Fiat 500 1970r rally project - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale jaja, sporadycznie teraz zaglądam co tutaj się dzieje ( brak wolnego czasu ), ale staram się z całej siły śledzić ten wątek

Dla mnie osobiście te felgi w tym aucie, to jak strzał w kolano, jak ma być starą rajdówką, to poszerzone cytrynki byłyby w sam raz .


  
 
Podsyce atmosfere

20120818_163807.jpg

Ja mam takie felgi dodatkowo mam na przodzie tarcze, i zdjąłem zaciski żeby mi weszły :p zastanawiałem się też czy by ich nie przyspawać, ale sobie przypomniałem że felgi można zawsze zdjąć i założyć inne jak ktoś to cudownie wymyślił

Wiec Panowie ku*** dajcie już spokój z pie********* na temat felg i trampek, szkoda czasu i nowych potencjalnych członków klubowych tracić. Potem jest problem bo na zlot nie ma komu jechać skoro taka atmosfera ma panować to nic dziwnego.

Założył takie felgi zrobi test, zobaczy że źle zmieni na inne będą dobre zmieni na takie tylko bardziej epokowe i tyle !

Jaqo szacun za remont 500, szaczun za garboparcha w ktorym można by wytknąć to że jest w plamki ale wszyscy wiemy że jest w fazie testów więc nikt się o to nie czepia! Szacun że budujesz kolejnego parcha ale wszystko budowałeś tak jak Ty chciałeś więc niech gość sobie buduje tak jak On chce

PEACE !!!
  
 
Jak na wesoło to na wesoło ,nie zadzieram z niektórymi tu bo...
http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw

  
 
Właśnie, niektórzy zapominają gdzie ich miejsce
"taki żarcik"
  
 
ooooooooooooooo quuuurde co tu dzieje na temat przyłożonej felgi aż strach się bać. Pewnie że nie pasi po pierwsze inny roztaw śrub i punkt centralny ( ale za to mało waży i jest mocna)
kiedyś na takich startowałem i było dobrze
[
Te pewnie też nie pasują


Co do vozidla pewnie ze fajnie budować jak jest coś nie ruszanego i zdrowego ale jest jak jest.Będzie bardzo dobrze wzmocniona + klata i naprzód jazda

tak wygląda przód








zaczynamy drugą stronę psuć
Zmiana tematu co do motoru to jest jeden składany na wałku 555 przez Tomka Cabaja wyhamowany na 38KM testowany z Pawłem Kopaczem


drugi jest od Michała
Dudy (MIKE) na wałku 290 halczynski moc nie znana





skrzynia 2,3,4 krótkie od Michała
  
 
Wojtacho aleś narobił wiochy z wieczora tymi chromami w czarnym macie ,nie dość że murzyńskie ,za duże ,za cięzkie ,za szerokie ,wzór nie pasujący zupełnie do rajdów to jeszcze na dodatek obcierały o nadkola a to że na nich wbijałeś sie w pierwszą 6 generalki i wyjmowałeś nie raz klase to pewnie tylko przypadek hehe(poszukaj odrazu dla Qubka wyniki archiwalne bo on niedowiarek

A z tym 125p na podobnych jak te od 5 turbo felach (bo za duże ale tym razem nie jeden rozmiar tylko dwa bo oryginalnie 13 a to pewnie 15-ka ,bo pełne bez 5 ramiennej gwiazdy i jeszcze jaki wiesniak pod kolor jakies napisy na ploterze zrobił czerwone przegiełes pałe już całkiem Jaqo znów nie bedzie zadowoly hehe
  
 
Ale słitaśne fociaczki, tak trzymaj!
  
 
DANGERgarage rozpoczynasz kolejną chu... robić, temat felg myślę jest zakończony więc nie pisz w sposób obraźliwy i cfaniacki bo faktycznie terytorium zajechało
Pozdro!
  
 
Cytat:
2012-10-25 01:12:13, DANGERgarage pisze:
Wojtacho aleś narobił wiochy z wieczora tymi chromami w czarnym macie ,nie dość że murzyńskie ,za duże ,za cięzkie ,za szerokie ,wzór nie pasujący zupełnie do rajdów to jeszcze na dodatek obcierały o nadkola a to że na nich wbijałeś sie w pierwszą 6 generalki i wyjmowałeś nie raz klase to pewnie tylko przypadek hehe(poszukaj odrazu dla Qubka wyniki archiwalne bo on niedowiarek A z tym 125p na podobnych jak te od 5 turbo felach (bo za duże ale tym razem nie jeden rozmiar tylko dwa bo oryginalnie 13 a to pewnie 15-ka ,bo pełne bez 5 ramiennej gwiazdy i jeszcze jaki wiesniak pod kolor jakies napisy na ploterze zrobił czerwone przegiełes pałe już całkiem Jaqo znów nie bedzie zadowoly hehe



Wyluzuj chłopcze
  
 
Najważniejsze, że kolega nie zraził się do forum i dalej "robi swoje" czekamy na więcej konkretnych fotek z postępu prac przy fiaciku
  
 
No ciekawie się dzieje w wałbrzychu
Podejrzewam ze raczej auto skończy na imprezach Dobosza
a nie na szutrach wałbrzyskich, tego bym mu życzył ale jak widać
właściel wie co robi.
Ja swoim pojechałem KJS w Wałbrzychu tylko raz jak musiałem odmalować podłogę to mi się odechciało.

Ja życzę powodzenie
  
 




  
 
No w końcu trochę konkretniejszych fotek Fajnie, że prace idą powoli do przodu i robi się coraz ciekawiej
  
 
znajome zielone felgi z seja
  
 
Z czego podpasowałes te reperaturki błotników ?
  
 
jak dla mnie fiat 126p
  
 
Cytat:
2012-11-09 23:59:53, piotres87 pisze:
Z czego podpasowałes te reperaturki błotników ?




Reperaturki są od 126p elegant
  
 
nowy zakup










Już niedługo będziemy robić centralne
  
 
Cytat:
2012-11-09 22:12:04, Bartek126el pisze:
znajome zielone felgi z seja



Felgi to akurat z mojego 126p
Maska z laminatu fajnie teraz tylko trzeba wymyślić co z dachem dać tam laminat czy może normalnie blachę ???
  
 
tak myślałem że felgi z czarnego mata