Supersprint Tychy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no dla mnie rewelka,po pierwsze blisko,a po drugie jest to cosik innego ,choćby od autodromu w chorzowie oczywiście startujemy-mam nadzieje,że "pech z supersprintu"(urwanie lewarka biegów) sie wyczerpał i nie bedzie problemów z Centem licze na to ,ze bedzie sucho - mam jeszcze takie fajne "slicki" do dojechania( zero bieżnika-165/55 )-do zobaczyska/pozdrawiam/pasiuTGR
  
 
może tgr by sie skupił i byśmy obstawili wszyscy razem start na zawodach? chociaz raz? ja jeszcze nie wiem czy bede miał wolne w sobote ale szło by wystartowac i poszaleć z rywalami, kupuje migomat więc zawsze moge wspomóc klubowiczy blacharskimi wstawkami ) ( odpukac w niemalowane) hehe

[ wiadomość edytowana przez: _Arti_ dnia 2003-10-05 11:32:26 ]
  
 
Filip raczej napewno nie wystartuje, ma jakieś ważne zajęcia w szkole. Łukasz coś na brak kasy narzeka.
Więc może Arek?
  
 
no ja też już wiem że ze startu nici, bo wypłata przed 20 - tym i nie wiadomo czy w sobote bede musiał iśc do roboty a mam 1 zmiane, więc nawet moge sobie niewpaśc pooglądać
a w tym miechu chyba mnie jeszcze czeka wydatek na przegląd
  
 
Hmmm byłem na 2 ch eleiminacjach.
Z tego co wiem tym razem ma byc na torze Fiata.
jakby ktoś mógł niech wkrecic sie i dorwie numer do własciciela toru - napewno bedzie na supersprincie
  
 

Świetna sprawa!!!
Bombowy pomysł i za rozsądną cenę.

Mnie jednak nie będzie - a szkoda. Jade rozpowszechniać TGR w Polskę....
11/10 KJS Chełm
18/10 KJS Lublin

SCiskam

  
 
Cytat:
2003-10-05 23:36:15, CZUCZU pisze:

jakby ktoś mógł niech wkrecic sie i dorwie numer do własciciela toru - napewno bedzie na supersprincie




własciciel toru FIAT AUTO POLAND...... telefon dostępny poprzez FIRME AUTO-HIT Tychy
  
 
no to kto jeszcze startuje,panowie???Arek,Filip???nie ociągajcie sie!/pozdro
  
 
Co do wynajęcia toru to jest to niemożliwe, chyba że byśmy prawnie zgłosili działalność i bylibyśmy stowrzyszeniem ale póki co to jest to nierealne.

Właśnie chłopaki pokażcie co te wasze Agrupy potrafią!

Adasta czekamy na relację ze startu i powodzenia!
  
 
Niestety (kur... !@$$@@!#) mam szkole a bardzo chetnie bym sie przejechal. Czekam na zawody w ktorych wystartuje caly TGR!!! Dajcie znac kiedy i gdzie to sie na pewno sie dostosuje, a Wy chlopaki?
  
 
Świetnie się złożyło, że kolejna eliminacja będzie w Tychach, bo do Chorzowa jakoś tak mi było zawsze za daleko. Czy wiadomo już coś jak będzie wyglądać dokładnie trasa przejazdu ?
Będę trzymał kciuki za TGR w sobotę. Do zobaczenia.
  
 
Jak będzie wyglądała trasa będzie wiadomo dopiero w sobote ale cos mi sie wydaje że będzie podobna do tej z pokala.
  
 
a wiadomo od której startują załogi? i o której sie kończą zawody?
bo prawdopodobie ide w sobote do pracy na rano, ale może sie jeszcze zmienić z enie pójde, no ale gdybym szedł to może po pracy zdaze pooglądac conieco
  
 
jak skończysz o 14.00 to powinieneś zdążyć na dwa całe przejazdy
  
 
niestety...widocznie tak miało być-wczoraj miałem małą kolizję w centrum Bielska-Białej samochodem od ojca...auto jest juz w naprawie-poszła chłodnica,maska i reflektor...z oczywistych przyczyn niestety nie wystartuje(prawdopodobnie) w najblizszym supersprincie...potrzebne jest drugie auto,i nie moge sobie pozwolić na jakąkolwiek awarię,bądź też "podróż w pejzaż".Postaram sie jeszcze coś wykombinować i możliwe...że jednak pojedziemy/jesli nie to i tak przyjade na "oglądare" pokibicować TGR-owi/pozdro i powodzenia chopaki!!!bede 3mac kciuki!!!
  
 
byłem dziś tj. piątek na rano, i znów ide dziś tj. piątek na noc, więc jutro pośpie do około 12-stej i przyjade na fiata pooglądac a potem znów małe nyny i w sobote i w niedziele i reszte tygodnia na noc
  
 
byłem, oglądałem, ale troche za późno wpadłem ......

kiedy druga eliminacja na fiacie? bo być może sie z Arturem zdecydujemy na start, chyba że praca lub inne sprawy nie pozwolą
  
 
Było zajefajnie ... zarówno jak tapczan rally kaszel Filipa spisal sie na 5 . Szkoda, że trzeciez próba odwolana ...no i ten KoT wlazl nam na droge ihih ...
  
 
Wieczorem relacja i zdjęcia, oczywiście na jedynie słusznej stronie
  
 
czy 15-go listopada jest supersprint też w tychach? wiadomo cos na ten temat?