Fiat 500 1970r rally project - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakies newsy ???
  
 
Witam po dłuższej przerwie

Poniżej kilka fotek z dokończenia projektu dla tych co mi kibicowali

Generalnie uważam projekt za zakończony, jest OK






















I jeszcze link do filmu na youtube z pierwszych testów

[ wiadomość edytowana przez: wojtacho80 dnia 2016-08-20 21:52:15 ]
  
 
rewelacja jak dla mnie. Powiedz mi ciężko było zmieścić dwa "dakary" we wnętrzu?
  
 
Super .

Zostanie jednokolorowy czy będą jakieś 'barwy'
  
 
Piękny. Te felgi dla mnie trochę "za młode" ale z kolei samochód nabiera "boju" na nich. Ładna robota. Trwało to trochę, dobrze, że nie odpuściłeś projektu.
  
 
W poprzedni weekend miałem przyjemność zobaczyć autko na żywo. Bardzo ładne i świetnie się odpychające. Robi wrażenie
  
 
Widziałem filmik kilka dni temu na FB. Robi robotę. Świetnie wygląda i fajnie jeździ
  
 
Cytat:
2016-08-22 11:32:05, Poochaty pisze:
Piękny. Te felgi dla mnie trochę "za młode" ale z kolei samochód nabiera "boju" na nich. Ładna robota. Trwało to trochę, dobrze, że nie odpuściłeś projektu.



Nie wspominaj w tym temacie o felgach bo zaraz znowu się zlecą i będzie gównoburza o koło w tym fiacie jak kilka lat i stron wstecz

Zgadzam się, samochód nabiera bojowego charakteru na nich
  
 
dakary ledwo co ale zależało mi na fotelikach z homo
co do barw to na razie zostaną miętowe
Na pewno poprawie zawias delikatnie w dół i przód jest za twardy a po za tym to miło się przemieszcza
  
 
nie no kolor bomba , w rajdowce przyciaga oko , no i sam samochod tez rzuca sie w oczy , zycze dobrego sponsora i jak najwiecej KM oesowych
  
 
po filmie widać że coś nie do końca kąty kół są ustawione chyba że 500 tak już ma bo w zakrętach wszystko w pozytyw się ustawia.

A tak z ciekawości jaka końcowa masa wyszła?
  
 
tak masz racje trzeba troszkę to posadzić i ustawić i mniejszy profil założyć
waga to 550kg
  
 
Cytat:
2016-08-28 10:32:11, wojtacho80 pisze:
tak masz racje trzeba troszkę to posadzić i ustawić i mniejszy profil założyć waga to 550kg



... ciekawe jak 125 by przy takiej masie fruwał?