[126p] Czerwona zabawka - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Maluch pokonał już 720 km z nowym silnikiem. Początkowo moc nie była pełna ale czuć było że auto z kilometra na kilometr robi się szybsze. Korygowano ustawienie zaworów a w kolejnych dniach robił się z niego większy szatan . Docieranie jest męczące, tym bardziej że odbywało się w zasadzie poniżej obrotów max momentu obrotowego i dużo poniżej mocy max wałka 555. Na płaskim na 4 biegu przez chwile rozpędziłem się do 130 km/h na płaskim i można było mieć więcej ale ... docieranie . Na trzecim biegu przy 5400 obr/min wskazówka pokazała 98 km/h i silnik zaczął przerywać jak przy odcięciu (mam aparat zapłonowy). Prawdopodobnie przeregulować trzeba gaźnik. Jutro jadę do Tomka to się to ogarnie. Stuknie wtedy około 900 km i wymienimy olej Na Valvoline VR1 Racing 10W-60. Zakonczy to proces produkcyjny silnika i pozwoli odkręcić palnik
  
 
Sprawdzałem dziś osiągi, bardzo mi się podobało. Bilo wracając do siebie zamknął szafę
A Ejector jest potwornie głośny, sąsiedzi są na nie

  
 
Dzisiaj byłem na doregulowaniu silnika u Tomka i wymianie oleju

Efekty sa takie



to było na plaskim :wink: Jakość słaba bo w maluchu wiadomo wszystko się trzęsie.

Maciek widać zadowolony z jazdy próbnej Goniłem własnego malucha jego puntem pędząc 140 km/h

Problem przerywania przy 5400 poprawilo podniesienie poziomu paliwa, jednak nadal w tej okolicy jest małe zawahanie. Ciekawe z czego to wynika. Potem kreci się dalej do 6100-200. dalej nie probowalem


[ wiadomość edytowana przez: Bilo dnia 2013-04-20 21:57:05 ]
  
 
Zmierzyłem przyspieszenie. Metoda pomiaru wysoce nieprecyzyjna. Stoper w komórce obsługiwany w czasie próby . Droga niby plaska.

0-80 km/h ~ 10 sek.
0-100 km ~ 17.5 sek.

Mogę się zgodzić z błędem pomiaru +/- 2 sek. ale raczej na + niż minus bo mierzyłem sam a to trudno zgrać.



  
 
Bardzo fajna relacja. Jakas klatka/kubełki są w planach ??

Czemu nie swap ?

[ wiadomość edytowana przez: piotres87 dnia 2013-04-22 00:45:04 ]
  
 
Swap nie do tego auta. Jak trafie kiedys cos do kompleksowego remontu nadwozia to wtedy moze tak. Silnik wyszedl drozej lub podobnie jak prawidlowo wykonany swap bez rewizji silnika dawcy.
R2 ma bardzo fajny dzwiek
  
 
Dwa gary notorycznie klepią swapy to potwierdzone
Teraz na CA Maćkowi wyrosła solidna konkurencja
  
 
Racer Maćka jest bezkonkurencyjny i to zupełnie inne auto . Mój FL ma nawet dywaniki w środku i jeździ z pełnym bagażnikiem (klucze i sprzęt doraźnej pomocy typu linki, płyny itp.)
  
 
Podobnie jak mój dziadek tez lubi polatać po torze lub innym lotnisku a ma pełne wyposażenie wnętrza bagażnika i nie tylko jeszcze większa satysfakcja jak czasem uda się zbliżyć do lżejszej konkurencji.
Silnik i kubełki dopełniły całości w tym autku
  
 
Doszły pasy OMP 3 punktowe. kupiłem nowe opony Fulda Diadem 145/70 R12 (niestety tylko na jedna os). Mam już takie obecnie ale tylne stare i przeciorane w poprzednim sezonie. Musze zlikwidować tez prowizorkę przy montażu fotela kierowcy (podkładki z tylu na szynach), pomalować felgi i będzie lala na deszcz w Kielcach
  
 
http://www.youtube.com/watch?v=qAkrdmqnFfg
  
 
Miota nim jak szatan Kurde jak patrze z boku to się boje
  
 
A w jakim celu ta klapa z tyłu uchylona??
  
 
Motor praży, biorąc pod uwagę że auto jest mega ciężkie, obłożone dużą ilością niepotrzebnych rzeczy typu halogeny, żaluzje i pieski z kiwająca głową to wykręcane czasy bardzo fajne!
  
 
Bo nie ma opon typu walec
  
 
To jest totalne zaprzeczenie auta wyścigowego z atrybutami rajdowo- folklorystycznymi z niedouczonym lacznikiem fotelowo-kierowniczym

To racja. auto ma bitgum dywany, audio, pełny bagażnik i dodatki. Kubeł pasażera pozyczylem Tomkowi.

Klapa? nie wiem czemu.. ktoś tak uchylil na parkingu i zostało hehe

Ale mi się podoba ten film


[ wiadomość edytowana przez: Bilo dnia 2013-05-05 21:38:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: Bilo dnia 2013-05-05 21:40:19 ]
  
 
Film z CA Cup 8.06.13 Ułęż

FILM
  
 
Wydeszek chodzi jak lalunia
  
 
Po pamietnym roku 2013 - pekajacego Superejectora na sezon 2014 sebcyc cos wymyslil

  
 
Silnik przygotowany do sezonu. Doszedł dolot RC, wymienilem tarcze sprzegla bo poprzednie sie slizgało. bardzo przyjemnie sie odpycha. Czekam na gaznik od Porthosa.