Tylna poduszka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie zauwazylem ze u mnie blacha podlogi znajdujaca sie nad poduszka z tylu silnika stracila caly lakier - jest czysty wypolerowany metal , najwyrazniej poducha puscila i guma uderza w podloge .Co najdziwniejsze nie slychac zadnych uderzen
a auto jezdzi tak jak jezdzilo - jak powinna sie objawiac uszkodzenie tej poduszki ?
  
 
Mówisz o tej poduszce, która mieści się na granicy podwozia i silnika? U mnie ta poduszka była wybita... objawy były takie iż powyżej ok 60om/h były wyczuwalne drgania na podwoziu i pedałach. Po zakończeniu jazdy i opuszczeniu auta nogi drgały samoistnie jeszcze przez kilka sekund
  
 
Dzieki , nic takiego u mnie niema - zato mialem problemy z wrzucaniem wstecznego - po prostu zgrzytalo , ale myslalem ze to wina nie do konca wysprzegajacego sprzegla - wymagalo docisniecia do samej podlogi, doraznie rozwiazalem to w ten sposob ze miedzy lape a tloczek silownika wsadzilem blachowkret
i teraz sprzeglo bierze szybciej , niema zgrzytow ale i tak w porownaniu z innymi autami wsteczny wchodzi gorzej.