Rozwiercenie kanalów w głowicy - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie kupie frezy odpowiednie do rozwiercania kanałów w głowicy? Bo szukam i nie moge znaleźć
  
 


widzisz, bo chodzi o to, ze amatorskie frezy na wschodzie robia sami....
a profedjonalnie zamowic mozna w firmach zajmujacych sie obrobka metalu.

Изготовление шаровых фрез для увеличения каналов ГБЦ.: https://youtu.be/0_Xu6TJcIhE
  
 
głupio bo chciałem kupić takie frezy a coś mi się widzi że jak juz je jakimś cudem dostanę to będą kosztować majątek :/
chyba trzeba bedzie wysłać gdzieś glowice
  
 
No tysiąca szykuj na frezy
  
 
a orientujesz się ile może kosztować porting głowicy? I gdzie najlepiej to wysłać?
  
 
Niestety nie, ja sam będę robić.
  
 
a skąd masz frezy??
  
 
Kolega kolegi załatwia.
  
 
bartixr, link nie bangla.

Zaskoczyliście mnie ceną. Ktoś może podać jakiś link do strony któregoś ze sprzedawców takich frezów? Dla dokładnego przyjrzenia im się... Byłbym dźwięczny
  
 
https://youtu.be/0_Xu6TJcIhE
  
 
o ciup O_O no to czas poszukać mocnych kulek z łożysk
  
 
no to ja też szukam dużych kulek do łożysk
  
 
A pamiętasz Adam naszą rozmowę?
  
 
Cytat:
2015-03-18 17:27:36, SzokoLada pisze:
No tysiąca szykuj na frezy



Skąd takie ceny? Do obróbki aluminium wystarczą frezy ze stali szybkotnącej i też raczej nie muszą być z górnej półki, bo to metal łatwy w obróbce i miękki, a poza tym tam za dużo obróbki nie ma.

Tak na szybko znalezione dwa przykładowe linki:
- link 1,
- link 2 (tu akurat komplet z węglików spiekanych).

Od razu mówię, że nie używałem tych frezów i nie wiem jak będą się sprawować, nie wiem też jaka jest ich trwałość. Uważam, że za tą stówę, czy dwie można śmiało już kupić coś, czym można będzie sobie amatorsko obrobić głowicę
  
 
te frezy to można sobie wsadzić kolego , mają za małą średnicę niestety
  
 
Te freziki są dobre na zaparcie.
  
 
Lukasz1t'u drogi, niestety ale muszę się zgodzić z moimi kolegami, te frezy to sobie można podarować, nam generalnie chodzi o coś takiego jak to lub to
  
 
Nie do końca w temacie, ale nie chcę zakładać nowego: ktoś wie, ile waży kompletna uzbrojona głowica do 1500/ 1600? Nie mam jak zważyć, a ktoś chce mi taką wysłać- i nie ma wagi... a musimy wiedzieć, żeby ustalić koszt wysyłki.
  
 
Kurier zawsze ma do 30 kg tą samą cenę. Ale głowica waży do 10 kg.
  
 
W sumie to masz rację, SzokoLada. Nawet z kolektorem i gaźnikiem nie przekroczy magicznych 30 kg.
Jeszcze jedno, trochę na wszelki wypadek: czy głowica od 1200 i od 1500 jest taka sama?