Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2013 - Strona 150

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja też, ale ze względu na jego historię, przeznaczenie i "użytkownika" bardziej mógłby robić za kultowego, niż modele które wcześniej wymieniałem i których nie wymieniłem, a o których większość kolegów wie.
  
 
No to juz wszystko jasne

... a tak wogole ... to ciekawi mnie co oni tam w DeA chca jeszcze wypuscic ...
  
 
Cytat:
2013-12-18 08:29:07, Frdek pisze:
No to juz wszystko jasne ... a tak wogole ... to ciekawi mnie co oni tam w DeA chca jeszcze wypuscic ...



jak to co jakies zapychacze + w specjalnym pewnie jakies pseudotaxi lub pseudorajdówka. Bynajmniej nie myśl, że Ci dadzą ciężarówkę bo moje przeczucie i obserwacje mowią, że takich juz nie będzie w serii.
  
 
Z moich obserwacji natomiast wynika ze ciezarowka przypada dokladnie na numer 146 ... ale moze sie to oczywiscie nie do konca sprawdzic ... w koncu nie ma zadnej takiej obowiazujacej reguly ... ale na oko mozna cos wywnioskowac

... no wlasnie mnie to ciekawi co bedzie ... bo na razie tyle watkow zostalo w kultowych poruszonych (prototypy, ciezarowki, itd...) a na razie rozrasta sie watek zachodnich pojazdow ...

Bardziej niz o ciezarowki martwie sie o prototypy ... szkoda zeby skonczylo sie tylko na dwoch
  
 
Oj tam nie zbadane są wyroki DeA...
  
 
Frdek! No wreszcie, choć w części /Prototypy/ poparłeś moje "jedynie słuszne zdanie" hi hi hi ....
  
 
Sroczka7 sprzedasz nam jakieś newsy na Nowy Rok 2014? Pozdrawiam Cię.
  
 
Aktualizacja pewnie na dniach.
U Czechów i Węgrów są już modele do czerwca.
Nas też to pewnie czeka
  
 
Drodzy Koledzy !
Ponieważ przez dłuższy czas niestety bedę nieobecny na forum, chciałbym juz teraz wszystkim Wam złożyc najserdeczniejsze życzenia - spokojnych, zdrowych i Wesołych Swiąt , a także szczęsliwego Nowego Roku!!
A propos - czy wiecie jakim pojazdem udali się do Betlejem Trzej Królowie? - URSUSEM !!!!!!
(Resztę domyślcie się sami - jesteście przeciez bardzo inteligentni )
  
 
Cytat:
2013-12-19 19:42:46, sroczka7 pisze:
Drodzy Koledzy ! Ponieważ przez dłuższy czas niestety bedę nieobecny na forum, chciałbym juz teraz wszystkim Wam złożyc najserdeczniejsze życzenia - spokojnych, zdrowych i Wesołych Swiąt , a także szczęsliwego Nowego Roku!! A propos - czy wiecie jakim pojazdem udali się do Betlejem Trzej Królowie? - URSUSEM !!!!!! (Resztę domyślcie się sami - jesteście przeciez bardzo inteligentni )

...pytanie tylko którym typem Ursusa jechali Ci Trzej Królowie ? C-45 czy C-325, C-330, C-360 a może jeszcze innym ?
  
 
Wspaniała nowina!!!
Pozdrawiam kolegę Sroczkę i odwzajemniam życzenia,co do Ursusa to byla mowa o C-330.
  
 
Mam gdzies to zapisane ... powinien to byc C-330 ale jesli bedzie jakis inny to tez bardzo bym sie ucieszyl !!!

A tak wogole ... Sroczka ... Pozdrawiam z "zimnego" kraju XD





[ wiadomość edytowana przez: Frdek dnia 2013-12-19 20:24:49 ]
  
 
Taki mógłby spokojnie być --> źródło http://miniauto.fr.yuku.com

  
 
Informacja bardzo fajna , Ursus pewnie C-330 , ukaże się styczeń/luty .
Sroczka7- Tobie również życzę spokojnych , rodzinnych Świąt

Żeby tylko był w tym kolorze i nie był za bardzo uproszczony .

Ten ze zdjęcia jest z jakiej kolekcji ?

[ wiadomość edytowana przez: autaPRL-u dnia 2013-12-19 21:05:06 ]
  
 
Sroczka wspaniala nowina
a masz moze jakies informacje dot. zwykych numerow?czy beda jakies polskie auta w nastepnej aktualizacji?

Rowniez zycae ci radosnych i spokojnych swiat

Pozdrawiam
  
 
autaPRL-u : Ten Ursus to samorobka zrobiona na bazie Ursusa z Universal Hobbies




[ wiadomość edytowana przez: Frdek dnia 2013-12-19 21:31:39 ]
  
 
No na reszcie zupełnie nowy/premierowy numer specjalny i nareszcie Ursus! Trochę im się zeszło z jego opracowaniem.
Po cichu liczę na żółty z kabiną. Pozostaje tylko pytanie, która kabina była fabrycznie oryginalna - w sieci pełno zdjęć i pełno różnych kabin, głównie samoróbki.
  
 
Przy Ursusach C 330 nie było kabin fabrycznie wypuszczanych, ludzie musieli sobie zamówić taką kabinę albo dorobić sobie. Jak wychodziły ciągniki większego typu Ursus C 355 i C 360 to stosowano kabiny tzw. ''Sokółki''. A po jakimś czasie wychodziły kabiny czeskie i własne czyli samoróbki. A co do Ursusa ciesze się że wreszcie wyjdzie i może doczekamy się innych odmian jak C 360, 912 itp. A co do wydań normalnych po IŻu liczę na Uaza 452 skrzyniowego, jakieś Aro i coś Polskiego . Pozdrawiam oczywiście naszego kolegę Sroczke7.
  
 
Jak dla mnie, to ten model to mógłby być URSUS C 330 M


Świąteczne Pozdrowienia dka sroczki7
  
 
Ja dobrze pamietam Ursusy ...duzo ich bylo w rodzinie ... i wlasnie 360 mial fabryczna kabine ... nie pamietam juz jaki model kabiny (bo sie na tym nie znam) ale byl to moj ulubiony traktor i zawsze w nim siedzialem jak bylem maly ... byly jeszcze dwa c-330 oraz zielony c-4011