Supersprint Tychy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak, 15 listopada tez jest w Tychach. mam nadzieję że wystartuje jeszcze więcej TGRowiczów. To kto sie wstępnie pisze na start, czasu na uzbieranie kasy jest dość.
  
 
jak nie będe pracował to jade
  
 
ja nie wiem,czy pojedziemy w następnym SS,ale bardzo bym chciał...Jedziemy na Nocny do Gliwic,KJS Opole,i to co zostalo na śląsku do końca..nie wiem ,ale chyba Bielsko i Lędziny.../pozdro
  
 
z tego co sie dowiedzialem, to wlasciciel tego placu gdzie byl SS w Chorzwie, wystawil to na sprzedarz, jakas firma to kupila i juz nie udostepniaja placu. Na Fiacie ma byc jeszscze jedna eleminacja na 100%, ale kiedy to nie wiem .

Pozdro
  
 
Ciekawe czy w przyszłym roku też bedzie SS, szkoda by było takiej imprezy.
Ziober a Ty na kiedy planujesz starty i czym?
  
 
Na poczatek trzeba uzbierac troche $$$ na cos co jezdzi , pozniej potrenowac, potrenowac, potrenowac i moge startowac
  
 
czy sa gdziekolwiek dostępne wyniki? bo na tronie SS nic nie ma od wieków
  
 
Wyniki były na hodze, poszukaj o ile nie skasowali juz tego newsa. Jesli gi nie ma powinien byc w archiwum.
  
 
jakie są koszty wpisowego na supersprint ???
  
 
85 pln przed zawodami, lub 100 w dniu zawodów.
  
 
Cytat:
jakie są koszty wpisowego na supersprint ???



po prostu najpierw dzwonisz i sie zgłaszasz co nic nie kosztuje, a płacisz w dniu zawodów 85 zł przynajmniej tak było zeszłym razem
  
 
Cytat:
jakie są koszty wpisowego na supersprint ???



po prostu najpierw dzwonisz i sie zgłaszasz co nic nie kosztuje, a płacisz w dniu zawodów 85 zł przynajmniej tak było zeszłym razem