Prośba o wypełnienie ankiety

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z góry dziękuję

Ankieta do pracy magisterskiej
  
 
Dużo ankiet potrzebujesz?
Bo jeśli tak, to mogę linka wrzucić na forum Laguny
  
 
Ja wypełniłem
Mogę wrzucić na Forum Astry
  
 
Cytat:
2013-02-07 13:36:27, kisztan pisze:
Dużo ankiet potrzebujesz? Bo jeśli tak, to mogę linka wrzucić na forum Laguny


Sporo, tylko zależy mi na osobach nie posiadających prawa jazdy ze względu na to, że ankietowanych posiadających już zebrałam.
Dzięki
  
 
Powymyślać nie potrafisz? Zasada jest prosta - "oni" chcą wypełnioną tabelkę, to dostają "wypełnioną" tabelkę. Może być cokolwiek, byle by nie było pustych pól.
I wg powyższego schematu przygłupim krawaciarzom z kuporacji ze 30 tabelek przez 4 lata "wypełniłem".

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2013-02-08 17:24:13 ]
  
 
Cytat:
2013-02-08 17:23:10, piotr_ek pisze:
Powymyślać nie potrafisz?



Jak zawsze w formie....
  
 
Cytat:
2013-02-08 17:23:10, piotr_ek pisze:
Powymyślać nie potrafisz? Zasada jest prosta - "oni" chcą wypełnioną tabelkę, to dostają "wypełnioną" tabelkę. Może być cokolwiek, byle by nie było pustych pól. I wg powyższego schematu przygłupim krawaciarzom z kuporacji ze 30 tabelek przez 4 lata "wypełniłem". [ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2013-02-08 17:24:13 ]



szczerze? ... wiem, że nie macie o tym bladego pojęcia ... "oni" dla mnie człowiek to człowiek może dla Ciebie jednostka...


[ wiadomość edytowana przez: mifcia dnia 2013-02-10 01:44:19 ]
  
 
Cytat:
2013-02-10 01:43:12, mifcia pisze:
szczerze? ... wiem, że nie macie o tym bladego pojęcia ... "oni" dla mnie człowiek to człowiek może dla Ciebie jednostka... [ wiadomość edytowana przez: mifcia dnia 2013-02-10 01:44:19 ]



Czy ktoś mógłby tę wypowiedź dla mnie sparafrazować, zwłaszcza tę drugą część? Niestety jej nie zrozumiałem.
  
 
poszło, ale odpowiedzi są bardzo mało przemyślane, sorry
  
 
Cytat:
2013-02-10 01:43:12, mifcia pisze:
"oni" dla mnie człowiek to człowiek...



"Oni" - czyli ci co chcą wypełnioną ankietę. Nie ważne jak... ważne, że musisz ją zrobić tak jak ja musiałem te kilkadziesiąt tabelek wypełnić. I "wypełniałem", bo najważniejsze jest, że musi być "wypełnione".