Brak słów...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ten kto jeździ po Tychach żółtym, rajdowym Renault Clio z reklamą MERA ma coś chyba nie tak z głową...
Człowieku centrum miasta to nie odcinek specjalny i w przeciwieństwie do niego obowiązują ograniczenia prędkości! Chcesz coś komuś udowodnić, popisać się?
Jeśli tak to ci się nie udało bo dla większości ludzi takie zachowanie jest oznaką głupoty.
  
 
heh, nie pierwsze i nie ostatnie toczydło z MERY udowadia na mieście że za kierownicą czuje sie tak świetnie że może sobie zrobic odcinki specjalne w centrum

a potem przez takich MERA-siarzy policja sie czepia kazdego kto ma ciut głośniejszy wydech, lub komu auto lekko siedzi, albo nawet ma jakąś naklejke gdziekolwiek.

Kiedyś pod tesco podeszło do mnie kilku meneli i sie pytali czy jestem z mery, odpowiedziałem że nie, ale czuje że jakbym powiedziałl że tak to by mi gębe obili bo wrogo nastawieni byli na taka pozytywna odpowiedź.
Coś tam przeknilali własnie na ter ich wariowanie w tychach z naklejkami
  
 
Chodzi o takie Clio jak kiedyś Duda jezdzil?? Jak tak to ostatnio widzialem jak tym Clio Brzozok sobie smigal po mieście. WARIAT!!!
  
 
Tak mam na myśli to po Dudzie. Kto kierował nie widziałem ale mozna się domyślić...
  
 
A najgorsze jest to, że potem jak będę jechał to ludzie będą mnie utorzsamiać z głupim zachowaniem naszych niektórych tyskich "miszczów".
No i jak tu ratować POLSKIE RAJDY ?