International Lada Meeting in Hungary 2013 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
emde jedziecie na cały zlot na 3 dni? i pytanie jak pędzicie przez Kraków na Chyżne? bo ja jeszcze się łamię czy jechać dziś muszę ładna całkowicie sprawdzić i wgl.... a tak wypada ze 23 sierpnia mi 25 strzeli więc chyba ten zlot to najlepszy prezencik urodzinowy będzie
  
 
Szkoda, że w tym roku nie dam rady się wybrać, mam jednak nadzieję, że w przyszłym spakuję rodzinę do sprawnej i ładnej 2103 i pojedziemy
A później na 2 tygodnie nad Balaton
Póki co, udanego Zlotu Wam życzę!
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Moja Łada ma mały postój u blacharza we wt i środę Ustalam z ekipą kiedy i o której wyjechać.
I mam pytanie do osób które jadą: Którędy jedziecie, jeśli możecie, to wyślijcie mi link z google maps, jak Wasza trasa będzie wyglądać?
Myślę że jutro albo pojutrze będę już wiedział którego dnia wyjedzamy. Generalnie chcemy być przez cały zlot.
To narazie tyle
  
 
Czołem Panowie.

To dla niezdecydowanych:





Wracając do meritut wątku.

Ja będę najprawdopodobniej jechał przez W-wę, Rawę Mazowiecką, Kraków i dalej już prosto na Słowację. Budapeszt z tego co mi mówiono można elegancko ominąć gdyby komuś nie chciało się choć trochę zwiedzać.

Jest jeszcze sporo czasu, w razie pytań walcie śmiało na gg lub priv.

LukaszMZ, daj jakiś kontakt do siebie, musimy pogadać gdzie się na drodze spotkamy.

Tu jeszcze plan campingu:



Pozdrawiam.
  
 
Ja niestety odpadam
Firma zesłała mnie na cały tydzień do Katowic więc w domu będę dopiero w piątek ok. 22, zrypany po całym tygodniu prowadzenia szkoleń. Nie dam rady jechać, a w sobotę rano to już raczej nie ma sensu jechać:/
  
 
Jak coś to na FB się dogadajmy Ale nie mam pewności czy my, nie wyjeżdzamy jednak 23 sierpnia rano Jutro postaram się to ustalić. Blacharz zepchnął mnie na przyszły tydzień bo wrócił z wakacji i ma zaległości ;/ Ehh, bedzie rdza ;D
  
 
Może tu Cię złapię szybciej - wyjeżdżam jutro w godzinach rannych to jest 8:00, max 9:00. Gdybyście chcieli złapać mnie gdzieś na trasie: 668 137 664. Kopsnij swój numer komórki, jak nie tutaj to na priv.

Czołem wyjazdowicze !
  
 
Pare ludzi z Czech tez wyjecha Ciesze sie na spotkanie!
  
 
Fajnie.

Ja już niedługo wyjeżdżam. Szerokości panowie. Do zobaczenia na miejscu.

  
 
Lecim!
  
 
Keremkarpaszok!

Prze mistrze!

Naczelny Melduje Powrót.

Ja pinkole! Oni to mają klasę!

Reszta ekip pewnie siedzi jeszcze w Budapeszcie!

Dzięki za fantastyczny Zlot!
  
 
Cytat:
Ja pinkole! Oni to mają klasę!



Coś więcej?!
  
 
Foty foty panowie.
  
 
Daj odespać.
  
 
No i Panowie, Naczelny nie ciułał na drogie części do Łady tylko poskładał do kupy wóz, zalał zupą albo podtlenkiem i zajechał nad Balaton
Zlot zaliczony, a nam pozostają zdjęcia jak wstawią....
  
 
Halo!

Więc tak w skrócie!

Dla tych co nie byli!

Mała galeria:

Galeria ze zlotu Hungary

A w punktach mogę powiedzieć:

1. Droga przez Słowacje piękna!
2. Na węgrzech ciężko się zgubić. Bo oznaczenia dróg mają wzorowe.
3. Miejscówka na zlot w dechę. Daleka prowincja i wiocha. Łady na wiosce robiły pogrom
4. Ład jak mrówków!

Dzięki za wspolny czas! Nie ma to jak zgadywanie co jesz w węgierskim fastfoodzie!

Na następnmy zlot więcej korbek do szyb!!

  
 
Galeria Naczelnego
  
 
Dobra, żeby nie było - moje pierwsze zdjęcia będą dostępne w okolicach początku weekendu. Niedługo pojawi się też, podobnie jak w maju, obszerna relacja ze zlotu.
  
 
Naprawde swietny zlot. Kereklampások!
  
 
Na naszej klubowej stronie na FB pojawiła się oficjalna galeria ze zlotu. Warto obejrzeć. Zdjęć jest multum i... trochę więcej. Doszedłem do siebie po mocnym przeziębieniu więc postaram się wreszcie wstawić moje fotki a później napisać małą relację ze zlotu.

Pozdrawiam.