[2105] Tuleje zawieszenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!
Mam do wymiany tuleje w zawieszeniu ładnej 2105. Na pewno tył, ale pewnie i przód będzie do zrobienia.
Mogę założyć oryginalne "gumki", ale zastanawiam się nad poliuretanami (polibuszami). Zestawy do 2105 robi Olkusz (kilka firm w tej okolicy). Głównie są to zestawy 10 tulei na tył + 4 tuleje staba przód.
Natrafiłem na ofertę zestawu poliuretanów na przód i tył do nivy, które, jak twierdzi sprzedawca, będą pasowały do łady 2101-2107.
Oto link: Klikamy.
Czy zestaw do nivy będzie faktycznie pasował do 2105? Tył tak, ale czy przód?
  
 
Nie będą.
  
 
Cytat:
Natrafiłem na ofertę zestawu poliuretanów na przód i tył do



my tu na forum mamy poliuretan z rosji (Balakovo je robi, dostawca na montownie AvtoVaza)
mozesz kupic zestaw, ktory sklada sie z :
10 sztuk w tulne drazki
+ 8 sztuk w tylne amortyzatory
+ 4 szt w przednie amortyzatory
+ 8 sztuk w przednie wahacze (metalowe tulejki oryginał, z prasy, a nie tak jak w olkuszu toczone na tokarce)
+ 4 sztuki w stabilizator
za 353 zl
pisz do mnei na email
no i tutaj zerknij
czesci z tuningsport ru

no i witamy na forum.. dowiesz sie tutaj wiele o swojej ladzie


[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2015-03-24 09:23:48 ]
  
 
Cytat:
2015-03-19 07:48:47, SzokoLada pisze:
Nie będą.



Tak myślałem.
  
 
Cytat:
2015-03-24 09:22:02, bartixr pisze:
my tu na forum mamy poliuretan z rosji (Balakovo je robi, dostawca na montownie AvtoVaza) mozesz kupic zestaw, ktory sklada sie z : 10 sztuk w tulne drazki + 8 sztuk w tylne amortyzatory + 4 szt w przednie amortyzatory + 8 sztuk w przednie wahacze (metalowe tulejki oryginał, z prasy, a nie tak jak w olkuszu toczone na tokarce) + 4 sztuki w stabilizator za 353 zl pisz do mnei na email no i tutaj zerknij czesci z tuningsport ru no i witamy na forum.. dowiesz sie tutaj wiele o swojej ladzie [ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2015-03-24 09:23:48 ]



Odezwę się.