ktos przedstawia na forum. Nie krytykowanie blednych (rowniez nie pochwalanie poprawnych) rozwiazan nie niesie walorow edukacyjnych, ktore sa podstawa takiego forum (powinny byc). Od prezentowania autek od tak jest polska jazda.
  
 
Cytat:
2012-10-23 13:40:38, pwr79 pisze:
Napisałem taki żart, poważnie - czego nie rozumiesz? Wg mnie ta 500 jest na + [ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2012-10-23 13:42:51 ]



Dla mnie ta 500 tez "jest na + ", mimo iz mi sie nie podoba, ale mocno podejzewam ze jej wyglad jest uzasadniony technicznie i wynika z zastosowanych w niej rozwiazan konstrukcyjnych. No chyba ze uwazasz ze wynika z biedy? ;>

Widzisz roznice pomiedzy nią a tą z watku?
  
 
Czekam na fotki dalszych prac.
Tak jak napisałem wcześniej - jak bedzie to wszystko bezpieczne, to jestem strasznie ciekaw, jak to będzie śmigało?
Rajdówka, wyścigówka - projekt odważny. I ciekawy.
Jaki silniczek to będzie napędzał?
  
 
Cytat:
2012-10-23 13:58:31, gregor125 pisze:
Czekam na fotki dalszych prac. Tak jak napisałem wcześniej - jak bedzie to wszystko bezpieczne, to jestem strasznie ciekaw, jak to będzie śmigało? Rajdówka, wyścigówka - projekt odważny. I ciekawy. Jaki silniczek to będzie napędzał?



To wszystko nieważne pytania.. Nie widzisz jakie on felgi przymierzył do 500tki
  
 
Cytat:
2012-10-23 13:54:04, qubek pisze:
Dla mnie ta 500 tez "jest na + ", mimo iz mi sie nie podoba, ale mocno podejzewam ze jej wyglad jest uzasadniony technicznie i wynika z zastosowanych w niej rozwiazan konstrukcyjnych. No chyba ze uwazasz ze wynika z biedy? ;> Widzisz roznice pomiedzy nią a tą z watku?



qubek, proponuję poczekać do zakończenia projektu, a nie zastanawiać się teraz czy jest raperem z biednego domu. Jak zrobi 500 pogadamy... Liczę na to, że na koniec nie będziemy wybrzydzać


Cytat:
ie krytykowanie blednych (rowniez nie pochwalanie poprawnych) rozwiazan nie niesie walorow edukacyjnych, ktore sa podstawa takiego forum (powinny byc).



Zgadzam się z jednym wyjątkiem - krytki którą uprawiasz... Jeżeli widzisz, że coś jest źle mówisz o tym ale w trochę inny sposób.
Forum nie jest pożywką dla upuszczenia emocji tylko wymiany doświdczeń i niesienia sobie w tym kierunku pomocy.

czy ty nie widzisz, że już nie wytrzymujesz na etapie gołej budy z przystawionym jednym kołem?


Może uturbi i zrobi rajdówkę Turbo... i fele będą adekwatne do potrzeb..


Panowie proponuję poczekac do 15:00, żeby sobie wszyscy poczytali i zrobić pożądek z OT.





[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2012-10-23 14:54:38 ]
  
 
@ pwr - OK. Mozemy zaczekac do konca* i zalozyc sie o rezultaty badz ich brak. Albo beda takie jak piszesz, albo - przeciwne. Np o piwo, to dobra waluta. Przyjmujesz?

To troche nie ma sensu, bo watek sluzyc powinien temu, zeby sie wymieniac doswiadczeniami, a nie temu, zeby sie chwalic swoja zajebistoscia i zbierac pochwaly od osob liczacych na wzajemnosc w swoich watkach, ale ok, przyjmijmy w tym watku takie zasady.


*lub okreslony czas, cokolwiek nastapi szybciej
  
 
to znaczy ze jak ja napisalem ze felgi mi sie podobaja i ze uwazam ze zajebiscie pasuja to znaczy ze jestem onanista czekajacym na swlitasny :***** commencik w moim watku???
  
 
Cytat:
To wszystko nieważne pytania.. Nie widzisz jakie on felgi przymierzył do 500tki


O tym już pisałem. Są gusta i guściki.
Do rajdówki są wporzo.
generalnie liczą się prywatne założenia, preferencje.
Mi też kiedyś się pukali w głowę na Wiśle, jak trenowałem przed rajdem busem z kolegą Mruka
Każdy ma inne podejście do tematu.
jaqo ma - profi podejście do 500-tki, gdyż przerabiał ją na wylot.
Jemu taki pomysł nie trafił do gustu, ale w związku z tym czy można go dyskfalifikować ?
Czy można zbudować Garba do rajdów ? , można - mi to by na myśl nie przyszło, ale są tacy co mają takie pomysły.
Niech pomysłodawca projektu ciągnie go dalej i pokazuje co i jak.
A budą bym się nie przejmował - obspawa i będzie git.
  
 
Gosciu sie od 2 stron nawet nie wypowiedzial ... Moze juz olal temat widzac jakie cisnienie tu wzbudzila 1 felga
Qrwa mać hehehehehehhe
Moze miec w planie kwadratowe poszerzenia i bedzie lincz we Włodowej 2. Proponowałbym już go straszyc zeby nawet nie pomyslal o tym.
Najlepiej moze niech ją spali, potnie, skopie i obsika bo ta felga psuje wszystko. Qrwaaaa

Weźcie sprzątnijcie ten burdel bo sie okaże że tyle widzieli temat z 500ką a moim zdaniem moze byc calkiem ciekawie jezeli chłopak się nie wkóórwił jeszcze do końca ...