[Kleszczak] Skoda Fabia 1.4 16V - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a na jakiej zasadzie twierdzisz że 4 tysiące przekładka?
Boczki nie trzeba przekładać. Plastiki nie problem okleić beżowym materiałem o ile będę przekładał. W PL mam czym jeździć a tutaj preferuję kierownicę po prawej stronie.
Dziś auto wyczyszczone w środku i umyte z zewn. Wystarczyło abym polał wodą i wszelki bród spłyną razem z wodą, położyłem ponownie wosk.
Auto zatankowane, wyczyszczone czeka na lubą i wio zwiedzać UK.


[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2013-02-27 21:56:59 ]
  
 
auto dostało spolerowane lampy przednie oraz wszelkie widoczne odpryski. Pozostało wyprać wnętrze i lecieć do PL.
Między czasie padało trochę i zalało mi auto okazało się że od nowości nie był czyszczony tunel na podszybiu i kanały odprowadzające były zatkane.
tu porada jak wyczyścić klosze, jak uważacie że już wystarczy polerować to jeszcze trzy minuty trzeba.
Witam, przedstawię wam regenerację lamp przednich w aucie Skoda Fabia.
Lampy zmatowiałe, lekko żółtawe.
Nie były mega zniszczone i daleko im do lamp jakie widzimy na passatach b5 jednak czas na regenerację przyszedł i dla nich.
Lepiej gdy lampa jest wyciągnięta ale nie jest to konieczne.
Potrzebujemy:
Papier wodny zależnie od potrzeb, w moim przypadku wystarczyło 1500 i 2000 oraz pasta polerska.
W gorszych sytuacjach należy zejść z papierem niżej ale nie za nisko. 800 to już maks.
Taśma papierowa do obkejenia lampy aby nie zarysować lakieru.
Woda
Lampa przed zabiegiem:


owinięta papierem:


po przetarciu papierem 1500


i po przetarciu papierem 2000


a oto efekt końcowy po spolerowaniu pastą polerską do zarysowań w tym przypadku T-cut



Mam nadzieje że komuś się przyda.
wszelkie sugestie mile widziane.
  
 
Kleszczu wraca do Polski?
polerka wyszła zajebongo
zostawiasz sobie ten dupowozik i robisz przekładkę?
  
 
jeszcze nie wiem co z nim zrobię bo co chwilę coś się zmienia, jadę raczej nim a w PL mam czym jeździć tyle że z racji ubezpieczenia taniej przekładke zrobić niż tu rok ubezpieczenia posiadać.
  
 
Wypolerowane przednie lampy
Zlikwidowane odpryski tyle ile mogłem
Nowy tłumik końcowy
Glinka na niektórych elementach
Wosk turtle wax
Jutro pranie tapicerki i tyle z zabawy.
  
 
Auto w kraju, przejechało 2000km bez problemu, tutaj jeździ i zarabia na mnie.
Nic przy nim się nie dzieje, jeżeli go zostawię(mam czas do grudnia) to trzeba wymienić łożysko bo gdzieś w Belgii zaczęło szumieć.
Tyle w temacie.